Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix NANO

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod dj-double v 27 črc 2010 18:51

ahoj,tak som prepisal ten ashell ale nic sa nezmenilo,neviem ci si ma pochopil,ale ja mam teraz dyn 9,predtym som mal dyn.8 a tam som mal tu uvodnu obrazovku,kde som si mohol prezerat fotky,alebo ist na navigaciu,alebo explorer a pod,teraz ked mam orig prepaleny soft od dynavixu tak mi to po starte hodi hned navigaciu a mam tam
najit cil,mapa,trasa,nastaveni,prohlizec obrazku,zaznam jizd-ale ziadne video,ani ostatne veci co boli na dyn.8,tak neviem ci sa to da urobit aby sa mi nezapla hned po starte navigacia,alebo ci potom v nej najdem prehravac videa a pod,dakujem krasne za ochotu.
dj-double
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2010 23:52

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod dj-double v 27 črc 2010 19:10

a uz som to mozna trocha pochopil,ty si vymazal dyn. a dal si tam igo primo,tak?ale ja ani nechcem igo,lebo dyn mi vyhovuje,len by som chcel aby ma hned po zapnuti navigacie ako pristroja hodilo do win mobile a nie hned do dyn.99,tak asi tolko pardon ak pisem nezmysli.
dj-double
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2010 23:52

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Matti v 01 srp 2010 08:24

Zdravím všechny,mám taky Dynavix NANO a pečlivě jsem si pročetl vaše povídání o tomto přístroji. Všechno mě začlo fungovat a měl jsem z toho velkou radost a po chvilce hraní a znovu spuštění mě to ukázalo okýnko s názvem Fatal Application Error,performed an illegal operation,program:gwes.exe.Nejde stím vůbec nic dělat,kdyby někdo věděl co stím jakýmkoli zbůsobem budu moc rád,díky.
Matti
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 srp 2010 07:47

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod serwo120 v 01 srp 2010 13:31

ahoj všem, tak ještě jednou. Vy co máte dynavix nano z mountfieldu, funguje vám normálně 3D zobrazení? U mě totiž 3D a 2D vypadá úplně stejně - tedy pohled z pračí 2D perspektivy.

díyky předem za info
serwo120
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 črc 2010 22:55

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod ne2dd v 01 srp 2010 16:53

Jo 3D funguje normálně u Dynavixu, Tomtom7 i Igo8. Mám SW Dynavix 8.
ne2dd
 
Příspěvky: 45
Registrován: 04 úno 2010 09:39

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod dj-double v 03 srp 2010 16:31

serwo120 píše:ahoj všem, tak ještě jednou. Vy co máte dynavix nano z mountfieldu, funguje vám normálně 3D zobrazení? U mě totiž 3D a 2D vypadá úplně stejně - tedy pohled z pračí 2D perspektivy.

díyky předem za info


Ahoj ja mam tiez dyn nano z Mountfieldu a 3D mi funguje normalne,zo zaciatku som tomu ani ja nerozumel,ale potom som prisiel nato ze si to nastavis ked das v menu mapa a tam je take ze pozicia mapy a tam su sipky a tam sa to nastavuje,
dj-double
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2010 23:52

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod karkulka v 27 srp 2010 01:49

zdarec , nevíte náhodou někdo jestli by nešlo dostat nějak turistické mapy do dynavixu od bedy ?
karkulka
 
Příspěvky: 9
Registrován: 28 led 2010 01:50

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Seikos v 18 zář 2010 17:39

Ahoj. Dostal se mi do rukou Dynavix. Je to s největší pravděpodobností Nano od Moutfieldu. Udělal jsem chybu a z vnitřní flash paměti jsem smazal složku Dynavix (mám zazálohovanou). Nagigace se ovšem zrestartovala. Vždy po startu se objevilo že se připojuje k Active sync a v ten moment šla opět do restartu. Dostal jsem se tedy do začarovaného kruhu. Sháněl jsem firmware na Dynavic, ale jak asi víte, je to asi marné. Našel jsem firmware pro navigaci NavRoad 460 (měl by být stejný HW jako Dynavic) a flashnul jsem tam FW z toho NavRoadu. První krok flashování proběhl úspěšně. Proběhl oranžový proužek, pak se měla navi restartnout, což udělala. Po startu ovšem stále ukazovala logo Dynavix a navíc asi 5 vteřin na to se nyní vždy objeví na displaji rozsypaný čaj a navi je mrtvná.
Můžete mi prosím někdo poradit co udělat abych ji probral k životu?
Díky moc
Seikos
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 zář 2010 17:31

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Leoš v 18 zář 2010 22:14

Tak tohle jsem řešil asi před třemi týdny, a taky mi nikdo nepomohl. Budeš si muset asi pomoct sám, jako já. Už to mám OK. Máš dvě možnosti, buď to pošleš do Dynavixu a zaplatíš za přefleshování, nebo budeš hledat na netu a zkoušet. Já zvolil druhou možnost. Hodně štěstí.
Leoš
 
Příspěvky: 29
Registrován: 07 úno 2010 15:06

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Seikos v 19 zář 2010 19:52

Leoš: Třeba to nikdo nevěděl tak ti neporadil. A můžeš mi prosím nějak poradit ty, když to víš? Nebo to je nějakým tajemstvím?
Seikos
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 zář 2010 17:31

PředchozíDalší

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků