Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Chcete zařadit infotabule do databáze radarů ?

Anketa končí za 12 led 2009 10:18

Ano
8
53%
Ne
7
47%
 
Celkem hlasů : 15

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod Jasper v 20 čer 2009 10:24

Hele Mirku a nevymýšlíš si trochu :?: :lol: :lol: Na ty kml tě to přece neupozorňuje :!: Ale že jsi to ty tak tady ho máš. ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod SvoDa v 20 čer 2009 10:53

vovi píše:@SvoDa: Tady máš origo (GrRussel) soubory - do složky AUDIO. Aspoň ty názvy by z toho měly bejt jasný.
Jsou to ruský hlasový upozornění (ženskej hlas):

audio.rar


P.S.: A nezkoušíš to průletem, že ne? ;)

Co se týče průletu, nejsem dnešní, ale píchám si různé radary před GPS pozici, to vždy fungovalo.
Co se týče těch tvých zvuků (díky), ale nefunguje test těch zvuků :(
Hledal jsem někde v .ui seznam těch zvukových souborů, pro rozšířené radary a už jsem jej našel např. pro Czech female 2 pokud jde o lang_select_igo6:
stávající (stabil, mobil, semaf=orový, úsekový a červená na semaforu):
"CSF2_warning_0"
"CSF2_warning_1"
"CSF2_warning_2"
"CSF2_warning_3" "
"CSF2_warning_4"


a rozšířené:
"CSF2_Railroad" (přejezd)
"CSF2_Give_Way" (dej přednost)
"CSF2_Speed_Breaker" (příčný práh)
"CSF2_Children" (děti)
"CSF2_Dangerous_turn" (nebezpečná zatáčka)
"CSF2_Tunnel" (tunel)
"CSF2_Dangerous_way" (jiné nebezpeční, resp. nebezpečný úsek)
"CSF2_POI" (POI)
"CSF2_RPS_Post" (to vypadá na dálniční policii :?: Road Police Station :?: ), hledal jsem to i na netu pod "дпс" mohlo by to být ono.
Teď si už jen takto pojmenovat příslušné zvuky
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod mkb v 20 čer 2009 11:25

@Jasper
Ty 3 přidané kategorie jsou pod čísly (kody) 200, 204, 206, při dekódování 1:1. Dotaz. Jak jsi k nim došel ?
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod Jasper v 20 čer 2009 11:36

Přiznám se že nevím o čem píšeš :( :?: Já pro vytvoření používám utilitu v Excelu kterou tady o pár příspěvků zpět najdeš (dal to sem vovi). Ty stažené skupiny nemají žádnou kategorii přiřazenou a musím to udělat ručně s tím že pro "nebezpečná místa" bylo přiřazeno "dangerous" pro "policejní kontroly" "RPSP" (stejná úvaha jako SvoDa) a pro "info rychlost" jsem tam dal "other".
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod mkb v 20 čer 2009 11:52

Když z toho *.spud, udělám *.txt, tak se tam ty čísla objeví. Těmi hodnotami náleží do verzí iGO s buildem > 8.3.2.8.... S uvedenými čísly jsem se zatím nesetkal a tak mě zajímá, jak to bude fungovat. Předpokládám, že starší verze iGo budou tyto nová čísla interpretovat jako 0. Ale je možný, že to některé skiny již mají ošetřeno. Předbíhám a spekuluji. :? Je nutné počkat na praktické zkoušky.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod mkb v 20 čer 2009 12:55

Udělal jsem pár pokusů s rozšířenými radary od Jaspera. V defaultskinu se ty přidané zobrazují jako "poslední známý". Pokud edituji např. úsekáč, tak se nebezpečné místo hlásí také jako úsekový.
Ve skinu Micsan v1.1 a výše to dopadlo dle očekávání. Tam jsou radary překopaný celý a číselné kódy přiřazují druh radaru špatně. Tam je to zcela nepoužitelný.
Pro pořádek, zkoušeno ve verzi 91972.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Zařazení informačních tabulí do databáze radarů ?

Příspěvekod SvoDa v 20 čer 2009 13:04

Mně to hlásí jeden druh v rámci "testů" hlasů v menu radarů, ale když radar píchnu do mapy, tak se zahlásí správně.
Bez trasy si napíchej v kružnici kolem pozice různé typy radarů, na chvilku (cca 5sec.) uspi MIO, aby se odpojil signál, pak MIO probuď a čeká tě smršť různých ikon a hlášek, jak se bude střelka otáčet a vylaďovat svoji pozici a přitom zachycovat info o různých radarech kolem sebe.
Ty přidané radary jsem si již pro testovací potřebu opařil i příslušnými hláškami (zatím jsem si je namluvil sám :oops: , takže nic moc :lol: ), ale opravdu se hlásí správně, ikdyž hrozně :lol: a ikdyž v rámci testu zvuku kamery v menu se opravdu ozývá jen jeden, ten poslední zvuk, jak píše mkb.
Podstatné ale prozatím je, že v terénu je to OK.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků