Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chyby v databázi radarů

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Ivo K v 16 říj 2008 08:36

Mám drobnou opravu radaru v Brně.
Tedy: mobilní radar v Brně na ulici Hněvkovského(GPS: 49°10'10.23"N; 16°37'34.15"E - dle POI.cz). Rychlostní limit je zadán na 60km/h, ale nyní už jen 50km/h.
Padesátka je na celé ulici Hněvkovského, ale v mapě je uvedeno 60km/h(tak to bývalo dříve).
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod humbuk v 07 pro 2008 10:45

Spatne jsou tri radary v ulici V Holesovickach (Praha) mobilni radar (50km) ma byt pouze ve smeru do centra a staticky radar je treba nastavit pouze na smer do centra na 50Km/h a ve smeru z centra na 70Km/h.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vovi v 13 pro 2008 13:11

Divně se chovají radary na dvou místech (asi je, Tome, znáš osobně):

1) mimoúrovňové křížení Českobrodská × Průmyslová ... pod mostem na Průmyslové jsou v obou směrech mobilní radary, hlásí je to ale v obou směrech na Českobrodské a ne na Průmyslové.

2) úsekáč v Poděbradské směr z centra ven ... začátek nově šoupli před tu křižovatku (10 m před ni směrem ke stanici autobusu); úsek se korektně ukončí na správném místě, ale okamžitě naskočí nový ... a patrně není ukončen (aspoň jsem zatím nikdy jeho koncem neprojel).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Jasper v 13 pro 2008 13:47

Vím o tom. Na tu Průmyslovou vždycky zapomenu. Tam je problém v tom že radar je nastaven jako všesměrový a proto se hlásí i na Českobrodské. Ta Poděbradská je pro mě trochu složitější oříšek (něco jako byla Broumarská). Vůbec netuším proč se to tam děje. Zkušel jsem s tím dělat všechno možné ale výsledek je stále stejný. Já mám takové tušení že tam bude nějaká souvisost s tou blízkostí křižovatky. :?
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vbor v 25 pro 2008 10:48

Na trase Most - Teplice, při průjezdu Bílinou je úsekový radar. Při projetí úsekem v Bílině se zobrazení radaru sekne a pípá z Bíliny až do Mostu. Stejně to funguje i obráceným směrem.
vbor
 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 pro 2008 10:44

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod amatér v 25 pro 2008 11:49

Ještě dej vědět, při použití jakého skinu, mně to funguje korektně tam i zpět, vždy se vypne.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vbor v 25 pro 2008 18:26

Používám diMku 1.0.15 v iGo 8_3_2_64873. Zlobilo to ale i v předchozích verzích diMky i v GJ 5.4. Řekl bych, že skin to neovlivňuje. Připadá mi, že je špatně nastaven začátek a konec pásma, v němž je měřena rychlost.
vbor
 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 pro 2008 10:44

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod amatér v 25 pro 2008 19:33

A soubor radarů máš odkud a v jakém formátu?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod Jasper v 26 pro 2008 06:27

Já bych řekl že ty radary ovlivňuje víc věcí najednou.
1.soubor radarů
2.verze iGo8
3.použitý skin
4.mapa

Používám Gurjona 5.2 a převážně iGo 8.3.1.57021 samozřejmě s mým souborem radarů a v této kombinaci se mi ohlásí všechny radary a až na vyjímky se hlásí korektně. Teď navíc střídám mapy TA a Navteq ael zatím jsem na mně známých trasách nenašel že by tam byl co se týká radarů nějaký rozdíl.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod vbor v 26 pro 2008 09:42

Používám radary od "jaspera", stažením ze "stopaře" ve formátu *spud. Nikde s nimi nemám problémy. Bílina v okr. Teplice je jediné místo v republice, kde se mi to sekne a vydrží to až do příštího manévru. A to oběma směry. Na displeji vysí ikonka a je vidět, že je neustále nastavován údaj odpočtu metrů k radaru. Když dojde k nule, naskočí údaj nový. No a tak stále dokolečka. Do toho se ozývá v pravidelných internalech to pípnutí. Používám mapy TA, protože mapy NV se dlouho načítají a vedou mne kdejakou pěšinou. Nemám čas si před jízdou nastavovat průjezdní body, abych bez nich neskončil někde kde nechci.
Jinak stejný problém mám v Insbruku, ale to je o jiném balíčku radarů.
vbor
 
Příspěvky: 8
Registrován: 25 pro 2008 10:44

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron