Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod amatér v 22 led 2010 00:16

Pokud mermomocí stojíš o hlasové upozornění. Můžeš si hlášku vyrobit sám, třeba zde. Hotovou hlášku pak pojmenuješ podle toho jak ti dal vzor Lakva, a je to.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod stopkat v 22 led 2010 08:43

ZdenekJH píše:... Myslel jsem, ze mi to trebarekne, zpomal - vole...

Myslim, ze takove hlasky tu uz jsou, staci jen pouzit tlacitko hledat. Audio hlasky pro rozsirene radary zpracoval mkb ve vlakne o skinu Gurjon - viewtopic.php?f=12&t=223&p=26634&hilit=roz%C5%A1%C3%AD%C5%99en%C3%A9+hl%C3%A1%C5%A1ky#p26634 - staci si je jen upravit jak psal Lakva k obrazu svemu.
Mio P 560
stopkat
 
Příspěvky: 10
Registrován: 24 bře 2009 20:29
Bydliště: Teplice

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod Jarouš v 22 led 2010 20:47

ZdenekJH píše:
amatér píše:Tady máš radary bez podložek od fantom63
GJ_GOLD__DVS1_gurjon__KARTINKI.rar


Já mám stažené radary z ruského fora, jak tu jsou... Ale k tomu jsem myslel, ze musi byt i rozsirena nabídka hlášek. Když je treba nebezpeci, nebo vlak, tak IGO mlci... A jestli neni potreba pro Dimku neco jineho? Myslel jsem nejaky EXTENSION, nebo tak neco... A kam to presneji dat??? Myslím ty hlasy... AUDIO to samotne nezvladne... Jeste to chce a chce a chce neco navic....



To by mě zajímalo,kdo si dovolil u TOHOTO příspěvku na předchozí straně smazat moje upozornění na to,že pokud se budou citovat předchozí příspěvky,jako už jsem to napsal ob jedno nahoře,všechny takové smažu. :twisted: :twisted: :twisted:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod Jarouš v 23 led 2010 15:37

Jak jsem si myslel,nikdo z moderátorů můj edit nevymazal,takže to mohl udělat jenom uživatel sám.Byl varován.Doufám,že to se to tady nezačne praktikovat,že pokud administrátor nebo moderátor někoho upozorní na něco,co by se nemělo na fóru objevit,tak si s toho uživatel nic nedělá a prostě varování,které je vloženo do jeho příspěvku (a tedy v něm může mazat)prostě smaže a je to!!To se mi ještě nikdy nestalo a jsem s toho normálně v šoku.Doufám,že už se to nebude opakovat!!!
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2010 17:03

Jardo, klid, třeba netušil, jak je možné, že se mu něco objevilo v příspěvku, aniž by to sám psal.
Musíš spíš zdůraznit kdo píše to upozornění do jeho příspěvku a proč to píšeš.
Je možné, že mnoho lidé netuší, kdo je Jarouš, jehož podpis s jakýmsi konstatováním se objeví v jejich příspěvku ;) .
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod Jarouš v 23 led 2010 18:38

Pravda,že jsem se nepodepsal,ale jestli někdo objeví červeně psaný text ve svém příspěvku,který někdo jiný,než on sám a nebo moderátor nemůže upravovat,tak je to snad jasné.Myslím si,že by to věděl i můj pes.
Docela dost mě to slušně řečeno rozzlobilo,protože to si za fungování fóra ještě nikdo nedovolil.
Svůj podpis sem tam tedy přidal.

Že by někdo neznal Strážce a Efendiho tohoto fóra ? :o :o :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod mikels v 23 led 2010 22:11

Jarouš: Jardo jinak ty jako administrátor si to můžeš najít v logu uživatelů jestli si to dovolil smazat nebo ne e. No záleží jak velká oprávnění Ti Addam dal pro administraci.. Tak a zpět k tématu
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod Mio-Treo.info v 24 led 2010 02:26

Jarouš píše:Jak jsem si myslel,nikdo z moderátorů můj edit nevymazal,takže to mohl udělat jenom uživatel sám.Byl varován.Doufám,že to se to tady nezačne praktikovat,že pokud administrátor nebo moderátor někoho upozorní na něco,co by se nemělo na fóru objevit,tak si s toho uživatel nic nedělá a prostě varování,které je vloženo do jeho příspěvku (a tedy v něm může mazat)prostě smaže a je to!!To se mi ještě nikdy nestalo a jsem s toho normálně v šoku.Doufám,že už se to nebude opakovat!!!


Jardo, přece jen si dovolím ještě dodatek - když jako admin upravuji něčí příspěvek, bývá dole pod ním ještě doplňující možnost Zamknout příspěvek [zabránit úpravám] - když tuto volbu zaškrtneš, již to nepřepíše a ani nesmaže Obrázek

Magical Snap - 2010.01.24 02.24 - 001.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod Jarouš v 24 led 2010 10:17

Milane máš pravdu,je to tam.Ani to nemusí být v administrátorském panelu,jeto i v panelu moderátorském. Ale Já jsem to nikdy nepotřeboval,takže jsem po tom nepátral.
S uživatelem jsme si to vysvětlili po SZ,tak už se k tomu nebudu vracet a JEDEME DÁL :!: ;)
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Zobrazení radarů v DA verzi 8.3.4.117940

Příspěvekod SvoDa v 03 úno 2010 07:30

Mirku, Jaspere, mkb, (Hynku, Viléme, Jarmilo :lol: ) jak to vypadá s proužkem ikon doplněných o info digi ceduli a přiřazením Plus verze dB radarů :?: :D :oops:
Je škoda, že tato diskuze usnula a výsledky práce z ní plynoucí, zůstaly nerealizované :(
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků