Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix NANO

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod setamartin v 03 úno 2010 20:03

Tak jsem zkoušel Mp3 ataky tam mám ty šílené znaky.To je hnus
setamartin
 
Příspěvky: 16
Registrován: 03 úno 2010 17:08

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Bobban v 03 úno 2010 20:44

Tak znaky bych překousl, hlavně rozjet BT a FM
Uživatelský avatar
Bobban
 
Příspěvky: 23
Registrován: 03 úno 2010 18:23

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod setamartin v 03 úno 2010 21:05

To mi napsal kejpex--------Ahoj, jediná možnost jak rozchodit BT je rozdělat navigaci a napájet tam BT chip. Tyto navigace fungují na stejném systému, proto ta struktura vypada stejně, avšak HW v těchto levnějších modelech není na tišťáku.

kejpex
setamartin
 
Příspěvky: 16
Registrován: 03 úno 2010 17:08

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod kejpex v 03 úno 2010 22:13

pokud vas stve ten rozsypanej caj v MP3 musíte si stahnout nějaký jiný MP3 player. Tento stroj je vyroben v asii a proto není vlozen jiny jazyk. Zkuste vzit nějaky jiny MP3 player pro ppc (který je český), a zkuste ho spustit pres pruzkumnika. Pokud se spusti v navigaci, mate vyhrano. Pak stací ten původní přejmenovat na MP3Player_org.exe (pro připadnou zalohu) a novy nakopirovat tak kde jste meli ten původní a zmente nazev na MP3Player.exe. Provedte restrat a mate vyhrano. :ugeek:
kejpex
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 úno 2010 12:50
Bydliště: někde na vesnici :D

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Bobban v 03 úno 2010 22:20

Ahoj, sypaný TEE asi přižuju, jen to BT my štve. Myslíš, že tam vůbec není, i když tam je nahranej program a vše ostatní? A jak prosím ještě rozchodit FMku, aby to šlapalo přes radio?
Uživatelský avatar
Bobban
 
Příspěvky: 23
Registrován: 03 úno 2010 18:23

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod kinotram1 v 05 úno 2010 12:19

pre Bobban
teraz pisem len z pamati nakolko nema PNA pri sebe .Ak chces rozchodit FM tak si musis v Shell.ini upravit nasledovne :

[CustomizeEnt]
EnableMusic = 1
EnablePhoto = 1
EnableDTV = 0
EnableVideo=1
EnableFm=1
EnableActiveSync=0
EnableExplore=1
EnableShowIME=0
EnableGPRS=0

potom sa Ti pri ikone hlasitosti objavy aj FM , klikni na tlacitko pri FM a nastav si otacanim frekvenciu aku potrebujes (v podstate je jedno aku len aby sa nebila s frekvenciou neakej stanice)
potom uz len staci naladit na autoradii tebou nastavenu vysielaciu frekvenciu a mozes pocuvat mp3 z navigacie priamo v tvojej audio suprave v aute.

co sa tyka BT zial PNA z mountfieldu ju nema v sebe obsiahnutu (taku som dostal odpoved zo sluzieb zakaznikom v Dynavixe) takze BT sa "beznou cestou" neda rozchodit
kinotram1
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2009 10:52

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Bobban v 05 úno 2010 14:06

Ahoj, nastavené to mám, mám to i naladěné, ale nefachá to. Někde bude asi ještě jiný problém
Uživatelský avatar
Bobban
 
Příspěvky: 23
Registrován: 03 úno 2010 18:23

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod ne2dd v 05 úno 2010 19:23

Ptal jsem se na BT i FM u Dynavix.cz a zde jsou odpovědi:

Dobrý den,
aktivní rámeček je nutný v případě, že chcete využívat funkci RDS-TMC. Bluetooth ani FM vysílač není v zařízení obsažen, čili není možné ho žádným způsobem aktivovat.

Já jsem toto povolil v INI souboru, sice se objeví další ikony, ale nepracuje to, zřejmě chybějící HW na tišťáku... Nerozebíral jsem.
ne2dd
 
Příspěvky: 45
Registrován: 04 úno 2010 09:39

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Bobban v 05 úno 2010 19:33

Ahoj, asi to tak bude, jedině je někde sehnat a nechat přidělat :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Bobban
 
Příspěvky: 23
Registrován: 03 úno 2010 18:23

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod setamartin v 05 úno 2010 19:44

Už jste zkoušeli nějaké video na něm přehrát? Mi se to stále nedaří.Měl jsem 3 programy přehrávače a nešel mi rozchodit.Zkoušel jsem i avi,3gp.Jestli Vám se to podařilo,podělte se.Díky
setamartin
 
Příspěvky: 16
Registrován: 03 úno 2010 17:08

PředchozíDalší

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron