Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Použití současně formátu spud a .txt

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod mickielli15 v 21 úno 2009 23:43

No nevím, zda to už bylo, ale když to dám sem, myslím, že to pomůže. Našel jsem konvertor ze .spud na .txt a zpět. Stačí Rozbalit do nějaké složky a pak už pochopíte, ovládání je ultrajednoduché. Tímto tedy odpadá čekání na načítání celé Evropy při prvním startu, protože si to před prvním spuštěním tímto překonvertujete, tím pádem s tím, s čím se trápí naše PDA, si počítač poradí za pár vteřin :-)

Edit: Toto platí jen tehdy, pokud máte ve složce opravdu jen samotný soubor .spud BEZ souboru .txt!!!

Edit2: Tak mi to celou Evropu načítalo asi 2 minuty (poprvé), což je proti 18-ti minutám docela rychlé:-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mickielli15
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 úno 2009 11:07
Bydliště: České Budějovice, Brno

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod SvoDa v 22 úno 2009 09:34

Tak toto se určitě hodí a končíme tím pádem s dlouhatánským načítání warnings init..... při startu iGO8 po nahrání nové databáze radarů do iGO8/speedcam, jak sám píšeš.
Už jsi to zkoušel?
Díky.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod amatér v 22 úno 2009 09:42

Já to zkoušel včera, převod funguje (a je rychlý), jen by mě zajímalo, jak se to potom chová v reálu. Dane, nedávno jsi sem dával odkazy na soubory speedcam (s a bez železničních přejezdů), zkoušel jsem to právě na těch se žel. přejezdy, po skončení konverze vyskočí tabulka, kolik a jakých radarů bylo konvertováno, u položky přejezdy je ale 0, tak nevím jak to ti kluci maďarský s těma přejezdama zamýšleli, ani .txt ani .spud přejezdy neukazuje, aby mě někdo nekamevoval, používám iconX a ten je, pokud je zadám ručně, normálně zobrazuje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod SvoDa v 22 úno 2009 09:52

No s těmi přejezdy to musí být vázáno na sóloikonu v menu radarů, což umí jen IconX, který má "radarové" ikony i pro tunely, přátele,... Vzpomeň na diskusi i kolem radarových cedulí - "pozor, zde se měří".
Všechny ostatní skiny další alternativy radarů kromě stavil, mobil, úsek.,semaforový, semafor (červená) nemají.
Tento soft bude jistě jen čistě pro tyto standartní radary, tak proto to asi ty přejezdy neřeší.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod amatér v 22 úno 2009 10:02

U iconX to na žádnou sólo ikonu vázáno není :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod SvoDa v 22 úno 2009 10:18

Já už IconX neměl v iGO8 od listopadu :oops: , tak čerpám z toho, co kdo napíše.
Třeba amatér (čili ty) to napsal tady viewtopic.php?f=7&t=257&hilit=cedule&start=31 :lol:
Na co iného by tam ty přejezdy,... ve skinu byly?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod amatér v 22 úno 2009 11:45

Prostě se zobrazuje default ikona, jako pro všechny ostatní radary. Pokud je navoleno hlasové upozornění, zahlásí to jen povolenou rychlost na přejezdu. Tedy v iconX :)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod mickielli15 v 22 úno 2009 12:11

Tak chlapi, když už jsme u těch konvertorů, našel jsem ještě jeden, který by měl být daleko šikovnější, ale Bohužel návod v texťáku je ve francouzštině, ale měl by umět něco víc než ten první, teď si nejsem jist zda převádí lépe, bez "ořezání informací", nebo co, já to nepochopil ani s překladačem, ale určitě je pokročilejší než ten minulej. Myslím, že když to sem dám, je pravděpodobnější, že tu francouzštinu někdo (třeba s pomocí někoho dalšího) rozlouská a budeme mít třeba dalšího lepšího pomocníka. Teď jedu do Krkonoš, tak jdu "propláchnout" Gurjona 6.1p :-). Mějte se.
Igo_Spud_Converter.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PPC MIO P350, 320x240, iGO 8.3.2.71348, Gurjon 6.9.1p L&T, Dimka by Tomsoft 1.1.11.8 s dark patch a "červenozelenéšipky-patch"
nově - Mio P560 - krááásně chytá signál, jak rychle, tak i houževnatě :-)
mickielli15
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 úno 2009 11:07
Bydliště: České Budějovice, Brno

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod humbuk v 03 bře 2009 07:38

Normalni pouzivani toho Igo Spud Converteru neni zas tak slozite kdyz chces konvertova txt na spud tak kliknes na RadarTXT2BIN_QSORT.bat a pro obraceny postup na RadarBIN2TXT_QSORT.bat konvertovane soubory musis mit ve slozce Igo Spud Converteru a spravne pojmenovene "speedcams.txt". Ale tehle program mi neprijde lepsi nez SpudTXTtool - Eidamo, dokonce nejake textove soubory to nechce schroustat vubec.
Pouze ten program SpudTXTtool co jsi sem hodil, mi nefungoval, psalo to o chybejici soubor COMDLG32.OCX.
Tak davam znovu cely SpudTXTtool v 1.3 i s timto souborem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Použití současně formátu spud a .txt

Příspěvekod jiboy v 05 dub 2009 19:39

chlapy nevíte proč je na tomasiiho stránkách poslední verze radaru spud z 13.2.2009 a není tam nic novějšího??? Díky za odpovědi
jiboy
 

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků