Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod amatér v 12 led 2010 13:34

Nejdůležitější je toto, vše ostatní je podružné.
amatér píše:Ještě jedna věc. Původní soubor (např. Speed_cams_def.bmp) musí ve skinu zůstat také, takže ve výsledku máte ve složce common dva stejné obrázky, jen se každý jmenuje jinak, a k tomu přejmenovanému na speedwarn.bmp, přidáte speeedwarn.spr.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod vovi v 12 led 2010 13:35

První možnost:
ve skinu v COMMON zkopírovat dvojici Speed_Cams_cosi.BMP a Speed_Cams_cosi.SPR a kopie přejmenovat na Speedwarn.BMP a Speedwarn.SPR. Pak ten zápis v SKINCGF.INI dle amatéra. A bude to chodit jen v konkrétním skinu.

Druhá možnost:
Totéž, ale ty přejmenované kopie umístit do UI_IGO8 (nebo UI_IGO8_DA) do podsložky COMMON. Pokud si je pojmenuješ jinak, pak zápis do SYSTEM.INI dle vovi. A bude to chodit ve všech skinech.

To jméno souboru Speed_Cams_cosi.* záleží na tom, co používáš za skin a jakou sadu radarů k tomu. Podstatné je, že tam musí zůstat jak ta dvojice původních souborů, tak ta přejmenovaná (a to tady z těch prvotních příspěvků zrovna nevyplývalo).

EDIT - amatér byl rychlejší :)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod Lakva v 12 led 2010 14:00

No, mě to totiž přišlo od začátku divný - PŘEJMENOVAT!!! To je nesmysl, ten soubor, který by tím zmizel je přece taky potřeba.
Takže já jsem to pokaždé kopíroval.
Ale pravda je, že jsem podle toho zatím nejel...
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod expertdb v 12 led 2010 14:21

Děkuji všem za shrnutí problematiky.
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod SvoDa v 12 led 2010 14:32

@vovi: stejně by mne ale zajímalo, když jsi v rámci druhé možnosti popisoval zápis do system.ini, jaktože já tento zápis v system.ini nemám a chodí to taky. Řešil jsem to zápisem do sys.txt, funguje to jak má, ale to system.ini se to nazaznamenalo.
Že by to bylo tím, že jsem v tom speedcams.spr, které jsem dával do extra složky ui_igo8_da, změnil DefPhase=navigation.curr_speedcam.category :?: Tys nechal DefPhase jak byl?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod SvoDa v 12 led 2010 14:53

amatér píše:Nejdůležitější je toto, vše ostatní je podružné.
amatér píše:Ještě jedna věc. Původní soubor (např. Speed_cams_def.bmp) musí ve skinu zůstat také, takže ve výsledku máte ve složce common dva stejné obrázky, jen se každý jmenuje jinak, a k tomu přejmenovanému na speedwarn.bmp, přidáte speeedwarn.spr.

Podružné by to nemuselo být v souvislosti s tím, že vovi psal, že mu házelo chybové hlášky při jízdě. Ledaže by to opravdu přejmenoval a nenechal původní, o čemž v jeho případě pochybuji
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod amatér v 12 led 2010 15:47

Já se právě obávám, že to tak udělal.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod mkb v 12 led 2010 17:03

Taky se vmísím do debaty. Micsan nemá ..-da, tak používám k verzi 117 přejmenovaný ui_igo8. Mě stačilo ve skinu přejmenovat speed_cams.bmp na speedwarn.bmp. Stejně tak ..*spr. Ten speed_cams.bmp tam vůbec nemusí být. Nevím ale jak u jiných skinů. Ikony radarů mi fungují přesně jako POI. Zobrazení - blízko bez průhlednosti a se vzrůstající vzdáleností 2 stupně průhlednosti.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod amatér v 12 led 2010 17:48

Přejmenovaný a odstraněný soubor speed_cams.bmp ze skinu problém dělat nemůže, protože si ho skin při dojezdu k radaru vezme z data.zip, jenže gurjonisti nepoužívají ve skinu speed_cams.bmp ale speed_cams_def.bmp, a tady už problém nastává. Data.zip speed_cams_def.bmp neobsahuje, tak odkud ho má brát? To je ta chybová hláška. Opravdu to neřeší žádné zápisy v sys.txt. Jedinou logiku bych viděl v tom co psal vovi
[map]
speedwarn_icon="$Speedcams.spr"

ale podle mého aby to fungovalo, by to u GJ mělo být
[map]
speedwarn_icon="$Speed_cam_def.spr"


Soubory speed_cams.bmp a speed_cams_def.bmp jsou ikonky, které ukazují typ radaru v upozorňovací oblasti u kikkera zde:
radar.png

Po odebrání speed_cams.bmp ze skinu je to pak takto:
Snap_2010.01.12 17.48.12_001.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod mkb v 12 led 2010 18:31

amatér píše:Přejmenovaný a odstraněný soubor speed_cams.bmp ze skinu problém dělat nemůže, protože si ho skin při dojezdu k radaru vezme z data.zip, jenže gurjonisti....

To by mohla být pravda, ale co z rozšířením radarů. Ty v data.zip určitě nejsou. Přesto se zobrazují správně. Myslím,že prostě iGo se souborem speed_cams.bmp nepracuje.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků