Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Potíže s hlášením radarů

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod amatér v 29 čer 2009 13:24

Ještě poznámka, upravil jsem tu verzi data.zip správná je v8.3.2.64873, večer s tím něco provedu, teď nemám jak.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod Jasper v 29 čer 2009 13:26

To nespěchá. Já včera večer odeslal do mé složky video ze srazu. Ráno mi to ukazovalo že zbývající čas je 22 hodin. :o :lol: Takže si to stáhnu nejdřív zítra ráno. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod humbuk v 29 čer 2009 13:30

No jestli nemůže být problém spíš ve skinu, bo data.zip mám pořád stejný, ale aktualizoval se Gurjon... zkusím z práce jet na starším Gurjonovi.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod vovi v 29 čer 2009 13:51

No jestli je to tak - mě to taky zazlobilo, ale až po aktualizaci na 6.7 s těmi rozšířenými radary; předtím jsem už s "devítkama" jezdil, ale s rozšířenejma radarama jsem otálel a nasadil je až před cestou na sraz.
Asi by mělo stačit dát zpátky ten původní "půlpeč" bez rozšíření. A mimochodem, u GJ jsou pověšený obě verze - kdyby byl ten rozšířený OK, pak by k tomu nebyl důvod ;) Takže to asi bude opravdu v tomhle.

EDIT: večer se na to mrknu a zkusím najít v tom novějším půlpeči tu zakopanou sobáku (doufám, že se k mašině dostanu ještě v plné intelektuální síle před desátou večerní ;) ).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod amatér v 29 čer 2009 13:55

Já už o tom mluvil na srazu, skin mám pořád stejný (ten nejlepší, viz. podpis :lol: ), a opravdu mi to začala dělat až verze 93112.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod humbuk v 29 čer 2009 13:57

jj,taky bych řekl, no dal jsem staršího Gurjona a celé staré Extension a huvidím
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod amatér v 29 čer 2009 14:07

Ještě jsem si uvědomil jednu věc. Úsekové radary nezvládá ani jedna z verzí Amigo. Jednou jsem to zkoušel, vyhodil jsem soubor .spud. na rovném úseku jsem ručně nastavil úsekový radar (pouze po směru jízdy) a o pár metrů dál jsem nastavil další úsekový radar. Po prvním projetí se vždy zahlásil začátek a u druhého se radar ukončil, k nas...í bylo, že to fungovalo opravdu jen na první projetí, pak už si to dělalo co zrovna uznalo za vhodné.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod humbuk v 30 čer 2009 20:05

Tak jsem otestoval ty průjezdové radary, nejdřív jsem vyměnil nový SpeedCams v Extension za starý - problém nevyřešen. Pak jsem dal starýho Gurjona, starou verzi IGO 71348 - problém nevyřešen. Tak jsem nahodil předchozí databázi radarů a průjezdové radary chodí a to i s verzí IGO 93112. Takže dle mého je problém pouze v té databázi - testoval jsem pouze průjezdové radary na Jižní spojce.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod vovi v 30 čer 2009 20:10

To je dobrá zpráva. S tou databází bude nejjednodušší něco dělat. Já včera marně čučel do monitoru a porovnával stará a nová UI a nikde nic. Tak už jsem si říkal, že budu muset oželet ty devítkový verze.

Nacpu to do šochtle taky a od středy do pátku řádně otestuji - budu jezdit po celých středních Čechách. Zprávu ale podám až v pátek.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Potíže s hlášením radarů

Příspěvekod amatér v 30 čer 2009 20:26

Včera jsem opět udělal to, co už jsem jednou popisoval. Ze složky jsem vyhodil celý soubor s radary, a jen tak jsem si ručně zadal začátek a konec úsekového radaru, jak včera, tak dnes jsem úsekem několikrát projel a vždy to správně zahlásilo začátek i konec.
Možná by to mohl Jasper vyzkoušet a porovnáním záznamů v obou *.spud by mohl nalézt zakopanou sobáku.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron