Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Železniční přejezdy

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod sindy v 13 zář 2009 12:27

Moc pěkné POI, děkuji! Jenom iGO mi to trochu hatí... ať si nastavím jakou chci ikonku (ať už pro celou skupinu nebo pro jednotlivé podskupiny POI), tak mám na mapě zeměkouli. Zkoušel jsem dát obsah ui_igo8 jak nejdřív do branding.zip, tak potom do data.zip (a z branding.zip jsem ho smazal), ale chová se to pořád stejně. Vystoupení a nastoupení nepomáhá... Nejsou těch ikon dvě sady, jedna pro menu a druhá pro mapu?

NavOn iGO8, 8.3.2.93112
sindy
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 zář 2009 09:53

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod humbuk v 13 zář 2009 13:38

Smaž tyto soubory ve složce SAVE : Bjunc.prl, ROPOI.PRL, poi_visiblities.txt, IMGR.PRL
Smaž vše v conten\userdata\poi kromě souborů s koncovkou .kml
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod sindy v 13 zář 2009 14:00

:-( stejné...

Tedy přesněji - smazalo to asociaci zeměkoule s "adresními body" od CEDA, kterou jsem předtím nastavil a neuměl jsem se jí pak zbavit, to je na tom pozitivní :-)
Ale po ruční změně ikon pro železniční přejezdy ve správě POI mám na mapě zase zeměkoule.
Vzhledem k tomu, co všechno dalšího se tady publiku nepozdává na .kml, jdu bastlit konvertor kml -> upoi :-(
sindy
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 zář 2009 09:53

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod vovi v 21 zář 2009 07:00

Našel jsem přejezd, který není v naší "radarové" databázi. Konkrétně jde o přejezd na trase Mladějov-Sobotka, těsně za koncem obce Mladějov (na mapy.cz má souřadnice 50°28'58.981"N, 15°13'15.427"E).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod Lakva v 21 zář 2009 07:28

Já mám hlášení opačné (i když abych se přiznal, nejsem si stoprocentně jist, jestli tenhle přejezd v databázi je...) - v Ostrově na souřadnicích +50° 19' 24.73", +12° 56' 52.52" se v těchto dnech ruší železniční přejezd na bývalé vlečce do ostrovské škodovky.
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod Jasper v 21 zář 2009 07:34

@vovi je to klidně možné a doplním to. Jenom na vysvětlenou. Ta databáze obsahuje 9.000 přejezdů. Drtivá většina z nich jsou přejezdy na vlečkách uvnitř areálů, na polních a lesních cestách apod. Snažil jsem se tohle vše vyřadit ale ten soubor je naprosto nepřehledný a obsahuje neuvěřitelné množství chyb takže nechápu jak s tím můžou záchranné složky pracovat.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod vovi v 21 zář 2009 07:47

Já to nemyslel jako výčitku - jen jsem chtěl doplnit chybějící přejezd ;)
A je zrovna nechráněný, dost nepřehledný a bez signalizace - a ani označení moc vidět není. Takže jeden z mála, kde to hlášení je opravdu užitečné.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod Jasper v 21 zář 2009 09:03

Já to taky nebral jako výčitku. ;) V příští aktualizaci to bude ale až za dva týdny neboť novou jsem udělal včera. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod SvoDa v 21 zář 2009 09:10

Díky Tome. Ještě, aby mkb v nich upravil kódování, aby fakčili i se staršími verzemi ;) :D .
Předem děkujeme Mílo.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Železniční přejezdy

Příspěvekod Lakva v 21 zář 2009 09:52

Moje zpráva taky není v žádném případě míněna jako výtka :-)
Ten můj přejezd je (byl) na normální silnici - je to sice na vlečce, ale křížení je se současným hlavním tahem na hr. přechod Boží Dar.
Ale opravdu si nejsem jist, jestli v té Tvojí původní databázi byl nebo ne - jeho zrušení už muselo být nějakou dobu plánováno... na druhou stranu ještě před 3 týdny jsem tam jel, že by se tam mělo něco dít nebyl ani náznak a je to slušně udělaný přejezd se závorani, tak by tam být mohl.
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron