Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Umístění radarů v .kml v Mio C720

Umístění radarů v .kml v Mio C720

Příspěvekod k.o.h.u.t. v 18 srp 2010 03:08

Ahoj,

Chtěl bych si ujasnit jednu věc ohledně radarů. Pokud je mám ve formátu .txt, tak jsou místěny klasicky: Miodevice/Miomap/Miomap/Content/Speedcam. Pokud chci mít radary ve formátu .kml (jako POI), tak se uvádí, že přístupová cesta by správně měla být: Miodevice/Miomap/Miomap/Content/Userdata/POI.

Já osobně tam nemám složku Userdata. Takže ty radary v .kml můžu nakopírovat normálně mezi POI (Miodevice/Miomap/Miomap/Content/POI), nebo si musím vytvořit další složku Userdata a tam ty radary v .kml nakopírovat? Pokud si ji musím vytvořit, mám tam pak přesunout i ostatní složky?

A ještě dotaz ohledně hlášení radarů. Stáhnul jsem si hlasové upozorňováni na radary. Nejsem si jistý, kde přesně má být ta složka Audio. Jednu složku Audio mám zde: Miodevice/Miomap/Miomap/data (v ní už mám původní "tóny" ve wav). Takže je mám k těm původním dokopírovat? nebo ty původní smazat?

Ješte dotaz ohledně radarů v .txt. Když je stáhnu z POIplaza, tak když si stáhnu radary stacionární, mobilní,....tak ve všech souborech jsou všechny souřadnice stejné. To znamená, že si mám stahnout jen jednu z nich a podle toho se mi bude zobrazovat v gps? Pokud ne, tak proč je tomu tak, že jsou všude stejné souadnice.

Snad jsem měl srozumitelné otázky.
Za odpovědi a rady moc děkuji.


Daniel
k.o.h.u.t.
 
Příspěvky: 24
Registrován: 15 úno 2010 10:24

Re: Umístění radarů v .kml v Mio C720

Příspěvekod amatér v 18 srp 2010 08:19

Z tvého dotazu není zřejmé jaký sw. používáš, zda iGO8 nebo MioMap. Pokud MioMap 3.3 návod je zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.wbuilder.eu/navigace-body-zajmu-poi.htm


Pokud iGO8 soubory .kml patří do Content/Userdata/POI, pokud není musí se vytvořit. Ostatní POI (.poi) jsou ve složce Content/POI, nemohou být tedy společně.

Radary ve formátu .kml se pak budou vždy zobrazovat pouze jako POI body, tzn. nikdy ne s hlasovým upozorněním.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Umístění radarů v .kml v Mio C720

Příspěvekod k.o.h.u.t. v 18 srp 2010 08:35

Dík za info.
Takže pokud budu chtít, ať mám radary s hlášením, tak je mám mít v .txt?
k.o.h.u.t.
 
Příspěvky: 24
Registrován: 15 úno 2010 10:24

Re: Umístění radarů v .kml v Mio C720

Příspěvekod hladik2 v 18 srp 2010 09:21

Ano budou v Content/Speedcam/speedcam.txt
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Umístění radarů v .kml v Mio C720

Příspěvekod k.o.h.u.t. v 18 srp 2010 09:55

dobre,diky. :)
k.o.h.u.t.
 
Příspěvky: 24
Registrován: 15 úno 2010 10:24


Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron