Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO - hlasové upozornění na radary

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: PRIMO - hlasové upozornění na radary

Příspěvekod mickielli15 v 24 lis 2011 08:05

Ahojte po dlouhé době,

zavítal jsem sem a prolézal novinky (používám stále iGO8, se kterým jsem spokojen-stará láska nerezaví). Nicméně, začal jsem pokukovat po Primu a vypadá to zajímavě. Co mě zajímá nejvíc, je hlášení na upozornění blížícího se POI. A v rozšířených radarech vidím různé kategorie a jedna z nich je "POI". Jeden z mých dávných snů vždycky bylo, aby šlo v iGO nastavit upozornění na blížící se bod zájmu (což jsme řešili onehdá v iGO8 a kostrbatě se to zkoušelo přes skiny), ale uspokojivý výsledek jsem z toho nikdy neměl. Tato záhadná kategorie "POI" v rozšířených radarech mi dává jakoby novou naději :D . Proto se chci zeptat - je ta kategorie "POI" v rozšířených radarech použitelná v Primu na tento účel, nebo ne?
Jen dodám, že jsem se snažil hledat i číst témata, která by se tohoto mohla týkat, ale buď jsem hledal špatně, nebo se tam ta informace nevyskytla. Díky za jakékoliv navedení k informaci, zda tato funkce funguje a je konfigurovatelná na libovolný bod zájmu, na který bych chtěl být upozorněn během přibližování se k němu. M.
PPC MIO P350, 320x240, iGO 8.3.2.71348, Gurjon 6.9.1p L&T, Dimka by Tomsoft 1.1.11.8 s dark patch a "červenozelenéšipky-patch"
nově - Mio P560 - krááásně chytá signál, jak rychle, tak i houževnatě :-)
mickielli15
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 úno 2009 11:07
Bydliště: České Budějovice, Brno

Re: PRIMO - hlasové upozornění na radary

Příspěvekod velsak v 24 lis 2011 10:48

Můj skromný názor (pokud kecám tak mne prosím opravte)
Obecně: funkčnost upozorňování na poi tak jak je běžná třeba v TT nebo Sygic tímhle nedosáhneš.
Jedině pokud si utvoříš vlastní databázi konkrétních poi ve tvaru v jakém jsou soubory pro rozšířené radary, pak to fungovat bude. Zvolíš si nějakou(é) zatím nepoužívanou(é) kategorii(e), upravíš si ikony a je to. Záleží na vkusu každého soudruha. Obecný IGO/PRIMO problém nemožnosti upozorňování na blížící se POI (obsažené v contentu - poi nebo kml) takhle nevyřešíš.
Shodou náhod jsem včera na jednu cestu použil TT a hned jsem si zmiňovaný problém uvědomil, kdysi jsem na to byl celkem zvyklý - třeba na dálnicích jsem si nechával zobrazovat blížící se benzinky a odpočívadla .. takovej trochu automatický highway panel .. tak mě při tom psaní napadá - dalo by se zajistit aby se např. zobrazil HW panel automaticky třeba 2km před tím než dojedu k tomu co je v HW panelu nejblíž?
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: Prosím o radu ohledně iGo Primo

Příspěvekod dedeknew v 11 zář 2014 11:58

Zdravim a mam prosbu, jsem uplny lama a zajimalo by mne, jak muzu zadat dotaz do tohoto fora, jedna se mne o hlasove varovani pred zeleznicnim prejezdem.
Prosim nekamenovat, dekuji a poradte 70ti letemu uzivateli.Mam IGO primo a Wince a nejakou novou cinu. :oops:
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 11 zář 2014 12:36, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správného tématu
Uživatelský avatar
dedeknew
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 srp 2014 13:23
Bydliště: Vysočina

Re: PRIMO - hlasové upozornění na radary

Příspěvekod Ivo K v 11 zář 2014 14:22

Varování před železničním přejezdem je součástí "balíku" radarů, který vytvořil Jasper.
Balík radarů i návod najdeš zde: viewtopic.php?f=74&t=1552

Stáhni si soubor pro tvoji verzi Primo.
Hlavně nestahuj soubor označený jako "základní", protože jak se tam píše:
Soubor "základní" obsahuje prvních 5 kategorií z uvedeného seznamu.

Neobsahuje tedy železniční přejezdy.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: PRIMO - hlasové upozornění na radary

Příspěvekod dedeknew v 14 zář 2014 08:41

Ja bych to potreboval po lopate, co a kam, tak se na mne nezlobte :oops:
Uživatelský avatar
dedeknew
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 srp 2014 13:23
Bydliště: Vysočina

Re: PRIMO - hlasové upozornění na radary

Příspěvekod oltcit v 14 zář 2014 09:09

mickielli15 píše:Ahojte po dlouhé době,

zavítal jsem sem a prolézal novinky (používám stále iGO8, se kterým jsem spokojen-stará láska nerezaví). Nicméně, začal jsem pokukovat po Primu a vypadá to zajímavě. Co mě zajímá nejvíc, je hlášení na upozornění blížícího se POI. A v rozšířených radarech vidím různé kategorie a jedna z nich je "POI". Jeden z mých dávných snů vždycky bylo, aby šlo v iGO nastavit upozornění na blížící se bod zájmu (což jsme řešili onehdá v iGO8 a kostrbatě se to zkoušelo přes skiny), ale uspokojivý výsledek jsem z toho nikdy neměl. Tato záhadná kategorie "POI" v rozšířených radarech mi dává jakoby novou naději :D . Proto se chci zeptat - je ta kategorie "POI" v rozšířených radarech použitelná v Primu na tento účel, nebo ne?
Jen dodám, že jsem se snažil hledat i číst témata, která by se tohoto mohla týkat, ale buď jsem hledal špatně, nebo se tam ta informace nevyskytla. Díky za jakékoliv navedení k informaci, zda tato funkce funguje a je konfigurovatelná na libovolný bod zájmu, na který bych chtěl být upozorněn během přibližování se k němu. M.

Neviem,ci myslime obidvaja to iste,ale v skine od DimKA je funkcia scren splitter(v extended menu),kde je mozne si davat zobrazovat bud itinerar,alebo kategorie POI,mne to celkom staci(lepsie ako dratom do oka) :lol:
obr_22.jpg
obr_31.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků