Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO 8 na Sencor SCD 9104/9204 HELP

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod blabla v 07 úno 2010 11:06

Ahoj,
je ještě možnost, že máš špatně zapojené napájení. V ISO konektoru jsou dva napájecí piny (přímé napájení od baterie a napájení přes klíček). Bohužel existují dva standardy zapojení ISO konektorů které liší záměnou právě těchto dvou napájecích vodičů.
Clarion Map 770,780, čína 6"
iGo 8.3.2.93112
Uživatelský avatar
blabla
 
Příspěvky: 52
Registrován: 15 kvě 2009 20:53

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod PeervanD v 07 úno 2010 20:29

To fmmb: zkus nastavit rádio a pak nestartovat, a vytáhnout klíčky ze zapalování. Po vypnutí rádia je ta m zkus vrátit, pokud bude rádio bez uloženého nastavení, pak máš prohozený žlutý s červeným na svorkovnici jdoucí rádiu. Zkus se podívat, jestli na sebe navazují barvy drátů... Pokud máš něco od VW Group, tak budou otočené, konkrétně na Škodě Octavia Tour to bude určitě. Ale tam bude problém i s rušením... ( uslyšíš otáčky alternátoru )
iPAQ hx2750, BT GPSTMC, Clatronic AR800 v letadle
Kámen není těžký, nejtěžší je zloba hlupákova.
Uživatelský avatar
PeervanD
 
Příspěvky: 91
Registrován: 27 čer 2009 04:48
Bydliště: Chabitschau über Schlesien

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod fmmb v 07 úno 2010 23:15

Díky za rady, ale zapojení je asi v pohodě. Přes den, ať startuju, nebo nestartuju to nastavení drží. Popisovaný jev se děje jen když auto stojí přes noc. Mám rádio vyměněné za nové od cca poloviny ledna a od té doby to pozoruju. Ale musím podotknout že jsou i noci kdy se rádio neresetne, v zapojení to nebude na 100 %. Takže asi zase reklamace :x U prvního kusu mi přestala hrát pravá strana auta, když hrálo CD nebo flashka - oprava výměnou 29. den. Jestli budu každý měsíc nebo dva měnit rádio, a pokaždé čekat měsíc na výměnu, tak se mi za chvíli rozpadne palubovka, z toho vytahování a zešedivím ještě víc než jsem teď :cry:
fmmb
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 pro 2009 17:21

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod kafry v 08 úno 2010 07:49

Bude to tou zimou.Mám ten samej problém.Když to ráno točím tak se mi rozladí radio.A když bylo tepleji tak mi to nedělá.A možná to nebude úplně vina baterky ,ale spíše rádia.BMW mi nedovolí točit v kuse do KO baterie,zachovává si nějakou energii pro sebe,tak si myslím že ta troška pro udržení rádia tam určitě zůstane ,ale radio je stejně rozladěné.

Jó a furt mi nejdou ty tlačítka :D
Uživatelský avatar
kafry
 
Příspěvky: 17
Registrován: 21 dub 2009 00:37

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod FuDa v 08 úno 2010 08:40

Zdravím všechny, tak jsem si též v pátek pořídil Sencora - verzi 9304 GPS, přes víkend jsem zkoušel vše možné včetně nastavení jasu displeje. Bohužel mi však displej zhasl úplně, přestože jsem nebyl zdaleka v levém rozsahu stupnice :cry: Zkoušel jsem reset i odpojení rádia od baterie, ale displej se rozsvítí pouze při startu/bootování s nápisem "Loading" a pak zhasne...nevěděl by někdo ještě nějaký fígl, jak to vrátit do továrního nastavení? ....tak se mi naštěstí podařilo poslepu proklikat až do nastavení jasu a displej opět svítí :D
Naposledy upravil FuDa dne 10 úno 2010 10:47, celkově upraveno 1
SENCOR SCD 9304 GPS
FuDa
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29 led 2010 10:14

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 08 úno 2010 20:40

FuDa píše: Zkoušel jsem reset i odpojení rádia od baterie, ale displej se rozsvítí pouze při startu/bootování s nápisem "Loading" a pak zhasne...nevěděl by někdo ještě nějaký fígl, jak to vrátit do továrního nastavení?

Reklamace :roll:
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 08 úno 2010 20:44

kafry píše:Bude to tou zimou.Mám ten samej problém.Když to ráno točím tak se mi rozladí radio.A když bylo tepleji tak mi to nedělá.A možná to nebude úplně vina baterky ,ale spíše rádia.BMW mi nedovolí točit v kuse do KO baterie,zachovává si nějakou energii pro sebe,tak si myslím že ta troška pro udržení rádia tam určitě zůstane ,ale radio je stejně rozladěné.

Jó a furt mi nejdou ty tlačítka :D


Máš to v SZ
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod david539 v 10 úno 2010 15:37

Caute .. neviete preco mi uteka obraz od zvuku ak si prehravam .avi video?? prosim radaa .. alebo uteka alebo preskoci alebo sa zasekne a ide z SD.. Dakujem
david539
 
Příspěvky: 255
Registrován: 21 čer 2009 18:33

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod kafry v 10 úno 2010 23:02

Defrost píše:
kafry píše:Bude to tou zimou.Mám ten samej problém.Když to ráno točím tak se mi rozladí radio.A když bylo tepleji tak mi to nedělá.A možná to nebude úplně vina baterky ,ale spíše rádia.BMW mi nedovolí točit v kuse do KO baterie,zachovává si nějakou energii pro sebe,tak si myslím že ta troška pro udržení rádia tam určitě zůstane ,ale radio je stejně rozladěné.

Jó a furt mi nejdou ty tlačítka :D


Máš to v SZ



Přišlo mi to divné přejmenovávat jinej soubor,ale............... Jsi Bůůůůůůůůh už to jede. Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :lol:

Děkuji
Uživatelský avatar
kafry
 
Příspěvky: 17
Registrován: 21 dub 2009 00:37

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 11 úno 2010 10:04

Za málo, jak je vidět co radio to original. :lol: :lol: :lol:
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

PředchozíDalší

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron