Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nefunkcni mechanika

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Re: Nefunkcni mechanika

Příspěvekod Mio-Treo.info v 02 črc 2011 10:19

2 ceres:

Nemáš se proč omlouvat - přesně jak to řekl Vojta (Obrázek), tak Sencor nemůže být vyjímkou Obrázek Jinak to zkus nejdříve vyčistit a uvidíš, protože to, co jsi napsal, je pravda - jakmile ho pošleš na reklamaci a bude ti uznána, tak dostaneš zpět peníze, ale rádio s navigací za ty prachy neseženešObrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Nefunkcni mechanika

Příspěvekod hladik2 v 02 črc 2011 10:21

zkus dohledat nějaký servis na autorádia a požádej o výměnu mechaniky.Od Sencoru tam určitě půjde nějaká např.z přehrávače atd.,většinou jsou mechaniky na jedno brdo.A navigovat z sd karty taky bude lepší,většina navi softu se rovnou na kartu odkazuje
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Nefunkcni mechanika

Příspěvekod Jarouš v 02 črc 2011 13:21

Mio-Treo.info píše:Obrázek

Jarouši, ale taková rádia existují - například Blaupunkt má mapy právě na CD a DVD (alespoň tedy starší typy, ale Sencor s navigací také není žádný mladík)... Obrázek U Sencoru tomu tak sice není, nicméně jsou to rádia s navigací, tak jsem se rozhodl odpovědět a snad trochu pomoci...


Netvrdil jsem, že neexistují.Napsal jsem, že takové neznám a ani znát nechci.Od začátku tvrdím:"Radio je na poslouchání hudby, telefon k telefonování či posíláni sms a navigace k navigování.Přestože mám v moji Nokii nové mapy navždy zdarma, nikdy jsem to ani nezkoušel spustit.Jsem dost konzervativní člověk.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Nefunkcni mechanika

Příspěvekod Mio-Treo.info v 02 črc 2011 22:07

Obrázek

Ono svým způsobem je sice naprosto jedno, jestli načítáš mapy z CD, nebo z paměťové karty, jako je tomu u některých navigací, ale upřímně řečeno - naprosto s Tebou souhlasím a osobně mám také přece jen raději tu paměťovou kartu, kde si vše mohu mnohem snadněji uzpůsobit k obrazu svému Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Předchozí

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků