Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod szur v 12 zář 2010 08:30

PANOVE! Děkují VAM všem za skvělou praci.Diky moc!
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod kasy v 12 zář 2010 08:46

Už jsem poděkoval vedle u Gurjonů, ale musím i tady. Vřelý dík. Trochu si umím představit, co je to za "zabíračku". Ty radary mi dávaly! Teď budu konečně klidně spát. :D :D
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod tomasii v 12 zář 2010 09:13

@TerrySK: kde se dá stáhnout Rozšírený Balík Radarov.exe? Soubor neexistuje... ;)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod TerrySK v 12 zář 2010 09:42

opravené súbory na predošlej strane, samoinštalovací balík Rožšírených radarov
Naposledy upravil TerrySK dne 12 zář 2010 13:09, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
TerrySK
 
Příspěvky: 167
Registrován: 24 kvě 2010 19:39
Bydliště: Hamburg - Trenčin

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod deusexx v 12 zář 2010 11:12

Pánové díky.Už to skoro lahodí mému oku.Ještě si něco doopravím(pokud to zvládnu) a už budu spokojenej.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod honzast v 12 zář 2010 20:51

Moc díky. Výborná práce.
NONAME Čína 5" Win CE6, 800x480, 128RAM, PRIMO 8.5.11.168090, Xperia Arc S neotevřený, Android 4.0.4 Primo pro Android Think 1.1 ver. 9.6.7.235654
honzast
 
Příspěvky: 126
Registrován: 07 úno 2010 22:02
Bydliště: Brno

Re: Radary pro primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod SvoDa v 14 zář 2010 10:06

TerrySK píše:Za veľmi dobrej spoluprace s Jasperom vznikol taky maly zlepšovak pre tych menej zdatnych
Inštalátor RBR -Rozšírený Balík Radarov.

Obsahuje:
Pružky radarov novej éry :)
iGO9.ini - nastavenie radarov
lang.cz - rozšírene hlášky
lang.sk - rozširené hlášky
DB radarov - spedcam - rozšírená od Jaspera
variable_def - základ skin + GJA

RBR - Rozšírený balík radarov pre iGO Primo 1.1 skin GJA 2.14. 480_272, 480_320

Rozšírený Balík Radarov.exe
...


terry, nevím, jestli jsi to zkoušel a co to má vlastně dělat, ale jestli to má "samo" něco automaticky překopírovávat, bude tam asi problém s chybějícím "m" v názvu adresáře common, kde musí být "m" dvě
Beze jména.jpg
a kdyby v tom nebyla automatika, hrozí, že nezkušený uživatel si do data.zip nakopíruje celou novou složku Comon a ne pouze její obsah do common a pak mu to nebude fungovat :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod vu5936 v 14 zář 2010 15:09

fmilan píše:No jo, já ale ani po dvou týdnech nepřišel na to, jaké ty důvody jsou. Vy to někdo víte?
Nezaznamenal jsem při jízdě žádný rozdíl ani problém :?

Ahoj, našel jsem první důvod: U takto odebraných zápisů se sice příslušné kategorie zobrazí v menu, ale už se u nich nezobrazí jejich submenu, ve kterém se nastavují typ výstrahy a zvukový signál. Hned se to dá ověřit na Rychlostním panelu, který vznikl modifikací původní kategorie "Red light and speed camera" a tato část řetězce byla z jejího zápisu odebrána. Na mysli mám zápisy uvedené ve variable_def.ui obsaženého v balíku zde. (Je v něm také chybně pojmenovaný adresář "Comon".)
vu5936
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18 črc 2010 19:01

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod SvoDa v 14 zář 2010 15:22

to už jsme s jasperem řešili a typ výstrahy a zvukový signál se dají u "těch přes úpravu variable_def.ui souboru zviditelněných" nastavit jen se signálem GPS. Dokud ho nechytíš, typ radaru panel je v menu viditelný, ale menu nelze rozkliknout - jen to problikne. Jak ale signál GPS bude, menu pro možnost nastavení se už objeví ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Radary pro Primo - návod a řešení problémů

Příspěvekod Majerozo v 22 zář 2010 09:08

Ahoj. Chtel jsem se zeptat, asi mi to nebude fungovat i v 320x240? Nemeli by jste navod, jak na to? Diky. :oops:
Majerozo
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 dub 2010 14:58

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron