Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chyby v databázi radarů

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Michalvb v 30 pro 2008 09:23

u těch semaforových radarů se aktualizuje rychlost podle to jestli jsou zapnuté, nebo vypnuté. Mluvíme zde o upozornění na semaforový radar a ikonku rychlosti.
Mio C520,Nav N GO IGO 8.3.2.83157, 3.Apr 2009 legal registred, Skin Riks_3.3
Uživatelský avatar
Michalvb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 25 zář 2008 11:08
Bydliště: Praha 6

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Jasper v 30 pro 2008 09:30

Já jsem asi trochu mimo. Co je tohle za nesmysl. Rozhodně se samo nic neaktualizuje takž je to celé pouze o použité databázi radarů. V té mojí jsou všechny semafory nastavené jako semafory bez měřené rychlosti a tedy se musí ukazovat rychlost 0. Pokud máš jinou databázi je možné že někdo použil druhý typ semaforového radaru s měřením rychlosti a pak se ti může tato zobrazit.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vovi v 30 pro 2008 09:33

To bude tim, že tady některý lidi málo hulej :lol: :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Jasper v 30 pro 2008 10:05

Nebo hulej až moc. :lol: :lol: :mrgreen:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Ivo K v 30 pro 2008 10:39

Já myslím, že na pobavení to už stačilo a vtípky o "automatické aktualizaci" radarů přes GPS, by se měli dávat do
vlákna "OFF TOPIC => Vtipy". Ať to náhodou nevezme někdo vážně.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vovi v 09 led 2009 20:58

Podivnosti na Radlické (Praha 5) - vše dnes při jízdě "do kopce", opačný směr byl OK:

- na úrovni tramvajové zastávky Na Laurové naskočí bůhvíproč úsekový radar 70km/h, vypne se až za druhou pravoúhlou zatáčkou u stanice metra
- ještě během toho úsekáče se korektně ohlásí mobilní radar radlickou školou - jeho umístění je ovšem cca 50 metrů před značkou s jeho rychlostním limitem ... tam je to jasná oprava, zřejmě při rekonstrukci dali to omezení blíž ke škole
- zhruba na úrovni křižovatky na konci nové budovy ČSOB naskočí další úsekový radar 70 km/h (ale ani ten stejně jako ten první v mapě není)

Možná, že tam kdysi byl nějaký hřbitov - jinak si ty úsekáče vysvětlit nedovedu. Dostalo mě to natolik, že jsem to projel ještě jednou s restartovanou navigací a stejným výsledkem :shock:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vuvu v 09 led 2009 22:53

vovi píše:Podivnosti na Radlické (Praha 5) - vše dnes při jízdě "do kopce", opačný směr byl OK:

- na úrovni tramvajové zastávky Na Laurové naskočí bůhvíproč úsekový radar 70km/h, vypne se až za druhou ..............:

Jel jsem v pondělí, úterý, středa trasu Modřany - Butovice tj. z Dobříšské vlevo do Radlické. U školy mobilní, za novou budovou banky mobilní, nahoře nad Motorletem stabilní. Nic víc. Ale záleží jak máš nastaveno v sys.txt ukončení úseku. Pokud ne, nebo za dlouho, tak Ti na nebo těsně za odbočením do Radlické již naskočí úsekáč který má blbě začátek ( začátek je přesně až po vjetí do tunelu Mrázovka ) a ten Ti tam visí až k prvnímu mob.radaru u školy a po ukončení mobilního Ti naskočí znovu a zmizí až u druhého mob.radaru za bankou. Jezdím tam stále a dokud jsem to neupravil v sys.txt, tak mi to dělalo to samé. V sys.txt mám nastaven úsek 60 sec. a vzdálenost 200m a radary do 30m, ale stejně vždy po každé aktualizaci si začátek úsekáče před vjezdem do Mrázovky smažu a posunu jej víc do tunelu. Hlásí se mi opravdu jen po vjetí do tunelu, přesně pod kamerou a v Radlické již ne.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vovi v 09 led 2009 23:04

Nojo, to bude ono. Jenže já potřebuju mít ten čas delší 60 s. Ale co, s tímhle se dá žít ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Jasper v 10 led 2009 05:50

Je to jak píše vuvu. Způsobuje to počátek úseku Mrázovka. Není nastaven blbě ale prostě dál už ho dát nemůžu a i kdyby to šlo tak je to k ničemu. Problém je v tom že i když nejedeš do Mrázovky ale dál k ženským domovům tak iGo si myslí že jsi v Mrázovce. A stejné jo to s Radlickou.

@vuvu Jestli Ti to takhle funguje tak jsi šťastný člověk. Mě ne. Když jedu k ženským domovům tak si iGo "uvědomí" že nejsem v tunelu až u těch bočních vjezdů.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod humbuk v 15 led 2009 15:21

nahodil jsem novou verzi radaru 02_01_09 a opakuje se v ni stejna chyba na kterou jsem jiz upozornoval.
V ulici V Holesovickach (Praha) na krizeni s ulici U Hercovky,jsou dva stabilni radary, je nutne je nastavit, aby merily pouze ve smeru jizdy, protoze kazdy meri jinou rychlost.Pro jizdni pruh ve smeru do centra je rychlost 50km/h a ve smeru z centra 70km/h. A to same je treba nastavit u dvou zbyvajicich mobilnich radaru na teto ulici.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků