Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO 8 na Sencor SCD 9104/9204 HELP

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 13 úno 2010 21:17


A preco ten navod ako sa to vyriesilo nieje napisany tu? preco len cez SZ?

Už jsem to tu psal jednou stačí nějaký HEX Editor
a trošku to proštudovat potom si zjistíte kam vám volají tlačítka :D :D

P.S. Návod psát nemusím že ne, to je každému jasné. 8-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Defrost dne 14 úno 2010 09:42, celkově upraveno 1
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 13 úno 2010 21:32

FuDa píše:Nezkoušel jste někdo implementovat do Sencora MioPocket 3.0 ? Mělo by to jít teoreticky na všechny zařízení Windows CE zařízení viz http://netfresco.com/MioPocket/default.aspx

Do tohoto bych se moc nepouštěl. V případě PDA/PNA jeto jednoduché pokud ti to nebude chodit tak stačí připojit USB kabel a můžeš editovat soubory dál. Ale v rádiu kde máš jedinou přístupovou cestu k Windows_CE přes update slot, je to velký risk pokud se ti něco nepovede tak si můžeš odpálit přístup a seš ve PR....
Osobně si taky myslím "jak zde už bylo napsáno" že to nevyužiješ.
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod PeervanD v 13 úno 2010 21:50

Lokomaz píše:Tak se mi podařilo nahrát nové IGO8 ale buhužel jsem tam dal zatím jen jednu mapu a už tam nic nejde.
Když spustím UPDATE, tak to vůbec nenačte kartu a napíše:
Fatal Application Error
Application Setting.exe has performed an ilegal operation
and will be shut down. If the problem persists, contact the program vendor.
Program: Setting.exe
Exception: 0xC00000FD
Address: 0001BBAC
Potřeboval jsem tam dát další mapy.
Prosím pomozte
Díky


Zkus ty UTILS pro 4,3 palcové displeje... jestli se to bude chovat lépe...
Pak už jen zkusit reset z panelu, pokud to bude bez odezvy, pak na cca 1 den odpojit rádio od napájení...
iPAQ hx2750, BT GPSTMC, Clatronic AR800 v letadle
Kámen není těžký, nejtěžší je zloba hlupákova.
Uživatelský avatar
PeervanD
 
Příspěvky: 91
Registrován: 27 čer 2009 04:48
Bydliště: Chabitschau über Schlesien

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Lokomaz v 14 úno 2010 08:31

Ten update slot je prostě mimo,tu hlášku to píše i když je slot prázdný bez karty. Jak mám přes HEX editor dostat něco do rádia když je update slot nefunkční.
Nešlo by rádio nějak připojit k počítači ?,nevíte jakou to má pamětˇ.Že bych to nějak rozebral a připojil jí k počítači,potřebuju tam dostat jen mapu.
Děkuji za jakýkoliv nápad.
Díky
Lokomaz
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 10:14

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Defrost v 14 úno 2010 09:46

Lokomaz píše:Ten update slot je prostě mimo,tu hlášku to píše i když je slot prázdný bez karty. Jak mám přes HEX editor dostat něco do rádia když je update slot nefunkční.
Nešlo by rádio nějak připojit k počítači ?,nevíte jakou to má pamětˇ.Že bych to nějak rozebral a připojil jí k počítači,potřebuju tam dostat jen mapu.
Děkuji za jakýkoliv nápad.
Díky

1. Máš možnost složku CONTENT umístit na SD Kartu s příslušným zápisem do sys.txt
2.Nebo najít kouzelný trojhmat = HARDRESET :D většinou podržení tří tlačítek a zapnutí radia.
3. Service
Defrost
 
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2009 20:45
Bydliště: جنوب مورافيا

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod PeervanD v 14 úno 2010 10:15

Podle Googlu by hard reset zařízení s WinCE mělo přivodit přerušení přívodu napájení na déle než 20 minut, až dojde k postupnému vybití kondenzátorů, někde říkají, že 1 hodina je jistější. Vzhledem k tomu, že tyhle rádia nemají vnitřní baterii, radím vypojit z napájení na cca 1 den a mělo by to být sichr. Pokud se pamatuju, když mi v servisu instalovali Clatronica, tak po tom restartu/novém připojení najížděl úplně jinak... Snad to pomůže...
iPAQ hx2750, BT GPSTMC, Clatronic AR800 v letadle
Kámen není těžký, nejtěžší je zloba hlupákova.
Uživatelský avatar
PeervanD
 
Příspěvky: 91
Registrován: 27 čer 2009 04:48
Bydliště: Chabitschau über Schlesien

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod Lokomaz v 14 úno 2010 13:03

Tak jsem složku Content umístil do rotu karty,do ní nahrál mapy a zatím to jde. Žádný sys.txt jen jednu složku. Nevím jak je to možné ale IGO si mapy najde na kartě samo.Jinak rádio jsem měl odpojené celou noc,mám ho totiž doma,venku bych zmrznul a nepomohlo to.Zítra to dám do auta tak snad půjdou zvuky a GPS.Karta mě ve slotu Update nevadí.
Zatím díky všem.
Lokomaz
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 10:14

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod simon v 14 úno 2010 20:46

Zdravím všechny majitele SCD 9204 a prosím o radu. V pátek jsem rádio koupil a k instalaci jsem se dostal až dnes. Vše běží ják má,
myslím tím rádio, cd atd. ovšem to pro mne nejpodstatnější prostě nefachá. Mluvím o hlasu navigace. Prostě v okamžicích kdy má hlas
oznámit nějakou situaci nebo událost - jen ticho.Takže teď nevím jestli zítra na reklamaci nebo dělám prostě něco špatně. Máte-li nějakoou zkušenost
s tímhle problémem tak díky moc za radu. Šimon
simon
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 úno 2010 20:25

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod ceres v 16 úno 2010 11:02

Chlapi mate někdo zkušenosti s cydle? po aktualizaci z jejich stranek mi to nechtělo najit signal gps a pak mi to hodilo hardware id error :evil: Tak jsem zkoušel psat do cydle at mi pošlou komplet zalohu a zatim nic. Tak nevim co dal. Asi reklamačka at se staraj Jo a mam scd 9304
ceres
 
Příspěvky: 11
Registrován: 26 led 2010 09:44

Re: IGO 8 na Sencor SCD 9104 HELPP

Příspěvekod PeervanD v 16 úno 2010 15:21

S Cydle mám pouze tu zkušenost, že po dotazu, zda je možno upgradovat na iGO8, mi odpověděli, že tento upgrade není možný... Takže tak s nimi.
iPAQ hx2750, BT GPSTMC, Clatronic AR800 v letadle
Kámen není těžký, nejtěžší je zloba hlupákova.
Uživatelský avatar
PeervanD
 
Příspěvky: 91
Registrován: 27 čer 2009 04:48
Bydliště: Chabitschau über Schlesien

PředchozíDalší

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron