Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

9304 DVD a MP3 přehrávač - změna

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Re: 9304 DVD a MP3 přehrávač - změna

Příspěvekod speedyxxx v 16 lis 2010 23:13

Najít pomocí nainstalovaného přehrávače DVD mechaniku, USB nebo kartu přímo v rádiu bude asi neřešitelné. Mám totiž dojem, že tyto vstupy jsou připojeny pouze k dvd přehrávači, který je v rádiu nezávislý na integrovaném počítači. K němu je připojen pouze slot pro kartu v panelu a interní paměť v počítači. Někde jsem četl, že se někomu podařilo nějakým způsobem k počítači připojit USB, které vyvedl zadem a použil pro externí HDD, ale prý to bylo jen pro podobný model rádia. Možná by to bylo možné spáchat i tady, ale asi by to chtělo dobře se vyznat v hardware. Na druhou stranu by mne vůbec nepřekvapilo, kdyby základní deska měla vstup USB nezapojený, ale připravený. Asijské produkty jsou známé tím, že jsou sbastleny z kdejakých zbytků a kdo ví, pro jaké zařízení byl počítač původně vyvinut.
Uživatelský avatar
speedyxxx
 
Příspěvky: 19
Registrován: 08 zář 2010 14:59

Re: 9304 DVD a MP3 přehrávač - změna

Příspěvekod speedyxxx v 20 pro 2010 02:59

Nechce se mi prohledávat fórum, ale psal jsem několik článků s odkazem na __SWUP__ složku ke stažení. Jeden je třeba tady (Omlouvám se za odkaz ven z fóra):
Kód: Vybrat vše
http://www.recenze.okamzite.eu/articles/nove-menu-pro-sencor-scd-9304/
Uživatelský avatar
speedyxxx
 
Příspěvky: 19
Registrován: 08 zář 2010 14:59

Re: 9304 DVD a MP3 přehrávač - změna

Příspěvekod speedyxxx v 20 pro 2010 03:10

Mimochodem ještě jedna drobnost - použití doinstalovaných různých přehrávačů je sice fajn, ovšem je to prakticky nepoužitelné. Vyzkoušel jsem několik všelijakých přehrávačů a s každým jsem měl problém. Ať už to byl výše zmiňovaný nefunkční levý kanál, nebo - a to ve většině případů dost nekvalitní přehrávání. Po spuštění jsem musel nejprve pomocí dotykového displeje každý přehrávač nastavit na plnou hlasitost (to by se ale dalo odstranit jednoduchým zápisem v nastavení po spuštění), ale hlavně na pozadí hudby je vždy dost slyšet různé rušení, které pravděpodobně pochází ze špatně odrušeného počítače. Instalace vlastního přehrávače je tedy vhodná jen k experimentování a pokusům, prakticky je to dost špatně využitelné.
Nakonec jsem od instalací upustil, MP3 přehrávám jen z karty v původním přehrávači DVD a hudbu jinak běžně vypaluji jako videoklipy na DVD. Na netu je mnoho aplikací, které vám umožní klipy tahat třeba z youtube a ve vhodném formátu vypálit. Kvalita je ceklem vedlejší, jelikož na mrňavém displeji jsou nedostetky skoro nepostřehnutelné...
Uživatelský avatar
speedyxxx
 
Příspěvky: 19
Registrován: 08 zář 2010 14:59

Předchozí

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron