Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Použití současně formátu spud a .txt

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod mkb v 03 čer 2009 20:33

Zkoušel jsem jak velký speedcam.txt zvládne 91972. Funguje to až s velikostí 1.4 Mb. Ten soubor Evropy ALL_SPEEDCAM.zip má asi 2.75Mb. Jsou tam ale radary v Texasu, Floridě, Malajsii, něco v Kapském městě. Vybral jsem pouze Evropu a ta dá 2,5Mb. Prostě celou Evropu do této verze nedostanu. :(
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod amatér v 03 čer 2009 20:42

Spusť Start > Settings > Taskbar and Start Menu...
display_1.JPG

a dostaneš nabídku, kde odfajfkuješ Always on top, potvrdíš OK, a je to OK
display_1a.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod mkb v 03 čer 2009 20:54

Díky RADNÍ.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod deusexx v 03 čer 2009 21:06

To amatér Miro díky.Já věděl,že to někde jde.Ale není to pro mě a vysvětluj někomu,krom toho jak se ovládá iGo8,ještě to,že tam má něco odfajfknout po každým restartu,když je rád,že si naplánuje trasu.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod SvoDa v 04 čer 2009 06:01

@Radku:Pokud máš problémy s winbar lištou a chceš ji likvitovat pohodlněji, tak např. v mé verzi spouštěče (pokud jej používáš) je v každé obrazovce jednotlivých menu i tlačítko pro likvidaci win lišty :
spouštěč.jpg

a ve skinu GJ_tS (pokud jej používáš) je to tlačítko taky (na dvou místech):

mapa.jpg


rychlémenu.jpg

stačí mít na MFD starou dobrou tomasII složku APP a v ní showtaskbar.exe:
Pokud používáš jiné skiny, mužeš si to tlačítko dodělat:
Do složky skinu s tvým rozlišením přidej .bmp ikonu a pak do navigatemap_xxx_yyy.ui přidej příkaz ke spuštění s příslušnou adresou exáče showtaskbar.exe:
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=??? y=??? bmp="winbar_ico.bmp" onrelease='START_APPLICATION "\My Flash Disk\APP\SYS\Main\showtaskbar.exe" ""'>
Otazníky jsou čísla souřadnic kam se ti to bude hodit. Chceš-li to v rychlém menu, tak to dej do sekce <LAYER ui_CockpitStatus z=30>
Já to mám pořád dle původního členění APP - tlačítka jsou odkazovaná na My Flash Disk\APP\SYS\Main\showtaskbar.exe
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod deusexx v 04 čer 2009 07:07

Dane díky za rady.Ale jak jsem psal,není to pro mě.Já s tím u mě v šochtli problém nemám.Je to pro známého známého(krásná formulace :lol: )a nahrál jsem mu tam moje nastavení.Ale pořešil jsem to nahráním staršího exe souboru.On to nepozná jestli má to nebo ono a já budu mít dnes čas na vyšperkování Dejvida,kterej dojde pro dalšího známého :lol: Na toho se těším.Navíc tu 720 dnes vracím,tak bych neměl moc času na předělávání a ještě testování,jestli to chodí tak jak má.Za poslední 3 dny už z toho fakt magořím.Je potřeba vypnout.Ale těším se na sraz,až mě tu tvoji krabičku předvedeš v plné své kráse.Vidím,že tam máš spoustu vychytávek.Mám si koupit další kartu :?: :?: :?: :lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod amatér v 04 čer 2009 07:37

S taskbar, je to stejně zajímavé. U iGO8 se mi občas objeví u všech verzí, většinou při vyskočení nějaké chybové hlášky, nebo při přijmu hovoru přes BT (jak píšu občas, ne pravidelně) ve skinech to řeším obdobně jako Dan, také mám v různých vrstvách tlačítka.
Proč o tom píšu, u Amigo jsem zatím žádné vyskočení taskbaru nezaznamenal :) , a to prosím, používám i PSC, pro snímání obrazovky, kde u iGO8 je vyskočení taskbar pravidlem. ;) A "fčúl" si nadávejte na Amigo :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod SvoDa v 04 čer 2009 07:47

Mně třeba málokdy vyskočí winbar v rámci screenshotu u verze 53558, Ivošovi zas nevyskakuje u spuštění aplikací v rámci iGO8 u kterých mně vyskakuje a naopak, takže jak to tak vypadá, co šochtle, co verze iGO (amigo) co (možná) různý sys.txt a kdoví co ještě, tak se chová jinak.
Jestliže u amigo nevyskočí nikdy, bude to jistě ošetřeno nějak přímo v exáči, bo se z amiga spouští hry.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod deusexx v 04 čer 2009 08:40

Já win bar neviděl 100 let.Až teď u toho nového exáče.A to ještě,když to spouštím z šochtle.(s tím muzejním firmware) U mě z karty pohoda vánoc.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod mkb v 16 čer 2009 19:03

@vovi
Debatu o radarech přesouvám z Gurjona sem.
Jestli máš registraci na adivor.it, sáhni tam prosím pro nějaké soubory speedcams.
Myslím, že jsou tady: http://www.adivor.it/forum/f33/file-aut ... -8-a-7212/
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků

cron