Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zvukové a vizuální varování - radary

Zvukové a vizuální varování - radary

Příspěvekod zdenyvm v 27 srp 2010 21:52

Ahoj všichni,
jsem tu nový, s chutí všechno pročetl a dost věcí použil, děkuju! IGO 8 mám chvíli. Dřív jsem měl TomToma a IGO je teda o kus lepší, aspoň z mého pohledu. S jednou věcí si ale nevím rady... Strašně mě štvou zvuky radaru, začíná to cca 900m před radarem! Jak vypnout tento zvuk vím, ale nějaký bych tam měl rád. Našel jsem na gurjon.com rozšíření Extended SpeedCams. Na první stránce píše, že tyto rozšíření fungují s jakýmkoliv skinem. Mám originál skin, líbí se mi, teď bych ho neměnil. Rozbalil jsem zip soubor z gurjona do igo/extension/speedcam, ale nic se ani po restartu nestalo. Poradíte mi prosím co dělám špatně???
Díky moc za pomoc!
zdenyvm
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 srp 2010 10:53

Re: Zvukové a vizuální varování - radary

Příspěvekod kosta v 03 říj 2010 12:55

Ahoj. Ja jsem si nastavil skin dimka a tam mi to v menu nastavení, varování a upozornění na radary nabízí hlasové upozorňování na radary (nevím, jestli tahle možnost je i u standardního skinu). Vybral jsem jeden ze hlasů (muž1, 2, žena1 atd...) a nastavil, aby byly ostatní zvuky zticha.
Přesto mi to šíleně řvalo, takové ty pazvuky typu !alert.wav apod. Tak jsem v souboru data.zip smazal celý obsah složky "audio" (ten původní samozřejmě zazálohoval) a teď mám klid a kecá to na mě jen hlasově a jen jednou. Navíc jsem si vytvořil vlastní zvuky pro varování před radary. Možno stáhnout zde:
NavRadka1.0:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/79061/NavRadka1.0.zip_2.4MB.html

a nakopírovat do složky: ...igo8\audio a přemáznout původní soubory, (pokud tam máte). Samozřejmě předtím doporučuji zazálohovat ty původní.
Pravidla fóra.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37


Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron