Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Radar dual zvuk

Radar dual zvuk

Příspěvekod slava68 v 25 bře 2012 14:47

Měl bych jeden dotaz:
Nemáte někdo zkušenost, proč mi u IGO 8 na scd 9204 nefunguje zvuk pro voice warning radarů při spuštěném rádiu nebo CD/DVD? Když mi jede jen navigace bez radia (či CD/DVD) tak to krásně radary hlásí. Samozřejmě dual zvuk mi funguje (čili normální navigační povely mi jdou při zapnutém radiu, či CD/DVD), ale hlasové upozorňování na radary mi jdou jen při běhu samotné navigace? Nevím, jestli je to problém mého HW, anebo tenhle dotaz patří spíš do kategorie IGO8 jako takové. Myslím si, že to je spíš problém u sencoru, ne bo se pletu a jde to obejít nějkou úpravou konfigurace (sys.txt apod)? Díky moc!
slava68
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 bře 2010 10:43

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron