Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TMC...

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: TMC...

Příspěvekod Bruca66 v 24 zář 2012 14:50

Jsou potreba nejen zapisy, ale i uprava startovaciho unlocku vs registry.

Navod byl nalezen pro Spirit V735, pro jina zarizeni nebyl testovan.

1. Pouzil jsem unlock s nazvem KartaMioMoov735TV.zip z jineho fora. (Jedna se pouze o mortscript plus windows explorer.)
Upravil jsem 2 ikony pro Prehravac a Radio vysilac. Televizni exe je kodovany proti zneuziti. Takze zustal v default ikone. Pokud by vedel nekdo jakym prikazem vlozit ikonu do lnk. Necht se ozve.

2. Unlock: Vynechal jsem vsechny navigace krome Igo Primo. Igo Primo 2.0 9.6.2 xxxx. Pro fungujici TMC jsou nutne 4 veci.
Prvni je uz zanesena do unlocku, ktery jsem uploadnul. (Jedna se o
zapis do registru PNA.
Kód: Vybrat vše
Toto je treba spustit v scriptu unlocku:
Notify = RegRead("HKLM", "Drivers\BuiltIn\SW_TMC", "Protocol" )
If ( Notify = 1)
Run "\Storage Card\PNADesktop.exe" #toto je jen cesta kde se spusti vas unlock.... tak si to upravite...
EndIf
If ( Notify = 0)
RegWriteDWord HKLM, Drivers\BuiltIn\SW_TMC, Protocol, 1
Reset
EndIf

Druhy je uprava souboru v adresari na karte : Primo\Save\Profiles\01\system.ini PS: Tato sekce se zobrazi az po prvnim spusteni igo primo a jeho korektnim ukonceni!!!
Najit sekci TMC a kompletne ji prehrat timto zapisem:
Kód: Vybrat vše
[tmc]
auto_tuning="1"
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_GNSPORT"
saved_config_port="1"
saved_config_portname="COM"
saved_last_frequency="910"
saved_last_tuning_mode="1"

Treti je zapis do sys.txt, ktery je asi taky nutny. Netestoval jsem jen jsem to pouzil. V sys.txt je i vyresene korektni ovladani podsviceni z menu navigace.:
Kód: Vybrat vše
[tmc]
source="GNSPORT"
port="COM,1"
baud=14400
internal_tmc_name="gnsport"
tuner_alg_search_force_on=1
tuner_alg_search_timeout=10000
tuneralg_rds_packet_timeout=6000
tuneralg_8a_packet_timeout=6000
tuneralg_3a_packet_timeout=20000
tuneralg_last_8a_packet_timeout=10000

Ctvrty se nachazi v programu Igo Primo. To je manualni nastaveni frekvence pro CR je to 91.1 Cesky Rozhlas (CEDA) Po chvilce me nabehlo pres 200 udalosti. Ty si muzete overit ve stejnem okne jako je ladeni radia. Tlacitko seznam udalosti: Vlevo dole.


Mimo System.ini je vse potrebne ulozeno zde bez hesla:

Kód: Vybrat vše
http://www.kyou.cz/forum/download/file.php?id=1096
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: TMC...

Příspěvekod Petrzet v 03 říj 2012 13:58

skipi1 píše:Ake zapisy do sys na primo 2 na TMC pre mio spirit 685, cital som niekde ze je funkcne len so skinom Dimka, ma to niekto rozbehane?


Zdravim.
Potreboval bych s tim taky poradit.
Diky.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: TMC...

Příspěvekod skipi1 v 04 říj 2012 07:25

Petrzet: ak pouzivas unlock od dalanika visual, tak si do auto.mscr pridaj tieto zapisi

Notify = RegRead("HKLM", "Drivers\BuiltIn\SW_TMC", "Protocol" )
If ( Notify = 0)
RegWriteDWord HKLM, Drivers\BuiltIn\SW_TMC, Protocol, 1
Reset
EndIf

plus ostatne zapisi do zlozky save a sys.
mne to takto zacalo skenovat, ale kedze na Slovensku TMC nevysiela tak to momentalne nemozem odskusat. Samozrejme si zapni aj skin Dimka a popripade si navol stanice manualne do zoznamu. Potom napis ci ti to ide.
skipi1
 
Příspěvky: 14
Registrován: 22 zář 2011 10:12

Re: TMC...

Příspěvekod Radie v 08 říj 2012 20:12

Zdar pánové nemohu zaboha rozchodit TMC na MIO SPIRIT 697LM, Primo 1.2, skin DimkaWA_P_110, unlock Visual. Udělal jsem vše podle návodu o pár postů výše i nějaké pokusy navíc, bez úspěchu.Buď neladí, je tam frekvence natvrdo, párkrát jsem něco chytil, ale při jízdě to nechytalo nic, nemá někdo nějakou radu? díky
Asus R700t
FlashDisk "Igo8 8.3.1. 53558" Riks 3.2
SDMMC "Igo Amigo" 8.4.2. 85182
SDMMC "Igo8 8.3.2. 64873 Riks 3.3a
Radie
 
Příspěvky: 10
Registrován: 06 led 2009 15:43

Re: TMC...

Příspěvekod CadillacCZ v 05 úno 2013 13:30

Po přečtení snad všech příspěvků.....a marných pokusech..se mi stále nepovedlo uvést TMC na MIO MOOV 370 ( interní TMC) Visulall unlock, PRIMO 2 , dimka 156a.... do stavu kdy by začla ALESPOŇ vyhledávat...Hledání je stále (0.0 MHz) Vzhledem k tomu, že ještě u rok starého příspěvku bylo psáno že ... " kombinace Mio Moov + TMC + iGO nefunguje". To bylo odloženo k ledu, ale asi to není tak úpně pravda, protože některá (MOOVka) byly podle přízpěvků byly zprovozněny....Zprovoznil někdo vůbec za tu dobu TMC na MIO MOOV 370 ???? pokud ano, poprosil bych zápis do sys.txt a případné další podpůrné soubory.... Diky...Toto je asi prokletej typ na TMC.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: TMC...

Příspěvekod vovi v 05 úno 2013 14:25

Ano, je to bohužel tak. Nikde nic...
Oni nejspíš v tom Mitacu po rozchodu s NavnGo udělali celou tu Moovkovou řadu natruc maďarským soudruhům tak, aby jim tam chodilo jen jejich vlastní TMC. :twisted:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: TMC...

Příspěvekod CadillacCZ v 05 úno 2013 14:49

Asi to tak nějak bude :shock: ale je divný že (některý) Moovka na to jedou....sice třeba na pevné vyhledání ale aspoň něco. Jediný nastavení, který něco udělalo bylo "saved_config_classname="RDS_GPSTMC_BLAUPUNKT" :D :D tam se pohnulo vyhledávání na 0.1 MHz :D
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: TMC...

Příspěvekod miramira v 10 úno 2013 21:53

Zdar mam moov360 s unlockem odsud viewtopic.php?f=55&t=1300

nemuzu najit ten soubor auto.mscr jestli tam někde takovej je
miramira
 
Příspěvky: 16
Registrován: 01 kvě 2010 21:53

Re: TMC...

Příspěvekod Martin68 v 16 bře 2013 11:05

Ahoj. Mám navi Evolve multitrax II, a v resident flash Primo 2.4, složku content na kartě, skin GJ 1.09. Vše už funguje dobře, pouze problém s TMC. Po prvním spuštění prima, tmc funguje dobře (chytne se, naladí, a zobrazují se události), ale po uspání a znovu zapnutí, nic neladí, jako když to už nenajde HW. Musí se Primo restartovat, a pak to jde zase dobře, do dalšího uspání. V Primo 1.1 a 1.2 to fungovalo bez problémů, ale teď na to nemůžu přijít, co to způsobuje. Nevíte co s tím? Děkuju.

Zápis v sys.txt:

[tmc]
auto_tuning="1"
saved_last_frequency="891"
saved_last_tuning_mode="1"
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_ROYALTEK"
saved_config_portname="COM"
saved_config_port="4"
init_on_startup="1"

v system.ini:

[tmc]
auto_tuning="1"
init_on_startup="1"
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_ROYALTEK"
saved_config_port="4"
saved_config_portname="COM"
saved_last_frequency="891"
saved_last_tuning_mode="1"
Lenovo moto G4 Plus, Android 6.0.1, Primo 9.6.29.329069 basarsoft, skin GjAk_v2.3_AriNe-5, hlas Zuzana TTS PRO v 8.0.
WayteQ x985BT, Win CE 6, iGO Primo 2.4 na ResidentFlash, Skin gjak_1.09, iGO 8.3 na kartě.
Martin68
 
Příspěvky: 76
Registrován: 21 kvě 2009 15:26

Re: TMC...

Příspěvekod amatér v 16 bře 2013 13:59

Jako první bych odstranil všechny zápisy [tmc] ze sys.txt.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků