Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix a win CE

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Dynavix a win CE

Příspěvekod Kolík v 05 srp 2012 10:21

Ahoj.

Potřeboval bych poradit s mojí Navigací Dynavix 10 ČR Lifetime. V navigaci jsem rozchodil igo primo, které spouštím z paměťové karty. Problém ale mám při spouštění prima. Teď mám nastavenou navigaci, aby se neprve spustil total comander, tam musím najít cestu k primu na paměťovce a primo spustit. Když zadám v cestě pro spuštění rovnou primo v paměťovce, tak to nefunguje. V total comanderu se mi ta paměťovka taky nezobrazuje hned, ale až když zalezu do nějaké složky a zase z ní vylezu ven, tak se tam paměťovka objeví.
Ještě více by se mi líbilo, kdybych měl na ploše windows CE zástupce prima nebo dalších programů (plochu windows po startu navigace umím nastavit) a navigaci si spustit přes zástupce. Zástupce na ploše vytvořit umím a vše funguje, ale vždy jen hned jak nakopíruju zástupce do \Windows\Desktop. Když navigaci vypnu a zapnu, tak zástupci zmizí a plocha je vždy tak jak byla na začátku. Jak toto nastavit??

Díky za odpověď
Kolík
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2012 08:25

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron