Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Chcete zařadit infotabule do databáze radarů ?

Anketa končí za 12 led 2009 10:18

Ano
8
53%
Ne
7
47%
 
Celkem hlasů : 15

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod deusexx v 03 led 2009 15:51

Pánové,ohledně těch radarů.Možná jsem něco přehlédl nebo nečetl.Ale jedna věc mě s... neskutečně.Jedu po cestě,kde je 90ka.Na začátku obce radar.Tam je ale 50.A řve to na mě jak urvaný.To se nedá nějak ošetřit, aby to řvalo až když budu překračovat rychlost v obci,tudíž tu 50ku a ne když jedu ještě někde,kde je povolená 90ka?Snad jsem to popsal rozumně :lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod tomasii v 03 led 2009 15:55

Souhlasím s amatérem. Do skinů, které toto rozšíření nemají (např. varování 'železniční přejezd') se to dá přidělat, třeba zrovna podle ICONX. Stačí jen rozšířit rozsah detekce 'Speed Camera' o 'Warn Type Selection'... :D
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod amatér v 03 led 2009 15:55

Popsal, použij to co máš v podpisu iGo8 8.3.1.53558 z My Flash disk ..iconX_st3_kisauto_nelkul, zadej pouze při překročení rychlosti, a máš to.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod deusexx v 03 led 2009 16:01

To tam mám nastavený.Řve to jenom když překročím rychlost.Dokonce to neřve,když vlítnu do dědiny míň jak 50.Je potichu,ale mě jde o to,že to řve mimo tu obec,kde je ještě 90.Tudíž to bere,že letím jako prase,ale tam kde jsu,je ještě 90ka.To bych si musel nastavit,ať to na mě řve až pokud překročím o třeba 50 km.A to už je trochu moc.To bych mohl cosik přehlídnout. :D
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod amatér v 03 led 2009 16:09

Já mám jinou zkušenost, pokud přijíždím k obci, kde ten radar na 50ku je, zobrazí se pouze vizuální varování, kde je dole aktuální povolená rychlost, ve většině případů tedy 90, a ozve se zvukové upoznění pozor radar (jednou), při příjezdu do obce se spodní údaj o rychlosti změní z 90 na 50 a teprve pak to začne řvát pozor radar padesát kilometrů za hodinu. (používám Jitku)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod deusexx v 03 led 2009 16:22

Nakopls mě.Já zobrazování povolených rychlostí nemám.Je vypnutý.Testnu,ale nezdá se mě,že by to bralo povolený rychlosti a tudíž upozorňování na její překročení pouze z této "ikonky"
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod Jasper v 03 led 2009 16:27

amatér píše:Já to pořád nechápu, na úkor toho, že nechci radary u cedulí, vypnu semaforové radary? Mám jiný návrh, pokud Jasper bude chtít, když zadá místo 18.9429837 47.4521967 2 100 2 90, např. 18.9429837 47.4521967 6 100 2 90, bude to místo na semaforový radar upozorňovat na železniční přejezd, já si ho v iconX vypnu :D , cedule mi to hlásit nebude a semafory ano :lol:


Tohle mě taky napadlo. Vím že v nějakém skinu bylo mnohem víc různých typů radarů ale netuším jak se na to bude tvářit ta aplikace ve které to edituju :?: :roll:
A navíc jak píše TomasII by se to muselo dodělat i do ostatních skinů. ;)
Pokud mi můžete pomoc tak mi někdo kdo používá skin s možností dalších upozornění na "radary" vytvořte přímo v zařízení soubor kde bude od každého typu jeden a já vyzkouším jestli to půjde editovat v té utilitě. Pak se můžeme bavit co dál.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod amatér v 03 led 2009 16:51

Jasper píše:Pokud mi můžete pomoc tak mi někdo kdo používá skin s možností dalších upozornění na "radary" vytvořte přímo v zařízení soubor kde bude od každého typu jeden a já vyzkouším jestli to půjde editovat v té utilitě. Pak se můžeme bavit co dál.

Já ti s tím rád pomůžu jen mi není jasné jak to myslíš. Když vytvořím (přidám) vlastní radary, nevím kam se to ukládá, je to někde v save?, ale kde?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod SvoDa v 03 led 2009 16:56

Ten radar se přidá mezi ostatní do souboru SpeedcamUpdates.spud.
Zkontroluj si datum a velikost tohoto souboru a pak si vlož někam svůj a změní se datum a pokud jich přidáš víc, tak i velikost.
Proto s jasperovou aktualizací přiju o všechny mnou uživatelsky vložené radary. :(
Naposledy upravil SvoDa dne 03 led 2009 17:00, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod Jasper v 03 led 2009 16:58

Ne vymaž vše co máš ve složce speedcam. Když pak zadáš přímo v Miu radary tak se ti v té složce vytvoří soubor SpeedcamUpdates.spud a tu mi pošli. ;)

EDIT No jó Dan byl rychlejší. Ale udělej to jak píšu Ať tam mám vždy od každého pouze jeden a je to tím přehlednější.

Edtit2 Dane tak mi pošli tvůj soubor i s těmi tebou vloženými radary a já to dám do aktualizace. Dá se poznat co jsi zadal protože je vidím barevně odlišené.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron