Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Potíže s hlášením radarů

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod capo v 29 bře 2010 17:50

hladik2 píše:asi chybí v Igo8/ extension/speedcams :!: :!: :!: :!:,já to tam mám :!:

Nechybí, mám vše a aktuální... :?:
GoClever 5066 - Dejvid IV
capo
 
Příspěvky: 29
Registrován: 19 úno 2010 22:21

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod capo v 29 bře 2010 17:55

SvoDa píše:pokud ti dobře rozumím, chceš upozornit zvukově na radar, ale nechceš pípání při překročení a ani při přibližování ?
Jestli je to tak, tak si vypni (vyfajfkuj) volbu "při překročení" i "při přiblížení" a nech si radar oznámit jen hlasově (hlasové varování) - tam lze nastavit opakované varování, tak dej VYP , pakliže máš příslušné hlasy pro radary (ty najdeš konkrétně zde http://www.tomasii.cdc.cz/uvod_a_datazipy-1.html a stahuj soubor Audio pro řady 8.3.x a těch hlasů tam budeš mít dokonce 6 ;) )
Zahlásí ti to hlasově radar pár set metrů před ním a pak už se nic neozve. Pokud chceš, aby se to hlasově ozvalo ještě jednou (blíž před radarem), navol si v hlasovém varování opakované varování na požadovanou hodnotu.
Mimochodem, menu pro nastavení hlasového a zvukového varování (halfpatch speedcam) už dávno vypadá jinak a pro 6.16 je nový, tak si stáhni aktuální extension download/file.php?id=5328 z 1.strany vlákna gurjon viewtopic.php?f=12&t=223


Aktuální extension mám. To menu vypadá ale přesto stejně, jako na tom tvém obrázku z 23.9.2009 (pouze mám jinou barvu).
Jinak bych byl nejradši, kdyby to nemluvilo, jen pípalo. Jak to tak chápu, tak bych musel upravit všechny ogg které se používají ze složky AUDIO, aby jen pípaly a nemluvily, což? Protože iGO standardně zvukově JEDNOU upozornit prostě neumí a pípá furt jak blázen.... Některý věci mi přišly u TomToma opravdu praktičtější :roll:
GoClever 5066 - Dejvid IV
capo
 
Příspěvky: 29
Registrován: 19 úno 2010 22:21

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod SvoDa v 29 bře 2010 18:33

s těmi .ogg máš pravdu.
Nový speedcam halfpatch nemáš, vypadá již úplně jinak
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod capo v 29 bře 2010 18:44

Asi jsem tedy trouba. :roll:
Stáhnu si download/file.php?id=5328, a celý ten obsah balíku rozbalím do složky igo\extension (nikoliv content). To je celé, nebo dělám něco špatně? Nebo si mám od gurjona stáhnout AdvancedSpeedCams_GR.rar z http://www.gurjon.com/download/index.ph ... LFPATCHES/ a ten rozbalit do igo\extension\speedcam?
Díky
GoClever 5066 - Dejvid IV
capo
 
Příspěvky: 29
Registrován: 19 úno 2010 22:21

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod hladik2 v 29 bře 2010 19:10

Ano tak je to správně
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod SvoDa v 29 bře 2010 19:14

jj, myslím ty AdvancedSpeedCams_GR.rar a trouba jsem já, bo jsem zapomněl Extension v 1.příspěvku vlákna o Gurjon skinu aktualizovat mj. právě o tyto speedcam a jen jsem tam dopsal, že kompletní aktuální extension je součástí posledního gjX.Xp_skin_fullpack.rar viz výše nebo na gurjon webu.
Už jsem to napravil a extension vč. tohoto speedcam download/file.php?id=5943 jsem aktualizoval viewtopic.php?p=9640#p9640
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod capo v 29 bře 2010 19:36

Jee, no to jsem rád že nejsem zas takovej trouba :)
1) Novější lang soubor, kterej by řešil těch pár anglickejch hlášek v advanced spedcam asi zatím neexistuje? Mám Lang_Czech_100225.zip...
2) je normální, že mě pustí k nastavení "nastavení druhů varování u radarů->distance control" pouze u některých značek a ne radarů?
GoClever 5066 - Dejvid IV
capo
 
Příspěvky: 29
Registrován: 19 úno 2010 22:21

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod SvoDa v 29 bře 2010 19:40

1) vše potřebné ke skinu Gurjon, vč. odkazu na nový lang je v 1. příspěvku vlákna o Gurjonovi
2( značky (driver alert) je něco jiného než radary - musíš nastavovat radary
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod Jasper v 09 dub 2010 07:31

Tohle bude zajímat Vojtu neboť jde o již mnohokrát zmiňovaný zakletý radar v Broumarské který se ze záhadného důvodu hlásí pouze z jedné strany. ;) :| Včera večer jsem vyrazil z práce domů s iGo8 ve verzi kterou mám v podpisu, posledení mapou TA a Mirkovým skinem. No a jak jsem odbočil do Broumarské tak se najednou ozvalo "pozor mobilní radar........" :o Koukal jsem jak blázen. :shock: Teď už jenom zjistit jestli to byla náhoda nebo to vyřešil Mirek případně TA. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod amatér v 09 dub 2010 08:30

Kdepak, to je práce Gumajze, psal jsem mu o některých chybách u úsekových radarů, a on to opravil. (ale je to už tak dávno, že je divné, že jsi si toho všiml až teď)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron