Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix NANO

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod athlon4000 v 23 zář 2010 13:42

Zdravim mám problem s orig. navigací Dynavix Nano 3R po upgradu na Dynavix 9 mě nejdou připojit satelity tak jsem vyzkoušel spustit z karty IGO8 a dal v nastavení automatické vyhledávání a nic .zkoušel jsem reset GPS tovární nastavení upgrade mapy a programu a nic. jestli máte s timto problemem nejaké zkušenosti tak mě prosím poradte co s tim díky za každou odpověd
athlon4000
 
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2010 21:44

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Leoš v 23 zář 2010 19:04

Chtěl bych se omluvit Seikosovi za nečinnost způsobenou kolapsem PC. Snad už to bude ok. Tak že, udělej toto, mě to pomohlo navi rozchodit.Správně jsi udělal s tím firmwarem NR460,jenže on asi způsobil onen vysypaný čaj. Proto jsem si ztáhnul firmware z navi NR460 a NR560. Obě jsem rozbalil do jedné složky - bacha ,bude se tě to ptát na přepsání souboru- dej vždy NE.Rozbalené to nakopiruj na sd a flešni to.Ještě existuje firmware NR460BT a NR560BF,ty vyzkoušej,kdyby se ty předešlé nechytly. Snad se to podaří. Držím palec.
Leoš
 
Příspěvky: 29
Registrován: 07 úno 2010 15:06

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Seikos v 23 zář 2010 20:48

Leoš: děkuji moc za radu. Sice ten tvůj postup nefungoval, ale dalo mi to sílu spekulovat tak dlouho až se mi to podařilo mi tam nahrát FW od NavRoad 460BT. Nejrříve jsm zkombinoval to co jsi radil. To tu navi alespoň oživilo natolik že se nezakusovala. Ale na obrazovce NavRoad to zůstalo stát. Tak jsem tam flashnul co se dalo a navi se rebootovala do kolečka. V zoufalství jsem tam flashnul FW NavRoad 560BT bez uprav. To ji natolik zblblo že se kompletně přemazala. Pak už stačilo falshnout 460BT a jede to. A dokonce hlásí že BT je aktivní. Sice nevím jestli funguje, ale hlásí to.
Ještě jednou díky za pomoc. Bez ní bych to asi vzdal
Seikos
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 zář 2010 17:31

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Seikos v 23 zář 2010 22:13

Athlon4000:

někde jsem se dočetl že je třeba doplnit:

Doplňte si v SYS.txt nastavení GPS portů (např):
[gps]
port=1
baud=38400
Seikos
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 zář 2010 17:31

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Leoš v 24 zář 2010 17:01

Jsem rád, že ti to maká. Má to jednu výhodu, že máš firm. furt u sebe a můžeš si to sám opravit,jak se to posere. Já tam mám teď NR560BF a fachčí OK. Jede v tom i Mio Pocket 3 a 4, takže určitě lepší než firm od Dynavixu, který stejně nikde nebyl a servis ho stejně neposkytne.
Leoš
 
Příspěvky: 29
Registrován: 07 úno 2010 15:06

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Důša v 24 zář 2010 23:31

Pro pány Leoše a Seikose. Díky vašim posledním příspěvkům se z mého těžítka na stole stala zase navigace. Mám tam nyní Mio Pocket 4 a frčí to jak po másle. Skvělá práce a ještě jednou veliké díky. :P
Důša
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 čer 2010 21:38

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod LeClair v 13 říj 2010 17:05

Dynavix se verzi 9 snazi zabranit upravam a pouzitim jinych aplikaci, neni tedy zadny duvod upgradovat na verzi 9.
Kazdopadne i po upgrade na Dynavix9 to jde:
Kód: Vybrat vše
www.youtube.com/watch?v=wERewAzAxOs
LeClair
 
Příspěvky: 10
Registrován: 30 kvě 2010 17:19

Dynavix NANO - původní PhotoAlbum

Příspěvekod triceratoceps v 18 říj 2010 14:36

Zdravím, hrál sem si tak dlouho s touhle navigací, až sem si přehrál PhotoAlbum.exe MP3Playerem :-( Můžete mi sem prosím někdo hodit originál PhotoAlbum.exe z původního Dynavixe od Mountfieldu? Případně zaslat na mail amps@post.cz
díky moc
triceratoceps
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2010 13:59

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Leoš v 19 říj 2010 08:41

Managera jsi použil?
Leoš
 
Příspěvky: 29
Registrován: 07 úno 2010 15:06

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod jan.slezak v 08 lis 2010 06:40

Zdravím,
jsem čerstvým majitelem NANO z Mountfieldu a něco málo jsem se v něm už vrtal - hlavně podle návodů na tomto fóru.
Fungujou mi TT, MN, iGO8, iGO Primo - na původní verzi Dynavix 8.
No a teď bych chtěl zkusit ten upgrade na Dynavix 9... Otázka zní - zkoumal někdo, jestli je to nějaký upgrade FW přístroje nebo jen aplikace ?
Jestli se i nadále bude spouštět původní menu DX8 ?
a kolik zbyde volné RAM po instalaci DX9 ? - to je pro mě dost důležité, v současnosti mi zbývá tak 28 - 29MB volných.
předem díky a omlouvám se, jestli to tu už někdo řešil a já to nenašel.
jan.slezak
 
Příspěvky: 9
Registrován: 14 zář 2010 09:09

PředchozíDalší

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron