Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Hry

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Hry

Příspěvekod DCSpeedy v 03 srp 2011 14:16

Zdravím pánové, v iGO a WIN CE6 jsem total začátečník, takže prosím o radu. Mam nějakou noname čínu 800x480. Co je potřeba pro spouštění her? Nějaké sem na netu našel a zkoušel jsem uvedený návod, zapsat cestu do sys.txt, ale v menu externals mam pak pouze seznam ikon a po kliknutí se naprosto nic nestane...ani žádná chybová hláška. Když se to snažím spustit ve WIN CE, tak mi to hodí error o neznáme aplikaci. Je potřeba ještě něco doinstalovat, nebo mam prostě špatnou verzi her ? A pokud možno máte nějakej web, kde se tyto hry dají stáhnout? Hledal sem docela dlouho a nenašel jsem skoro nic.... prakticky nic, co by mi fungovalo :( Díky za rady
DCSpeedy
 
Příspěvky: 17
Registrován: 01 srp 2011 20:40

Re: Hry

Příspěvekod TerrySK v 04 srp 2011 09:28

V prvom rade musiš mať verziu hry pre dané rozlišenie tvojej navi, viď 2 obrazok
viewtopic.php?f=74&t=1527&p=56035&hilit=hry#p56035

ku každej hre mimo inštalaciu alebo skopirovanu hru tzv. image musiš mať aj licenciu.

pokiaľ sa ti to nespušťa ani priamo vo winCE kliknutim na exe danej hry a haže chybu tak je problem že je pre ine rozlišenie atd.........
Uživatelský avatar
TerrySK
 
Příspěvky: 167
Registrován: 24 kvě 2010 19:39
Bydliště: Hamburg - Trenčin

Re: Hry

Příspěvekod nalim66 v 20 srp 2011 12:43

Ahoj prosím mne by spiše zajimalo kde nejake hry vubec sehnat.Mam asi podobny typ navigace čina 800+640 windows 6.Nejake hry pro malou mám ale rozlišeni 480 tak se spousteji ve vokně presto to malou bavi.
nalim66
 
Příspěvky: 76
Registrován: 14 zář 2010 18:47

Re: Hry

Příspěvekod amatér v 20 srp 2011 12:48

Na internetu, jako každý, zkus třeba heslo: games for wince.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Hry

Příspěvekod nalim66 v 30 srp 2011 21:36

Nemate nekdo hry pro rozliseni 800x480,Dékuji
nalim66
 
Příspěvky: 76
Registrován: 14 zář 2010 18:47

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků