Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Sencor SCD 9304 HELP

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod JaRoY v 05 led 2011 17:53

Uz aj ja som sa dostal do radia tak ze po kliknuti na fatal error som klikal hocikde az kym radio neskocilo do WIN. Na druhy pokus sa mi to nepodarilo... Po vypnuti zapnuti sa to zase podarilo, takze toto je sposob ako sa dostat do radia. Len teraz by som potreboval tie dva subory setting. Je tam setting.exe a este jeden setting. koncovku neviem. Moze to niekto stiahnut a sem dat? Skusim vymenit setting a ci pojde tak ako predtym cez ten update.
JaRoY
 
Příspěvky: 117
Registrován: 24 pro 2009 21:32
Bydliště: LM

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod Cossman v 05 led 2011 22:31

JaRoY: Můžeš mi upřesnit ono "klikal hocikde"? Klikal jsi při zobrazené chybové hlášce nebo jsi ji odklikl OK a pak klikal? V příloze máš zazipovaný Setting.exe a Setting.ini, které jsem si stáhl jako zálohu v době, kdy vše ještě fungovalo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Cossman
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 črc 2010 08:43

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod JaRoY v 06 led 2011 08:44

odklikol som a potom hocikde po displayi len nie na funkcne tlacitka. No ostalo tam funkcne tlacitko seting a sipka. TAk vsade okolo len nie na tie tlacitka,, rychlo som stlacal. najrychlejsie ako som vedel. Ak sa ti nepodari tak skusim nahrat video a dam sem ze ako som sa tam odstal. SKusim tam dat tieto tvoje subori a uvidime ci sa rozbehne cez normalny update. Dakujem za subory. Napisem hned ked odskusam. Asi dnes vecer.
JaRoY
 
Příspěvky: 117
Registrován: 24 pro 2009 21:32
Bydliště: LM

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod warium v 06 led 2011 14:52

podarilo se mi to jen jednou :-(( ted se mi to uy nedari prosim neslo by ukazkove video

dekuji moc
warium
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 pro 2010 17:07

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod Cossman v 06 led 2011 16:11

JaRoY: U mě taky zůstane Setting a šipka, takže budu zkoušet klikat. Každopádně video by nebylo marné. Ty soubory jsou první záloha, kterou jsem udělal, než jsem vůbec něco začal zkoušet. Takže by měly být OK. Pak jsem teprve přehrával iGo. A za pár týdnu znovu, to taky ještě šlo a pak jsem při nahrávání nových map iGo vymazal, omylem vyskočil z Commandera a od té doby začala vyskakovat chyba.

Pokud by se mi tam náhodou povedlo dostat, doporučovali někteří nahrát Total Commander místa kalkulačky nebo kalendáře. Je to tak, že z SD karty ze složky __SWUP__\data\Programs\Total Commander zkopíruji soubor cecmd.exe a přejmenuji ho na KRSCalendar2.exe a tento přejmenovaný soubor zkopíruji do rádia do složky ResidentFlash\App, kde nahradí původní soubor KRSCalendar2.exe? Tímto by se měl po kliknutí na Kalendář v menu Utility spustit Total Commander? Prosím o komentář někoho, kdo už to provedl. Děkuji.
Cossman
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 črc 2010 08:43

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod JaRoY v 06 led 2011 16:30

Takze som tam vymenil setting a ide to uz. Moj seting bol s datumom vytvorenia 2009. tvoj bol 2005. Ale ide. Vymenil som len setting.exe.
Video TU:
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=rVSOIlNtYz8

ale este nieje spracovane
JaRoY
 
Příspěvky: 117
Registrován: 24 pro 2009 21:32
Bydliště: LM

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod fofo44 v 06 led 2011 17:24

Cossman píše: Prosím o komentář někoho, kdo už to provedl. Děkuji.

Mam to tak spravene obdobne a funguje. Namiesto Total commandra som spustil program Systeminformation zo stranky
Kód: Vybrat vše
http://www.ultimatelaunch.de/
Tam je moznost vytvorenie vlastneho menu. Pohodlne teda mozem spustat dalsie programy.
fofo44
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 lis 2010 21:01

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod Ivo K v 06 led 2011 20:56

Dodržujte prosím pravidla. Odkazy směřující mimo fórum dávejte do "CODE".

Pravidla_fora_1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod warium v 06 led 2011 22:30

chlapi vsechno funguje superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
warium
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 pro 2010 17:07

Re: Sencor SCD 9304 HELP

Příspěvekod Cossman v 07 led 2011 17:58

Jsem rád, že vám to funguje, ale mi se zatím nedaří. Zkoušel jsem to podle videa asi 10 minut, ale nic. Budu zkoušet dál až budu mít více času a doufám, že se mi taky podaří.
Cossman
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 črc 2010 08:43

PředchozíDalší

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron