Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

LANG pro PRIMO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod Formánek R. v 18 bře 2010 18:12

Vojto díky.
MIO C720b, FW:R01+3+9977+0117
MIO C710+
SmartMaps 3.6.0
Formánek R.
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 srp 2008 19:45
Bydliště: Vin.Šumice Brno-venkov

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod hladik2 v 18 bře 2010 18:26

TIR už z části mám,hlášky jsou v UI
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 18 bře 2010 19:23

Tak další postupná aproximace - už by měly být (kromě oprav nalezených chyb) hotovy i meníčka pro TIR, nastavení hlasitosti a nastavení zobrazení mapy. Rovněž kompas (písmenko mezi čísly domů nahoře) je přeložen v LANGu a není třeba jej tedy násilně počešťovat v UI.
Lang_Czech_PRIMO.zip


Jméno jsem, jak vidíte, změnil - bude tedy třeba jednou Primo restartovat po zvolení nového langu. Ale pak už bych to jméno nechal a případné změny/dodatky skinařů patlal do jednoho univerzálního LANGu, abychom neměli různé verze po dnech jako u iGo8.

Teď už by mohlo být skoro hotovo - už tedy má smysl posílat mi výčitky, doplňky a připomínky. :lol: :lol:
Pro hnidopichy podotýkám, že u názvů autíček se to nedá udělat líp - barvy jsou zvlášť (a rod musím volit natvrdo), jména jsou zvlášť - a z toho vyplývají obraty jako červený auto, stříbrný dodávka apod...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod hladik2 v 18 bře 2010 19:42

Výborná práce,a nesnadná práce,proto Vojtovi HIP HIP :D :D :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 18 bře 2010 19:53

Tak jsem to zase stihl všechno proklikat a ještě mi tam pořád pár věcí falíruje. Ale dneska už toho mám plný kecky, pokračování příště. Jdu si vystřílet nějaký potvory...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod xroman v 18 bře 2010 19:58

Vojto, díky, velmi dobrá práce.
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 19 bře 2010 07:06

Vojto díky.
Doufám, že se Vojto nenaštveš, že posílám připomínku, když jsi nám to "zakázal" :lol: , tak to prosím ber jako návrh:
když překládám Gurjona a kdysi i diMku, v mnoha případech jsem narazil na výrazy, které, ač byly v dictionary.lang napsány správně a přesně opsány či okopírovány z .ui, tak se zaboha nepřeložily.

Po pár experimentech jsem zjistil, že některé origo výrazy (nevím proč) musí být stejně tak jako překlad v uvozovkách (koneckonců texty/názvy tlačítek jsou v .ui vždycky v uvozovkách) a některé texty/názvy mají dokonce v .ui za sebou ještě mezeru (ta je vidět jen v .ui, ale nikoliv na displayi), takže pokud nefunguje prostý a logický překlad
More="Více" mohlo by klapnout
More ="Více" nebo
"More"="Více" nebo
"More "="Více" :?:
Je to jen nápad, který zafungoval u iGO8 u "nepřeložitelných" textů a za pokus to stojí, pokud jsi to již nezkoušel a pokud to zkoušet teprve budeš a u Prima to nezabere, tak se předem omlouvám za ztracený čas ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 19 bře 2010 08:11

O těch hrátkách s mezerama vím - už jsem to tam několikrát použil. A ty uvozovky ještě zkusím, dík za tip.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod Jasper v 19 bře 2010 08:15

vovi píše:Pro nedočkavce ochutnávka (doufám, že víte, kam s tím ;) ):


Možná budu za blbce ale fakt nevím kam s ním :?
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 19 bře 2010 08:21

Už se ptalo víc lidí. Tak tedy: teď už nikam. Dictionary.lang je textový soubor, který obsahuje vlastní překladový slovník a je zapakovaný v LANGu uvnitř adresáře "i18n". Ale teď už je vyvěšen kompletní lang, který už ten slovník obsahuje a stačí si jej tedy nahrát do Content/Lang a na ten sólo slovník můžeš klidně zapomenout - mně se to jen v tu chvíli nechtělo zase pakovat ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron