Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix NANO

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Jarouš v 07 črc 2010 13:22

To vypadá,že se to bude muset přeflešnout.Neznám tady nikoho,kdo má nástroj na přeflešnutí tvého stroje,snad Adam,ale ten je teď na dovolené a vrátí se až za týden.Pokud se ti nechce čekat,tak skus požádat strýčka Googla,jestli by ti neporadil,kde se ten nástroj dá sehnat.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod amatér v 07 črc 2010 14:14

Já si osobně myslím, že tyhle příhody by měli odradit ostatní zákazníky Bédy Trávníčka s experimentováním s tímhle zázrakem. Prostě by to měli brát jako každou věc z Mufíldu. Koupit ale moc nepoužívat, je to spíš na parádu. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod passion v 07 črc 2010 15:09

Dík za rady. Niečo poradil aj Leoš (srdečne ďakujem za ochotu), niečo google, no zatiaľ som bez úspechu. Navi sa javí ako mrtvá až na detekciu PC na USB ako "MT3351" (je to zrejeme základ s procákom). Podarilo sa mi stiahnuť s ruského fóra na to driver a teraz sa to tvári ako "USB VCOM" (vitual serial port). Mohlo by to cez to ísť programovať, len ešte zohnať nejaký SW na flashnutie.
Nemáte nejaké zdroje/nápady? Vopred ďakujem.
passion.

link na ruské fórum s driverom:
Kód: Vybrat vše
http://forum.gps-club.ru/index.php?showtopic=14613&st=150
passion
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 kvě 2009 13:39

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Jarouš v 07 črc 2010 15:18

Opravdu nemáme a nevíme.Nechci jakoukoliv navigaci nějak snižovat,ale ten tvůj typ je opravdu za hranicí našeho zájmu.Jediný Adam,protože je kouzelník,tak by ti ASI mohl pomoci,ale ten je myslím do minimálně do konce tohoto týdne v Řecku a myslím si,že přestože mu tohle fórum patří,tak si na nás ani nevzpomene.Buďto musíš vydržet a jistý výsledek to nemá a nebo si musíš poradit jinak.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod passion v 07 črc 2010 16:32

A z predpokladaného SW problému sa vykľul HW trouble.

Ako sa hovorí u vás "odvážnym šťastie praje" - nejak sa mi nevidelo, že to nereagovalo ani na nabíjanie, tak som to rozobral. Po pár sekundách mi udrel do očí konektor LCD - pod čiernou nálepkou bol flex podozrivo nakrivo. Pásik som odlepil a tu nastalo prvé prekvapenie - flex bol z jednej strany povytiahnutý a poistka konektoru uvoľnená!!! Pravdepodobne preto navi v určitom okamihu zamrzla. (určite to nenastalo rozoberaním, postupoval som maximálne opatrne a s citom - BTW bez žiadneho predmetu - stačia na to nechty a neostanú po nich žiadne viditeľné stopy páčenia :) )
Obrázek

Druhé prekvapenie nastalo po odpojení a zmeraní batérie - mala len 3,0V! Pravdepodobne sa navi snažila nabehnúť, ale keďže po zapnutí asi nemala správnu ´reply´ z LCD (prípadne flex nejak skratoval krížom v tom konektore), tak ostala stáť na mŕtvom bode až kým to nevymlátilo batériu.

Po náprave sa mi ten uvoľnený konektor aj tak nepozdával, po pár pokusných otrasoch sa poistky znovu uvoľnili aj napriek prelepenej origo páske. Pravdepodobne tento neduh sa vyskytuje "sériovo". Pre istotu som to naozaj jemnúčko poistil sekundovým lepidlom, aby to v prípade núdze bolo odpojiteľné a hlavne nepostrehnuteľné.
Nabijem baterku a uvidíme, zatiaľ pri prvých pokusoch všetko išlo všetko až na nabíjanie, ktoré na prvý pokus nabehlo ale teraz sa tvári, ako keby bola batéria nabitá naplno, aj keď tomu tak nie je - má len 3,5V, LED svieti na zeleno, a do batérie netečie žiadny mA.

V každom prípade som sa poučil - iGO som zmazal z flashky a pôjde na kartu - aby po prípadnom ďalšom zlyhaní zariadenia a jeho nemožnom vymazaní z flashky, neboli problémy s reklamáciou - nič by ma tak nenasralo, ako keby to servisný technik preflashol, zapol, pozrel obsah - "ááá iGOóóó" - reklamácia sa neuznáva, zákazník platí cash. Aj keď to s iGOm zjavne nesúviselo...

Na záver opäť ďakujem všetkým za ochotu, hlavne Leošovi.
passion
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 kvě 2009 13:39

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod drson4 v 13 črc 2010 15:14

Zdravím všechny fandy Dynavixu. Již delší dobu sleduji Vaše forum, pořád hledám, jak po aktualizaci na 9. nemůžu prohlížet fotky ( když nechám Msd kartu v navigaci před startem, napíše , že hledané mapy nejdou nalézt a pak chce 10 místný kód). Když jí dám do navigace až po startu, po klepnutí po ikoně prohlížeče se nic nestane. V Dynavix 8 to šlo normálně. Druhou věcí, která mě trápí, je že mi nefunguje zvukové upozornění na překročení rychlosti, u Dynavix 8 fungovalo. Na mé dotazy mi z Dynavixu již nikdo neodpovídá. Neumíte někdo poradit? Díky. D.
drson4
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 črc 2010 14:44

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod serwo120 v 24 črc 2010 23:01

možná trochu hloupá otázka, ale mám nano z mountfildu a při prvním zapnutí navigace určitě chvíli běžela ve 3D, ale teď už jen 2D. Mám nějakej problém, nebo je tahle verze prostě komplet 2D? díky za info :cry:
serwo120
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 črc 2010 22:55

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod dj-double v 26 črc 2010 20:46

Ahojte,este stale nema nikto ani paru ako dostat a zohnat mapy na Dynavix Nano z Mountfieldu?Vdaka.
dj-double
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2010 23:52

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod dj-double v 26 črc 2010 21:24

LeClair píše:Video nového menu:
Kód: Vybrat vše
www.youtube.com/watch?v=wERewAzAxOs

Ahoj chcem sa ta opytat,ako si tam dal ten zaciatok,ked ja startnem navigaciu,rovno mi nabehne dynavix 9 a nie to menu co tam mas,chcem ostat pri dynavix,netreba mi ani iga ani nic,len by som rad mal to ovladanie co mas na zaciatku,dakujem krasne za nejaku odpoved.
dj-double
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 bře 2010 23:52

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod lulu v 27 črc 2010 06:59

dj-double píše:len by som rad mal to ovladanie co mas na zaciatku,dakujem krasne za nejaku odpoved.


Úpravou v souboru ShellDisk/Shell/APShell.ini spustíš místo původní navigace svoje menu, z kterého se spouští další programy
[Navigation]
Path=\MyFlashDisk\menu\mobileNavigator.exe
nebo pokud si je nahraješ na kartu tak
Path=\SDMMC\menu\mobileNavigator.exe

Obrázek
Kód: Vybrat vše
viz. http://lludvik.blogspot.com/2010/06/test-navigace-dynavix-nano-od.html
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

PředchozíDalší

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků