Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Změny v Praze

Změny v Praze

Příspěvekod Jasper v 28 srp 2019 15:50

Dlouho jsem zde nepsal. Bohužel jsem za poslední dva týdny obdržel dvě pokuty za rychlost, a to ze stejného místa. Dnes jsem zjistil důvod, a když jsem trochu pátral tak se ukázalo, že v Praze došlo k několika dost významným změnám.

1. zmizely značky informující o úsekovém měření. Netuším zda všude, ale na třech místech, kdy byly, prostě nejsou.
2. na příjezdových komunikacích do Prahy byly odstraněny značky s omezením rychlosti na 80. Prý pro nadbytečnost. Každý přece ví, že na rychlostní komunikaci v obci platí právě 80. Problém je, že na některých místech je předchozí omezení na 100 a mnozí řidiči si ani neuvědomí, že právě projeli sjezdem, který to ruší. Zvláštní je, že v těchto místech jsou instalovány úsekové radary. Určitě náhoda. I když je pravda, že některé v tuto chvíli neměří.
3. Ty moje pokuty. Úsekový radar "V Holešovičkách" směr z Prahy. Počátek byl vždy těsně před začátkem stoupání k Bulovce. No tak už není. Začíná již na mostě Barikádníků kousek za čerpací stanicí OMV. Netuším od kdy ale jezdím tam dost často a první pokuta byla z června.

Tak příjemné a opatrné cestování po Praze.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron