Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Výpočet trasy Mio C720b

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Výpočet trasy Mio C720b

Příspěvekod pupajz v 30 zář 2010 06:57

Tak toto je ta vesnice,můj téměř druhý domov:
Obrázek

Tak teď jsem to stopl,jak dlouho trvá ten výpočet,je to 7 minut a 56 sekund!No bodejť by se mi nezdálo,že to "nende".
V HTC touch pro2 rhodium mám iGO8 8.3.4.117940 a tam výpočet trval 1 minutu a 15 sekund!

Mýtný brány a všechny placený úseky mám povolený,jezdím tam docela často,tak vím.První brány začínají kousek před Belfortem.Tím to není.Mapchanger v Miu nepoužívám.

Netuším co s tím.Protože skoro 8 minut je opravdu dost.
Mio C720b►►►iGO Primo 8.5.11.155811 na MFD
HTC Touch Pro 2 Rhodium►►►iGO8 8.3.4.117940
pupajz
 
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2010 16:16

Re: Výpočet trasy Mio C720b

Příspěvekod Jasper v 30 zář 2010 07:40

SvoDa píše:Tome, nebude to soubory .hnr (předprogramované trasy) pro NQ ? Co se týče doby výpočtu taky záleží na tom, jestli je/není povolená trasa přes mýtné.


Tohel mě nanapadlo. :oops: Ale je pravda že mi trochu vrtalo hlavou proč U NT je ten čas poloviční a u TA je ten rozdíl menší. A tohle to asi vysvětluje. Mirek na Miu používá NT 2010 Q1 All in tedy bez dopňkových souborů. Já mám na HTC taky NT 2010 Q1 ale právě ty se soubory fda, fpa, ftr a hnr. Shodou okolností se mi ty hnr v úterý podařilo zprovoznit i pro EEU. Takže se zdá že ty hnr přece jenom k něčemu jsou dobré. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Výpočet trasy Mio C720b

Příspěvekod Miroš v 30 zář 2010 07:54

A co vliv výkonu procesoru a RAMky? Přeci je Mio Cx20 je slabší stroj, než HTC mini.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Výpočet trasy Mio C720b

Příspěvekod Jasper v 30 zář 2010 08:30

Jasně že ten výkon je hlavní důvod ale na těch časech je vidět že ty hnr se na rychlosti výpočtu taky trochu podílejí. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Výpočet trasy Mio C720b

Příspěvekod vovi v 30 zář 2010 08:41

Podílejí se určitě. Já plánoval o prázdninách Chorvatsko a hrál jsem si s HNR a bez HNR. Stejnou trasu (Praha -> Pelješac, cca 1300 km, bez průjezdních bodů) to (MIO C720) počítalo s HNR 20 sekund, bez HNR skoro 1,5 minuty.
A v součinnosti s těmi předžvejkanými trasami je taky podstatné, jak si (třeba v SYS.TXT) nastavíte min. vzdálenost pro použití HNR, "dojezdovou" vzdálenost do/od předžvejkané trasy; kolik je na trase průjezdních bodů a jak jsou daleko od sebe. Když jsem si tam zadal tři body v Maďarsku, abych se vyhnul A, SLO a HU dálnicím, tak se ty časy výpočtu prodloužily na 40 sekund s HNR a na necelé tři minuty bez HNR.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Výpočet trasy Mio C720b

Příspěvekod hladik2 v 30 zář 2010 11:18

U mé C720B trvá výpočet také dost dlouho,snad se dočkáme funkčních souborů.hnr
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron