Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

LANG pro PRIMO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod hladik2 v 31 bře 2010 14:26

Tak nejsem sám,no je to testovací a madaři si toho všimnou :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 31 bře 2010 14:42

Vojto, možná je plete jen způsob překladu, ono je to správně, jen je off a on přeloženo jako ZAPNOUT a VYPNOUT, do češtiny by se asi víc hodilo ZAPNUTO a VYPNUTO, nebo nějak podobně.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod Ivo K v 31 bře 2010 15:04

Jj. :D Tak to je, psal jsem to na předchozí straně. ;) :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 31 bře 2010 17:28

Tak tedy chyba na mé straně - opravím. Zatím vydržte. Já už s tím Primem budu muset začít jezdit, od stolu to není to pravé testování ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod Jarouš v 31 bře 2010 20:06

Vojto,díky :!: Je to tam :!: ;)
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod hladik2 v 31 bře 2010 20:31

amatér měl pravdu,změnil jsem na zapnuto a vypnuto a je to ok. :D :D :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 01 dub 2010 07:02

JJ, v langu musí být:
OFF="VYPNUTO"
ON="ZAPNUTO"


Vojto, další návrhy na opravu překladu :
POICATEGORY~Cash_Dispenser="Měnič peněz" změnit na "Bankomat"
Lane restriction:="Omezení jízdních pruhů:" změnit na "Omezení jízd.pruhů:" nebo Omez.jízdních pruhů (text v TMC je totiž moc zhuštěný)
Speed limit="Omezení rychlosti" změnit na "Omez.rychlosti" nebo "Omezení rychl." (text v datovém poli je nedokonč...)
Normal="Běžný itinerář" změnit na "Normální" (v nastavení náhledu se to totiž objevuje jako volba mezi nízkým a vysokým náhledem)

nové překlady (odzkoušené)
Show All Events="Zobrazit všechny události" (podnabídka v TMC)
Show Significant Events Only="Události pouze na trase" (podnabídka v TMC - dle originálu to vypadá jako volba pro zobrazení pouze "významných" událostí, ale ve skutečnosti jde o události na naplánované trase, čili ty, co mne zajímají, nikoliv významné dle nějaké kategorie závažnosti)
Remaining Time="Zbývající čas" (text v datovém poli)
POICATEGORY~Favourites="Oblíbené"
POICATEGORY~My Pictures="Moje fotografie"


pak jsem ještě narazil v menu voleb položek do datového panelu na nepřeložené výrazy (tučné) with Route a without Route, které by se měly překládat
\fbwith Route\fn="\fbs trasou\fn"
\fbwithout Route\fn="\fbbez trasy\fn"
ale tento překlad nezafungoval.

Nezobrazují se překlady v seznamu událostí TMC s jejich počtem v závorce :(

Taky např. nefunguje překlad
Along Route="Podél trasy" (Menu->Hledat->hledat POI). Že by to bylo tím, že jde o dvouřádkový text ? Přitom "V cíli" to na spodním řádku překládá)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 01 dub 2010 09:46

Všechny vámi navrhované změny už ve své verzi mám (Dan mi většinu poslal už včera na SZ) a zatím přidávám další hlášky...

S tím Along Route jsem se už taky potýkal - už jsem narazil na podobný problém u hlášky "Audio and Visual" na dvou řádcích ... tam bylo třeba přesně trefit, jak se maďarský soudruh uklepl a kam umístil mezeru navíc, kterou u lámání řádek obvykle nepoužívají. U toho Along Route to udělám podobně - fláknu tam víc variant a ona jedna zabere ;) .

A když už teoretizujeme - nevíte někdo, co je to přesně ten Fleet Management? Podle textů, které na mě porůznu vypadávají, to vypadá, že jde o něco jako řízení řidičů (služební auta, taxiky,...) na dálku - pošle se jim start, cíl a doba, kdy tam mají být, a systém poskytuje zpětnou vazbu a hlásí polohu. Zatím to nepřekládám - kromě jasných pojmů, které se týkají časů a tras jsou tam ještě další, patrně speciální termíny: Workitems, Sensors, ... A nechce se mi překládat doslovně bez znalosti obsahu pojmů.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 01 dub 2010 10:08

Fleet Management je opravdu oficiální termín pro správu/řízení vozového parku, resp. vozidel na cestách, jednodušeji přeloženo "Dispečink".
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 01 dub 2010 11:32

Další postupná verze, dosud v šochtli netestovaná:
Lang_Czech_PRIMO.zip

Je novější (1.4.2010), než ta v prvním příspěvku (31.3.2010). A není to apríl, l když jsem trošku měl cukání ;)

Vykašlal jsem se prozatím na výrazy z Fleet Management a MSND, které asi nikdo z nás hned tak neupotřebí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků