Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Cydle

Zde řešíme všechny modely auto-rádií SENCOR s GPS - např. SDC 9104/9304/9204 ...

Moderátor: Mio-Treo.info

Cydle

Příspěvekod breaky v 17 črc 2010 12:03

Mám dotaz . Koupil jsem si radio Sencor SCD 9304 a zaregistroval jsem se na stránkách Cydle. Je možně abych měl dostupný pouze dovnload manualů?Neudělal jsem něco špatně?Stránky byly asi nedávno upraveny,ne?
breaky
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2009 11:39

Re: Cydle

Příspěvekod Mio-Treo.info v 17 črc 2010 13:22

2 breaky:

Ono tam nic jiného opravdu na stažení není a je zcela jedno, jestli tam jsi registrován, nebo ne Obrázek Nakonec se můžeš podívat do jejich obchodu, kde nabízejí mapy 2 roky staré a tedy v reálu prakticky nepoužitelné Obrázek Stačí nakouknout sem

Kód: Vybrat vše
http://www.cydle.com/store_map.aspx


A dávat 70€ za mapy Evropy TeleAtlas 2008.10, to raději Obrázek Jediné rozumné východisko je podle mě "nahodit" si do Sencora navigační program dle vlastního gusta Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Cydle

Příspěvekod breaky v 17 črc 2010 23:58

Děkuju za velmi rychlou reakci.

Jsem poněkud rozpolcen :-) Radio mne velmi potěšilo,TMC jsem zažil v činosti poprve v životě a supeeer .Ale ta mapa bude čí dál víc mimo. A IGO 8 zatím s TMC nefunguje . Alespoň dle toho co jsem si přečetl tady na foru za ty dva dny co radio mám .
breaky
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2009 11:39

Re: Cydle

Příspěvekod Mio-Treo.info v 18 črc 2010 00:06

2 breaky:

To s tím TMC je pravda - ale dnes odpoledne budu dělat další testy, jen tak se nevzdám Obrázek iGO Primo tam jede parádně, tak bych ho rád "donutil" i k tomu RDS/TMC Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Cydle

Příspěvekod breaky v 18 črc 2010 10:43

Tak ti držím palce a dej info.Rád poté vyzkouším omlazovací kůru :-)
breaky
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2009 11:39

Re: Cydle

Příspěvekod kosta v 13 zář 2010 23:47

Mám velkou prosbu: Nevíte jak rozchodit TMC na svém Cydle? Mam Sencor SCD 9104. Zatím se nějak nemůžu dopídit. Nahrál jsem si tam už speedcams pres unlock, aktualizoval voicies atd, ale s TMC se nějak nechtám, anebo něco někde dělám blbě. Všude čtu, že by to mělo umět TMC a ja nevím, jak nato... Díky moc.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: Cydle

Příspěvekod Mio-Treo.info v 13 zář 2010 23:59

2 kosta:

Sencor SCD 9104 a ani Sencor SCD 9204 TMC nemají, takže ho nerozchodíš nijak Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Cydle

Příspěvekod kosta v 14 zář 2010 00:27

Asi to tak bude, ale myslím, že je více verzí. Já mám jednu z posledních. Taky jsem četl, že prý nepodporují speedcams a mě to speedcams podporuje a upozorňuje...tak nevím, myslel jsem že to třeba bude i s TMC takto... v sys.txt mám toto:
(Vím, že existuje víc manuálu na SDC 9104 a já mám dojem že mám nějakou plus verzi anebo tak nějak...)

[tmc]
port=5
speed=38400

ale taky:

[debug]
no_tmc=1

tak nevím, jak tomu rozumět a netroufám si moc to měnit....

Možná zkusím to IGO 8 nebo Primo, ale trochu se bojím, abych to pak případně dostal do pův. stavu, v případě, že se to nepodaří. Čili jinými slovy, jestli když mamá celý cydle na sd kartě a pak bych ho zkopčil z5 bez instalace, tak esli to pojede stejně, jako dřív. Pročítal jsem strašně hodně fór na toto téma a nejsem si jist, jesti se mi povede nastavit všechno správně sys.txt,data.zip atd.... rozlišení dospleye... Protože pokud nemám TMC, tak asi se časem odhodlám zkusit tu osmičku.... ale zas prý má být pna verze a ne pda... fakt nevím... Škoda teda pokud to TMC nepodporuje...jsem se rpzepsal na víc témat...asi je to i na jedno z vedl. fór...jen jsem chtěl vysvětlit situaci...
Každopádně díky za tak rychlou reakci...
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Re: Cydle

Příspěvekod Mio-Treo.info v 14 zář 2010 00:36

2 kosta:

Na 9304 jsem bez problémů rozchodil jak iGO 8.3.4, tak i iGOPrimo (ale vše bez TMC, které v Cydle běží bez problémů), takže s tím jistě nebudeš mít problém - návody tu jsou, taže držím palce Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Cydle

Příspěvekod kosta v 14 zář 2010 00:43

Mio-Treo.info: Díky moc za odpověď. Popřemýšlím. Trochu se do toho bojím jít, ale časem mi asi nic nezbude...sehnat aktuální mapy na IGO 6 je už teď velký problém... Zatím tam kde se převážne pohybuji tam jsou z 95 procent aktualní, ale časem...to bude horší.
Takže jestli tomu dobře rozumím, se nic neinstaluje, tudíž před tím, než to přehraju, mohl bych to teoreticky zkusit pustit z sd karty, nepletu-li se? pokud mi to nepůjde, tak nic nezkazim, když si na na prehravači necham original cydle(igo 6)
Díky moc.
kosta
 
Příspěvky: 55
Registrován: 13 zář 2010 23:37

Další

Zpět na SENCOR - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron