Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO 8 na Sencor SCD 9104/9204 HELP

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod amatér v 12 říj 2009 11:41

Ten soubor je ale zaheslovaný :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Ivo K v 12 říj 2009 12:49

Heslo také funguje. :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod hustovlas v 06 pro 2009 01:22

Dobrý večer, taky mám Sencor a problém s originál softwarem.Můj problém začal tak,že jsem se pokoušel o aktualizaci map.Mapy odsud to nechtělo,tak jsem zkusil přímo z Cydle,ale protože pro Sencor jsou jen placené aktualizace ( 70 EUR ) , tak jsem stáhl AEG 430 , což je identický model.Rádio mi napsalo hlášku , že nemám licenci.Zkoušel jsem software i pro jiné typy rádií , které jsou na Cydle dostupné , pořád nic .Potom jsem zkoušel nainstalovat komplet soft pro MIO - originální i s iGO , taky nic . Problém je v tom , že to Cydle má nějak dobře začarovaný - nedá se dostat do Windowsu , ani nainstalovat Total comander , File man , nic.Nakonec jsem se do Windowsu dostal ,možná trochu prasecky - spustil jsem aktualizaci a po chvíli vyndal kartu , objevila se mi tuším jen modrá obrazovka , dvojtuk v levém horním rohu a objevil se Windows . Zbytek už se dá udělat podle návodů , které jsou tady.
hustovlas
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 pro 2009 00:42

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod david539 v 06 pro 2009 12:07

hustovlas píše:Dobrý večer, taky mám Sencor a problém s originál softwarem.Můj problém začal tak,že jsem se pokoušel o aktualizaci map.Mapy odsud to nechtělo,tak jsem zkusil přímo z Cydle,ale protože pro Sencor jsou jen placené aktualizace ( 70 EUR ) , tak jsem stáhl AEG 430 , což je identický model.Rádio mi napsalo hlášku , že nemám licenci.Zkoušel jsem software i pro jiné typy rádií , které jsou na Cydle dostupné , pořád nic .Potom jsem zkoušel nainstalovat komplet soft pro MIO - originální i s iGO , taky nic . Problém je v tom , že to Cydle má nějak dobře začarovaný - nedá se dostat do Windowsu , ani nainstalovat Total comander , File man , nic.Nakonec jsem se do Windowsu dostal ,možná trochu prasecky - spustil jsem aktualizaci a po chvíli vyndal kartu , objevila se mi tuším jen modrá obrazovka , dvojtuk v levém horním rohu a objevil se Windows . Zbytek už se dá udělat podle návodů , které jsou tady.


Caw tie mapy nejdu ti preto lebo nemas tam licencie na tie mapy musis ist na nejaku stranku a stiahnut si licenciu a do windowsu sa dostat da tak mam doma jeden program ktory hodis na pametovku a otvori sa ti cely windows jak normalne na pc ja som vosiel do pameti radia HDD vymazal som original igo a nahodil som si tam Amigo Igo ale teraz ked si dam navigaciu a pustim pesnicky tak mi hraju iba pesnicky a zvuk navigacie nic neviem preco =( ale ked si pustim iba navigaciu tak hovori mi to. ten program by som ti mohol poslat napis na david539@azet.sk
david539
 
Příspěvky: 255
Registrován: 21 čer 2009 18:33

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod GIII_petr v 07 pro 2009 12:52

Zdravím, přemýšlím také o koupi SCD 9104, ale jestli můžu, tak bych měl pár dotazů.. Když navigace běží z SD katry, tak ze které? Z té servisní? A druhý dotaz, povedlo se někomu už rozběhat aktuální navigaci přímo z rádia?? Děkuju moc za odpovědi. Nemůžu se pořád rozhodnout jestli koupit rádio s navi nebo bez.. :(
GIII_petr
 

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 10 pro 2009 20:49

Čau radio si kup s GPS ten cenový rozdíl je zanedbatelný.
Navigace (IGO8) jede bez problémů z paměti rádia bez použití SDkarty. :lol:
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod GIII_petr v 11 pro 2009 10:53

Defrost píše:Čau radio si kup s GPS ten cenový rozdíl je zanedbatelný.
Navigace (IGO8) jede bez problémů z paměti rádia bez použití SDkarty. :lol:

Děkuju za odpověď, konečně :D A fungluje to i zároveň s rádiem? A jak velká ta aplikace může bejt? Koukal sem že Igo8 s mapama pro celou evropu a s budovama má asi 1,5gb.. Nemohl by jsi mi poslat nějaký návod jak na to? Dík ;)
GIII_petr
 

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 11 pro 2009 19:44

Tak si udělám chvilku a hodím sem funkční podrobnější návod jak zprovoznit IGO8 na rádiu Sencor SCD 9104 / 9204 / 9304

1. Vše děláte na vlastní odpovědnost neručím za ( ztrátu dat, Licenční politiku, atd.) :D
2. Download souboru a rozpakování na SDKartu, jak zde nahodil uživatel PeervanD budiž díky.
3. Do složky iGO8 doplníte funkční verzi igo8 které lze spustit z SDKarty !!!!!
4. Přejmenujeme iGO8.exe na CYDLE.exe
5. Doplníme do složky iGO8 tento
Kód: Vybrat vše
http://uloz.to/3327645/sys.txt
soubor. A jdeme nato.
6. Zasuneme kartu do UPDATOVACÍHO slotu v rádiu
7. Zapneme radio :D a v menu spustíme UPDATE.
8. Spustíme některý souborový manager.
9. Zalezeme do složky \\Interní Paměť\Cydle\bin "obsah celé složky si můžete zálohovat pro případ nezdaru" :roll: .
10. Celý obsah smažeme a nahrajeme do složky \\Interní Paměť\Cydle\bin všechny soubory ze složky iGO8 co máme na kartě.
11. Vyndáme kartu a hotovo :ugeek: :mrgreen:
Nevím kolik se tam vejde map mně stačí ČR další se dají dohrát nepotřebuji mít plnou paměť mapami co nevyužiji :)
Zvuk rádia/DVD/muziky funguje při zapnuté navigaci
Pokud budeš potřebovat všechny mapy v rádiu a nevlezou se ti tam, tak můžeš zkusit celou složku "content" nahrát na kartu
a do souboru sys.txt přidat řádek, ale muselo by se to vyzkoušet.
Kód: Vybrat vše
[folders] content="\Storage Card\content"
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 21 kvě 2012 20:47, celkově upraveno 4
Důvod: Linky do [code][/code]
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod david539 v 11 pro 2009 19:52

noo podobne som ja to urobil ale len toto ze mam Igo Amigo a mne to nechce ist spolu s muzikou =( mne sa zda Amigo priehladnejsie ako 8cka len keby chcelo to ist spolu =(
david539
 
Příspěvky: 255
Registrován: 21 čer 2009 18:33

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 11 pro 2009 20:02

A jde ti to normálně spouštět ikonkama v menu radia ta moje úprava funguje bez problému protože iGO6 v rádiu není nainstalované tím pádem neděláš žádné vážné zásahy uvnitř. Všechny ikony jsou jen zástupci a volají \\Interní Paměť\Cydle\bin\CYDLE.EXE .
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

PředchozíDalší

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron