Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Emulátor pro IGO PRIMO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod fanda v 21 zář 2010 23:07

@josef.r: Přesně tak, je to daleko větší (960x544). Zkrátka je to paráda.
@Jasper: Zkoušel jsem různé kombinace a potvrdilo se mi to, cos napsal. Je to strašně háklivý na zabranou paměť, zvlášť s hlasem TTS. Dokonce mi to nevzalo už dem Eastern Europe soubor. Pokud se to s pamětí přepískne tak Primo nemluví a neukládá.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 469
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod tomasii v 22 zář 2010 02:45

Tak jsem konečně rozchodil v emulátoru Primo 1.1 s mluvící Zuzanou a jdu spát.

@Fanda: kde je Winmobile6.cmd? V emulátoru? Já takový soubor nemám :o
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Jasper v 22 zář 2010 04:49

:lol: :lol: Tady se dějou věci :roll: Tome a čím spouštíš ten emulátor? Já právě tímhle skriptem. Je v něm tenhle řádek "Emulator\DeviceEmulator.exe" WinMobile6.bin /memsize 256 /video 480x320x32 /nosecurityprompt /sharedfolder "igo"
Nevím jestli je to ten samý který máte vy ale já už dávno zkoušel změnit tu hodnotu memsisze ale ono to víc jak 256 nepobere.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod deusexx v 22 zář 2010 06:39

Pánové,už jsem se s tím setkal v šochtli a teď v emulátoru taky.V šochtli jsem dal restart a pak mě Primo naběhlo bez problémů,tady se mě nedařilo,bo si to neukládalo do save..zadařilo se, až jsem si nakopčil z karty celej obsah save.Wo co ale go.Když je prázdnej save a vše se nastavuje,nakonec naběhne tabulka o nějakým shromažďování dat o využívání a blablabla,ale já tam nikde nemám,jestli to povolit nebo zakázat a čort :twisted: by mě sebral....není možný z toho vyběhnout.Jenom vypnutím.Jak to řešíte?
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Jasper v 22 zář 2010 07:47

Mě tyhle vaše problémy něco připomínají. :idea: Já pouštěl v emulátoru Primo 1.0 v rozlišení 480x320. To chodilo normálně bez problémů. pak přišlo Primo 1.1 které se mi nejdřív něchtělo na 480x320 předělávat. Nakonec jsem se k tomu dokopal a předělal ho stejně jako to první pomocí té utility od psb. Tak a pak jsem měl stejné problémy. Neukládali se mi nastavení, případně jsem se jako Radek dostal na obrazovku ze které nebylo úniku jinak než restartem HTC protože jsem buď neviděl tlačítka nebo sice jo ale byly "mrtvá". Dělalo to jak v zařízení tak v emulátoru. Příčinu jsem našel ve složce "ui_igo9 / 480_XXX / ui" kde jsou tři soubory lua které ta utilita zmršila. Takže jsem dal na radu Mirka ty tři soubory jsem protáhl lua dekodérem, ručně upravil a již nekompilované je tam dal zpátky a najednou vše fungovalo. A tak mě napadá pouštíte úplně čisté neupravované Primo nebo s nějakými skiny protože může být problém v upravených lua souborech.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod deusexx v 22 zář 2010 07:55

Ale já tu složku ui_igo9 mám v emulátoru zrušenou.Prostě dělá to jak v šochtli,že se mě to zeptá jestli souhlasím nebo ne,tak v emulátoru.Prostě ty tlačítka nevidím.Je mě to celkem jedno,protože se to dá obejít a dělá to jenom s prázdým SAVE adresářem.Spíš mě zajímalo,jestli to někomu dělá taky.Tudíž jestli je chyba v softu nebo zas jako normálně :lol: u mě doma mezi šochtlí a klábosnicí.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Jasper v 22 zář 2010 08:07

Já to asi blbě napsal. Nemyslím vytaženou složku ui_igo. Myslel jsem tím stejnou složku v data.zip ale to je celkem jedno. Mám jenom podezření že emulátor má zřejmě problém s lua soubory pokud jsou nějak upravované repektive zpětně kompilované.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod fanda v 22 zář 2010 08:26

Tomáši, používám jméno souboru Winmobile6.cmd tak, jak je použit v emulátoru v prvním příspěvku (odkaz na RS). Je to v podstatě příkazový řádek, v DOSu byly BAT soubory. Obsah mám podobný tomu, co napsal Jasper:
"Emulator\DeviceEmulator.exe" WinMobile6.bin /memsize 256 /z /video 480x272x16 /nosecurityprompt /sharedfolder "igo"
Jak již jsem napsal, doporučuji tam dát přepínač /z - výborné zvlášť pro brejlovce, zvětší to totiž okno emulátoru na 960x544 ! Jméno souboru je na tobě a můžeš jich tam mít víc, např. každý pro jiné rozlišení, či pro jinou verzi Woken (viz dál). "igo" je jméno složky s iGO, vzhledem k tomu, že je cesta relativní, předpokládám, že musí být v stejném místě jako soubor CMD, tak jako je i složka s Emulátorem a soubor WinMobile6.bin, kde je schována instalace Woken.
Ještě k emulátoru. Microsoft na svých stránkách vystavuje emulátor volně ke stažení, je tam anglický ale i český (slovenský tam bohužel není). Musíš akorát dodržet podmínky licence.
Kód: Vybrat vše
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=38C46AA8-1DD7-426F-A913-4F370A65A582&pf=true

Stažený soubor 0405/Windows Mobile 6 Professional Images (CSY).msi (velikost 180MB) je kompletní emulátor, tj. emuluje PDA, mobily apod., včetně grafiky. Dají se měnit skiny a mám takový pocit, že při troše snahy lze vytvořit i vlastní. Nám stačí pouze soubor PPC_CSY.BIN :idea: :arrow: , který se potom dá do složky, kde je WinMobile6.bin. Je ve složce "Windows Mobile 6 Professional Images (CSY)\PocketPC\Deviceemulation\0405\" a má velikost 98MB (stejná jako u WinMobile6.bin). Příslušně se musí upravit CMD soubory, aby se teď už spouštěla česká verze Woken.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 469
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod fanda v 22 zář 2010 08:34

Tomáši, koukám, žes šel spát o cca 1/2 hodiny pozdějc než já.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 469
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: Emulátor pro IGO PRIMO

Příspěvekod Danny_S v 22 zář 2010 08:41

Pre naše východne bratia. ;-)

041b SKY Slovak

041B/Windows Mobile 6 Standard Images (SKY).msi 74.3MB

Na tej same stránke.
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků