Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO 8 na Sencor SCD 9104/9204 HELP

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Video

Příspěvekod Pepapepapa v 05 bře 2010 19:57

Tak já už nevím, stále mi nejde video, vzadu kábliky mám propojené, ve složce App jsem nahradil i složku KRSDVD a stále nejde video. Není na to jiná vychytávka, nebo úprava nějakého souboru, kdy by se toto omezení zrušilo. Díky za odpověď.
Pepapepapa
 
Příspěvky: 8
Registrován: 16 led 2010 10:39

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod david539 v 05 bře 2010 20:08

Caute .. skusal niekto upravit Amigo aby isiel zvuk navi so zvukom z radia??
david539
 
Příspěvky: 255
Registrován: 21 čer 2009 18:33

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod PeervanD v 05 bře 2010 21:14

SiViN píše:mel by nekdo zajem o upravenej soft o obrazky? malej nahled...delam pro sebe Skodu a pro jinyho usera z fora - Forda, uplne vlevo dole je bootloader screen...pokud se mi ho teda podari nejak prepsat..

http://soubor.iprotebe.cz/sivin/nahled_all.png

Jinak chci podekovat vsem kdo se tu zaslouzili o iGO 8 s dualnim zvukem ...maka to krasne ;) magicky radky v sys.txt makaj jak maji..


Velice pěkné, dalo by se něco udělat pro Octavii ( Tour )... moje letadlo...
Děkuji velice
iPAQ hx2750, BT GPSTMC, Clatronic AR800 v letadle
Kámen není těžký, nejtěžší je zloba hlupákova.
Uživatelský avatar
PeervanD
 
Příspěvky: 91
Registrován: 27 čer 2009 04:48
Bydliště: Chabitschau über Schlesien

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod david539 v 05 bře 2010 21:28

no tak neviem ako ale ked tu robite nove skiny pre PNA ako sa da zmenit main?? lebo DVD RADIO sa da ale ako main??
david539
 
Příspěvky: 255
Registrován: 21 čer 2009 18:33

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 08 bře 2010 10:18

SiViN píše:mel by nekdo zajem o upravenej soft o obrazky? malej nahled...delam pro sebe Skodu a pro jinyho usera z fora - Forda, uplne vlevo dole je bootloader screen...pokud se mi ho teda podari nejak prepsat..

http://soubor.iprotebe.cz/sivin/nahled_all.png

Jinak chci podekovat vsem kdo se tu zaslouzili o iGO 8 s dualnim zvukem ...maka to krasne ;) magicky radky v sys.txt makaj jak maji..

Čau mám jeden dotaz jak se ti podařilo přepsat Soubor "Main.exe", o úpravě souboru jsem už tady psal. Na úpravu skinu bohatě stačí Reshacker. Jde o to že dvd,radio, přepsat nebo smazat jde ale Main.exe je aplikace která řídí celé rejdio, a mě osobně přepsat nejde. Jak je vidět co rádio ta originál.
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod SiViN v 08 bře 2010 13:00

to Defrost: jasne..reshacker staci (taky to pres nej delam) a jak to prepsat? jasne ze to nejde..at uz na jakymkoliv radiu. bezici aplikace nepujde prepsat nikdy na zadnym "OS" :) Takze staci zapnout nejaky taskmanager a aplikaci shodit..a pakprepsat ;) takze...zapnout Totala, zapnout task manager a shodit main.exe, prepsat..a je to ;)
SiViN
 
Příspěvky: 17
Registrován: 26 úno 2010 13:20

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 08 bře 2010 13:07

O přepsání běžící aplikace to vím, sem si to myslel že to půjde tímhle způsobem. Akorát se my nechce mrznout v autě :lol: :lol: :lol:
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod SiViN v 08 bře 2010 13:44

ja uz mam od vcera taky radio v aute (jinak jsem jel krasne pres AT zdroj od PC :) ) ovsem mam problem s tim ze radio nedrzi stanice :( mam Skodovku takze vim ze se kabely pro spinanej a stalej musej prehodit. Nez jsem to udelal po vytazeni klicku ledka neblikala ...coz je spravne, po prehozeni kabelu a vytahnuti klicku blika..ale radio si i presto nepamatuje stanice..nevite prosim nekdo co s tim? :(
SiViN
 
Příspěvky: 17
Registrován: 26 úno 2010 13:20

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod PeervanD v 08 bře 2010 16:11

To se mi stalo při úplně vyžvejknuté baterii v autě, jezdil jsem druhým a to novější stálo v garáži a po měsíci a půl byla baterie out...
Další možnost je, že nedokáže nastavení zapsat do paměti rádia... Podívej se do adresáře root/Resident Flash/, já tam mám nějaké soubory s koncovkou .sav, co se ti tam nalézá...
iPAQ hx2750, BT GPSTMC, Clatronic AR800 v letadle
Kámen není těžký, nejtěžší je zloba hlupákova.
Uživatelský avatar
PeervanD
 
Příspěvky: 91
Registrován: 27 čer 2009 04:48
Bydliště: Chabitschau über Schlesien

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 09 bře 2010 09:17

SiViN píše:ja uz mam od vcera taky radio v aute (jinak jsem jel krasne pres AT zdroj od PC :) ) ovsem mam problem s tim ze radio nedrzi stanice :( mam Skodovku takze vim ze se kabely pro spinanej a stalej musej prehodit. Nez jsem to udelal po vytazeni klicku ledka neblikala ...coz je spravne, po prehozeni kabelu a vytahnuti klicku blika..ale radio si i presto nepamatuje stanice..nevite prosim nekdo co s tim? :(

mě už dvakrát ráno po nastartování zmizely naladěné stanice,ale při následném vyhledávání a nalezení nějaké stanice. Naskočily všechny zpět.
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

PředchozíDalší

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků