Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chyby v databázi radarů

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vbor v 27 pro 2008 16:34

Tak všechno je jinak. Upřímně řečeno, moc tomu nerozumím. Smazal jsem POI, kterým jsou stavebniny (cca. 50 metrů od radaru) a je po problému. Radary se v místě vypínají. Dnes jsem Bílinou projel tam i zpět a bez problému. Je to možné, že by POI měl vliv na funkčnost radaru?
vbor
 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 pro 2008 10:44

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod amatér v 27 pro 2008 17:09

:o Pošli ten POI soubor stavebnin a já to testnu :)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Jasper v 27 pro 2008 19:05

:o Nechápu :!: :?: Jestli tohle má vliv na funkčnost radarů tak nevím co si o tom mám myslet. :? Ale mám jiný problém. Připravuji novou aktualizaci do které jsem chtěl zahrnout Vaše připomínky. Jenže jsem narazil na problém. Zjistil jsem že nemohu nastavit požadovaný směr měření a nejsem z toho moudrý. V předchozích verzích se vždy ta značka směru orientovala shodným úhlem jako silnice na které radar je. Jenže teď mi ta šipka umožňuje pouze nastavení "svislé" tedy teoreticky sever x jih a opačně popřípadě jedním z těchto směrů a nebo všesměrově. Jinými slovy nelze nastavit západ x východ a opačně. Prostě ta značka je stále pouze svisle nebo všesměrově bez ohledu na směr té konkrétní silnice. :( Můžete to prosím někdo odzkoušet s jiným skinem případně verzí iGo8. Tohle je totiž docela průser. :!: :( :o
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod SvoDa v 28 pro 2008 13:31

Pořád marně přemýšlím, jak na silnici směřující ve vztahu ke tvému displayi západ - východ, umístit radar s orientací šipkou nahoru nebo dolů tak, abych dopředu věděl, ve kterém směru se vlastně bude hlásit.
Zatím jsem na nic nepřišel.
Šipka nahoru evokuje nastavení ve směru jízdy, ale ve kterém - zleva doprava nebo zprava doleva :!:

Pokud se to nepodaří rozlišovat, doporučuji použít obousměrné (nikoliv všesměrové).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vbor v 28 pro 2008 14:37

Abych to upřesnil, tak v Bílině jsem vydrtil vše, co jsem tam měl nastaveno. Vydrtil jsem i vlastní radary, na kterých jsem v loňském roce chytil pokutu pro rychlou jízdu. Bílina je totiž zvláštní. Vjedete do ní od Mostu a nejprve musíte jet 70 km/hod., za značkou začátek obce 50 km/hod., pak přes obec částečně 70 km/hod. a kolem centra opět 50 km/hod. Od Mostu jsou s radarem občas schovaní za dřevěným odhlučněním silnice (50°32'29.523"N, 13°45'47.922"E) a ve směru od Teplic jsou schovaní za keři u čerpací stanice (50°33'50.579"N, 13°46'41.614"E). Stavebniny jsou na těchto souřadnicích: 50°34'9.243"N, 13°46'52.316"E.
Nastavete si pokusně tyto radary a POI a uvidíte. Asi se to mezi sebou tlouklo. Možná, že je chyba u mne a tak se omlouvám, že jsem zde zbytečně zmatkoval.

Dnešního dne jsem projížděl opět Bílinou, okr. Teplice směr Most a opět se úsekový radar seknul a pípal až do Mostu. Tak nevím, vše jsem v Bílině smazal a stejně to zlobí.
Naposledy upravil vbor dne 31 led 2009 10:45, celkově upraveno 1
vbor
 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 pro 2008 10:44

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Michalvb v 29 pro 2008 21:49

mě se třeba semaforové radary sami upravují podle toho jestli jsou funkční. Na Vipichu teď zapojili nové a hned se mi ukazuje místo 0 km, 50 km a to jsem nic neaktualizoval. Je to zvláštní, ještě to jednou prověřím.
Mio C520,Nav N GO IGO 8.3.2.83157, 3.Apr 2009 legal registred, Skin Riks_3.3
Uživatelský avatar
Michalvb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 25 zář 2008 11:08
Bydliště: Praha 6

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod humbuk v 29 pro 2008 21:55

Tak parada, uz posilaj aktualizace po GPS :)
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod SvoDa v 29 pro 2008 21:56

mluvíme o iGO8 nebo o antiradaru :?: :o :lol:
Ze by se ty radary sami aktualizovaly :?:
Co by pak dělal Jasper :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod amatér v 29 pro 2008 22:08

Pánové bude teprve Silvestr, Apríl je až v dubnu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Ivo K v 29 pro 2008 22:24

Koukám, že někteří popíjejí hojně už dnes a Silvestr je až pozítří! :roll:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků