Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chyby v databázi radarů

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod x46x v 27 úno 2014 14:22

Protože mi stačí jen německo, rakousko a itálie, proto mi přijde zbytečné mít celou evropu(nevím jestli to navigaci zbytečně nezpomalí), navíc jestli dobře koukám, jsou tam jen fixní, mobilní a ty na policejním autě. Chtěl bych ještě ty úsekové, na semaforech atd..

Problém je v tom že když si stáhnu fixní(ve kterých jsou mobilní) a mobilní radary a chci je porovnat tak to nejde protože jedny maj souřadnice na 5 desetin a druhý na sedm. Navíc v těch mobilních taky nejsou jen mobilní a co do počtu řádků tak v mobilních radarech je toho víc než v těch fixních (pro A)

Jsou na poiplaza ke stažení také:
Nebezpečná místa
Školní zóny (místa se zvýšeným pohybem chodců a výskytem zvěře)
Rychlostní panely (místa s infotabulemi ukazujícími rychlost)
Železniční přejezdy
Policejní kontroly?

Nebo to je jen pro cz/sk díky poi.cz a jasperovi?
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod amatér v 27 úno 2014 15:56

Ano, to je jen díky poi.cz a jasperovi.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod x46x v 27 úno 2014 16:25

Díky, tak s těmi radary je to ještě trochu jinak, je tam prvních pět kategorií a je jedno jakou stáhnete kategorii ať už fixní, či mobilní, "vše je ve všech" alespoň u Rakouska..
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: Chyby v databázi radarů

Příspěvekod SvoDa v 27 úno 2014 16:33

Jak jsem psal, ne vše je ve všech, ale ve FIX je toho nejvíc, porovnával jsem to (právě u Rakouska) ;-)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron