Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chyby v databázi radarů

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod ahop v 11 led 2010 16:34

Ale teď koukám, že nějaký bordel tam mám.
Našel jsem tam ještě zabalené SpeedCams_GrRusel.
MIO Moov 360u, MioMap 2008 v1.0 Build 2.2.7890594, ( mapa celé EVROPY ), SD 2GB, TMC Traffic Cradle ( Cradle Kit ), gj6.16_tSif, verze iGo 8.3.4.117940. MioPocket 4.0 Release R67.
Uživatelský avatar
ahop
 
Příspěvky: 241
Registrován: 15 dub 2009 17:23
Bydliště: Praha

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod SvoDa v 11 led 2010 16:36

No právě, o tom přesně psal vovi - tento SpeedCams_GrRusel.rar musíš rozbalit a dát místo stávajících extension/speedcam :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod ahop v 11 led 2010 16:40

jj.....to už mi teď celé došlo. Omlouvám se, ale nějak mi tento fakt utekl.
Už nemám tak moc času sem nahlížet a pak po delší době je toho tady tak moc, že něco přehlédnu.
Vše jsem pozměnil a už to bude určitě ok :-)
Všem moc děkuji za ochotu a rady.
MIO Moov 360u, MioMap 2008 v1.0 Build 2.2.7890594, ( mapa celé EVROPY ), SD 2GB, TMC Traffic Cradle ( Cradle Kit ), gj6.16_tSif, verze iGo 8.3.4.117940. MioPocket 4.0 Release R67.
Uživatelský avatar
ahop
 
Příspěvky: 241
Registrován: 15 dub 2009 17:23
Bydliště: Praha

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod ahop v 24 led 2010 17:48

Vracím se zase k radarům. Vše jsem pozměnil dle rad, ale radary a hlášení mi prostě nefungují.
Ikona radaru a ikona rychlosti sedí...bohužel hlášení už ne.
Např. rychlost s ikonou 80 km/h mi hlásí pozor radar 60 km/h nebo 30 km/h.
V nejhorším případě pak na 100 km/h kde ikona a rychlost sedí mám hlášení pozor radar 130 Km/h.
Už fakt nechápu proč tento problém mám jen já. :-(

SpeedCams_GrRusel.rar jsem rozbalil a dal místo stávajících extension/speedcam.
Znovu stáhl soubor s radary a provedl restart.

Pravdou je, že zmatené hlášení pozor semafor na místě kde není už nemám, ale jinak hlášení radarů mám neustále nějak zmatené. :-(
Hlášení pozor radar 30 km/h už je taky jen zřídka, ale rozhodně mi nesedí ikona rychlosti měření radaru a hlasové varování.
MIO Moov 360u, MioMap 2008 v1.0 Build 2.2.7890594, ( mapa celé EVROPY ), SD 2GB, TMC Traffic Cradle ( Cradle Kit ), gj6.16_tSif, verze iGo 8.3.4.117940. MioPocket 4.0 Release R67.
Uživatelský avatar
ahop
 
Příspěvky: 241
Registrován: 15 dub 2009 17:23
Bydliště: Praha

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod mkb v 25 led 2010 21:01

Trochu jsem se vrtal v radarech EU, vyvěšené dnes u Jaspera:

....Od uživatele SvoDa jsem dostal radary celé evropy ve formátu txt.

Jsou tam radary od San Franciska přes Evropu, Ukrajinu, Tchaj-wan až po Nový Zéland. Kulatý screen udělat neumím, :lol: :lol: tak jsem spáchal jednoduchý kml soubor. Kdo má nainstalován Google Earth, může posoudit. Zajímavé (což je dobře), v CZ je jich celkem málo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod SvoDa v 25 led 2010 21:04

Já to nezkoumal, já používám sloučenéjednotlivé země v okolí ČR. V popisu těch "celkových" radarů (jeden .txt byla Europe, tak nechápu, proč tam cpou amíky a asiaty
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod mkb v 25 led 2010 21:06

To je takový normální jev, že tvůrci tam nacpou vše co seženou. ;)
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod amatér v 04 úno 2010 22:10

Tome, měl bych jednu prosbu. Na ulici Wilsonova, v úrovni Hl. nádraží, ve směru z centra k Hlávkovu mostu se mi zahlásí úsekový radar, problém je v tom, že jeho konec je někde v Budenské ulici, jenže já za Hlávkovým mostem odbočuji do Holešovic, a tím se dostávám do situace, kdy vlastně nemohu projet koncem úseku. Nešlo by někam do prostoru křižovatky Bubenské nábřeží / Argentinská vložit ještě jeden konec úseku, tak aby se hlášení o úsekovém radaru ukončilo i řidičům, kteří za Hlávkovým mostem pokračují ve směru na Holešovice?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Jasper v 05 úno 2010 05:43

Mirku já tam dlouho nejel ale ten konec by měl být někde na úrovni sjezdu k hotelu Hilton. :shock: Takže pokud se ti to hlásilo dál tak je tam problém někde jinde. Ale každopádně to bude nepříjemné u sjezdu hned za Hl.nádražím. Jenže takových míst bude v Praze čím dál víc.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod rasto8 v 18 úno 2010 10:42

Jasper: pouzival som databazu radarov stiahnutu z fora na poi.cz. Je tam napr. v Trencine /SK/ asi 10 radarov oznacenych prevazne ako sekcne ale v skutocnosti sa jedna prevazne o mobilne. Su tam chyby. Preto som siahol po tvojeje databaze. Tam zas naopak v Trencine su len celkovo dva radary /mobilne/ a to je malo. Jednoducho tieto dve databazy su prilis odlisne na to, ze obe vychadzaju z poi.cz. Moja otazka: Radary SK beries z poi.cz? Su v tvojej databaze aktualne udaje pre SK? Jednoducho neviem ktora databaza je pravdivejsia. V Trencine kde som doma si radary upravim, ale mimo TN neviem na ktore sa da spolahnut.
MIO C720 TMC, Transcend SDHC 16GB class10
Miomap 2008 - SD
iGO8 8.3.5. Primo 9.6.2.

MIO spustac v2 MIO unlock v3
Uživatelský avatar
rasto8
 
Příspěvky: 295
Registrován: 24 led 2010 13:44
Bydliště: SK

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků