Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod happy66 v 11 srp 2011 13:55

Jak Vám fungují nebo nefungují radary EU ? Mě teda vůbec ne. Zkoušel sem formát *.txt i *.spud. Nedávno sem byl v Polsku a včera sem projel celé Německo a nic... :o
CZ+SK mě jedou bez problémů... :roll:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod hladik2 v 11 srp 2011 14:24

Pokud máš stažený radary pro CZ+SK a EU k tomu tak v německu asi nic nebude.Kdyby tam byly tak musí fungovat když doma chodí v pořádku.zkus to ověřit na souřadnicích radarů,divil bych se ale že tam německo nic nemá
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod happy66 v 11 srp 2011 14:28

Mám oboje radary. CZ+SK i EU v navi. Přesto mě EU nejde a neznám důvod... :roll:
Nedávno sem to tu řešil se Svoda a bylo mě sděleno, že si mám dát CZ+SK ve formátu *.txt a EU ve formátu *.spud. Přesně tohle sem udělal a EU nejede... :?
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod hladik2 v 11 srp 2011 14:51

co si pamatuju tak když vyšlo primo 1.2 tak to spud radary nebralo,možná máš právě tu verzi.Ale to bude přesně vědět Jasper.Já je mám v txt a eu jsem do txt přidal
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod SvoDa v 11 srp 2011 17:17

happy66 píše:Mám oboje radary. CZ+SK i EU v navi. Přesto mě EU nejde a neznám důvod... :roll:
Nedávno sem to tu řešil se Svoda a bylo mě sděleno, že si mám dát CZ+SK ve formátu *.txt a EU ve formátu *.spud. Přesně tohle sem udělal a EU nejede... :?

To jsem nikdy netvrdil. To byla diskuse ohledně tuzemských rozšířených radarů (.txt) a doplňkových radarů - váhová omezení a nízké podjezdy (.spud) a u Primo 1.0, kdy radary byly ve .spud nebo .txt, pokud si dobře pamatuji :oops:
U Primo 1.1 a 1.2 je to jak píše hladik2 - pro okolní země jednoduše slučuji Jasper .txt radary CZ+SK s ostatními .txt těch zemí, které potřebuji (z poiplaza)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod happy66 v 11 srp 2011 19:22

Pokud si zase já dobře pamatuju, tak o doplňkových radarech tehdy nepadlo ani slovo.... :roll:
Aspoň z mé strany ne... :(

Svoda píše :
Tam, kde jsou ke stažení radary EU jsou 2 různé soubory - jeden v .txt a druhý v .spud a já psal, že lze zkombinovat .txt (CZ a SK) a .spud (EU)
Naposledy upravil happy66 dne 11 srp 2011 19:52, celkově upraveno 1
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod SvoDa v 11 srp 2011 19:48

Jak sám cituješ, nepsal jsem, že máš kombinovat .txt a .spud, ale že to je alternativa a nikoliv nutná kombinace vůči sloučení obou .txt. viewtopic.php?p=72099#p72099 a jednodušší je ty .txt prostě sloučit.

Pak jsem to celé shrnul, vč toho, že byla řeč i o doplňkových radarech .spud zde viewtopic.php?p=72106#p72106
Soubory .txt a .spud lze navzájem kombinovat, jen Jasper nedělá svoje základní a rozšířené rozšířené ve .spud, ale v .txt (kvůli směrům a úhlům radarů, jak píše). Primo 1.1 a 1.2 si při 1.startu ikdyž jsou radary v .txt umí úhly a směry uchovat i v rámci načítání (transformaci z txt na spud) na rozdíl od iG08 a Primo 1.0, které ty úhly a směry při tomto ztrácely a proto musely být rovnou ve .spud

Pro CZ a SK je třeba soubor doplňkových radarů (váhová omezení a nízké podjezdy) ale ve formátu .spud, jenž lze kombinovat s Jasperovými CZ a SK ve formátu .txt a taky to tam jasper píše
Jasper píše:Oba soubory lze vzájemně kombinovat !!!
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod happy66 v 11 srp 2011 19:55

To jsme si, ale vůbec neporozuměli. Mě nešlo o doplňkové soubory (ty mě vůbec nezajímají ), ale chtěl sem a to sem i napsal mimo CZ+SK radary mít i EU. Takže je tu zase o 20 zbytečných příspěvků navíc.... :?
Takže vyřešeno, jdu slučovat.... ;)
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod SvoDa v 11 srp 2011 20:01

ty třeba doplňkový .spud nepotřebuješ, ale kamioňáci jo a .spud můžou použít jen ten či onen, čili jen jeden, kdežto do .txt si každý poslučuje to, co potřebuje ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod happy66 v 11 srp 2011 20:03

No to já vím přece... :lol:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron