Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Emulátor pro IGO PRIMO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod kasy v 21 zář 2010 09:48

Tak bohužel ani mně Zuzka nemluví a nastavení si Primo také nepamatuje. :? Zkouším všechno možné, zatím bez úspěchu.
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Jasper v 21 zář 2010 09:52

Chlapi nemáte nějaké nesmysly v sys.txt :?:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod kasy v 21 zář 2010 11:07

Jasper: Zkoušel jsem i tvůj sys.txt, nepomohlo to. :( Všechno jsem vymazal, nahrál znovu, výsledek úplně stejný. Zuzka tvrdošíjně mlčí, nastavení se neukládá.
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Jasper v 21 zář 2010 11:20

Tak fakt nevím. :?: Nic už mě nenapadá. Snad jedině struktura adresářů a nastavení cesty k němu ale nemám u sebe noťase a z hlavy si to nepamatuju. :oops:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod fanda v 21 zář 2010 11:23

Pánové, včera jsem na tom makal celý večer až do 1hod. v noci a nic. Tím chci říci, že mě to dělá přesně to samé - nemluví a neukládá. Když vyměním hlasy za původní, tj. třeba za Adama apod., tak nabídne pouze jeden, který najde jako první, ostatní se ani nenabídnou a tak se ani nedají vybrat. Tento hlas pak mluví. U Zuzky bohužel nic. Mám také podezření na strukturu adresářů (viz jasper, který mne předběhl).

Edit: Sys.txt jsem nepoužíval, anebo tam byly celkem neškodné věci.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod kasy v 21 zář 2010 12:09

Mám v PC virtuální počítač s WinXP, zkusil jsem to tam, s úplně stejným výsledkem. Dále jsem to zkusil spustit z flashky, potom jsem to celé nahrál do rootu diskového oddílu a zkusil a pořád to stejné. Tím moje možnosti končí, dál opravdu nevím, co s tím. :(
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Danny_S v 21 zář 2010 12:22

Asi hloupá a zbytečná otázka, ale spouštíte ten EMUlátor v režimu Admina? ;-)

Tenhle prográmek neznám, ale pokud vyhazuje chybu a odmítá ukládat vaše nastavení, tak asi nemůže někam zapisovat jako User, což Admin by mohl. :-)

Nevím, neznám ho, jen mě to ted tak napadlo, tak mě nemusíte hned kamenovat. :-D
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Jiří Zeman v 21 zář 2010 12:36

kasy píše:Jasper: Zkoušel jsem i tvůj sys.txt, nepomohlo to. :( Všechno jsem vymazal, nahrál znovu, výsledek úplně stejný. Zuzka tvrdošíjně mlčí, nastavení se neukládá.

Měl jsem podobný problém, Zuzka mlčela jako hrob a jiné hlasy šly bez problému. Prohledal jsem kde co abych nakonec zjistil, že po vlastní malé úpravě souboru "commands.csv jsem ho jinak uložil a bylo to. Zuzka oněměla. Tak možná zda není v tom zakopaný pes. Je to moje zkušenost.
jura
Uživatelský avatar
Jiří Zeman
 
Příspěvky: 80
Registrován: 10 lis 2008 15:55
Bydliště: Jihlava, Březinova ul.

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod fanda v 21 zář 2010 13:01

@Danny_S: Jo, jsem v režimu Admina a ono to žádnou hlášku nehlásí. Prostě to neuloží.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Jasper v 21 zář 2010 13:04

A co se stane když: vymažete obsah složky "save" spustíte Primo, uděláte nastavení a vypnete ho :?: Je potom složka "save" prázdná nebo v ní něco je :?:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků