Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix 10 NANO Lite Lifetime ČR-mapové podklady

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Dynavix 10 NANO Lite Lifetime ČR-mapové podklady

Příspěvekod Kolík v 21 úno 2012 08:45

Dobrý den,

dostal jsem navigaci Dynavix 10 NANO Lite Lifetime ČR. Provedl jsem aktualizaci přes Dynavix manažer a po aktualizaci mám v navigaci jenom mapu ČR. (nejsem si úplně jistý, ale myslím, že před instalací jsem tam měl alespoň nějaké okolní státy, protože šlo vybrat při zadávání adresy zemi - nyní již nic vybrat nejde a je tam jen ČR).
Psal jsem na technickou podporu dynavixu a tam mě odpálkovali, že Lifetime ČR je okleštěná verze a je tam jen mapa ČR a že vše je v pořádku. Přitom na krabici je napsáno, že obsahuje mapy evropských států. Chtěl bych do této navigace dostat mapu evropy? Je to nějakým způsobem možné?

Díky za odpověď
Radek
Kolík
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2012 08:25

Re: Dynavix 10 NANO Lite Lifetime ČR-mapové podklady

Příspěvekod lulu v 23 úno 2012 19:47

Já bych tam nahrál igo nebo primo viz.poslední komentář na
Kód: Vybrat vše
http://lludvik.blogspot.com/2010/06/test-navigace-dynavix-nano-od.html
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41


Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků