Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dinavix- FATAL ERROR

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod Nike91 v 05 črc 2011 17:20

ahoj! prosím o radu... Před týdnem jsem měla v autě spuštěnou navigaci Danavix, po nějaké době jsem jí vypla a asi za 3 hodiny zase zapla a když jsem chtěla navigaci spustit, naskočilo okénko: FATAL ERROR... přesně:
common/common-stuff.cpp(139) config_parser: Parser found a syntax error. in /ProgramFiles/dynavix/user_new_items.txt, row 1
Do you want to EXIT now?
Od té doby to okénko vždycky vyskočí, když chci navigování zapnout.
Prosím, poraďte co by bylo nejlepší s tím provést..
Ještě něco, jsem v těhle věcech totální neznalec.... DÍKY za všechny odpovědi
Nike91
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 črc 2011 17:15

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod kejpex v 04 říj 2012 12:20

popros někoho kdo vlastni tuto navigaci o soubory v /ProgramFiles/dynavix/
ty tam nahrad. Restartuj a mas vyhrano.
kejpex
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 úno 2010 12:50
Bydliště: někde na vesnici :D

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod tommix v 21 pro 2012 15:22

Zdravím :)
Mám problém s vyskakováním erroru-hláška viz obrázek.
Vyskočí téměř pokaždé,po nějakém čase-třeba po 5ti minutách nebo někdy až za půl hodinky.A jak vyskočí, tak zamrzne navigace a musím jí natvrdo restartovat :(
Prosím někoho o radu co s tím :?:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tommix
 
Příspěvky: 11
Registrován: 16 lis 2012 12:10

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod SvoDa v 21 pro 2012 16:10

Jen hádám, ale myslím, že to nesouvisí s navigačním programem, ale se systémem přístroje a pravděpodobně chybí nějaký obrázek (nebo je poškozen) nebo nějaká ikona ohledně systémového okna ohledně napájení.
Vyskakuje ta hláška jen při interním napájení (na baterii), nebo i při externím (na nabíječce) ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod tommix v 21 pro 2012 16:53

Na baterii jsem ještě nejel (v tom Dynavixu je docela slabá), takže vždy s autonabíječkou.
tommix
 
Příspěvky: 11
Registrován: 16 lis 2012 12:10

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod SvoDa v 21 pro 2012 16:58

No klidně to může právě padat při "vadné" hlášce, že baterie je nabitá, tak to zkus na baterii, jestli vydrží alespoň víc než 30 minut, když píšeš, že se ta hláška ojevuje po 5-30 minutách
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod tommix v 21 pro 2012 17:05

No bohužel je u této navigace tak slabá baterie, že to myslím vydrží tak max 10min když je uplně nabitá. Za chvíli vyjíždím pryč, tak to zkusím. Jinak nešlo by to třeba nějak zakázat tato hláška? (nicméně když to mám na počítači přes mini USB,tak se to taky nabíjí,ne? A tam když mám zapnutou navigaci, tak to nikdy tuto chybu nevyhodilo (jako,že by to nějak ohlásilo,že je baterie nabitá-tuhle hlášku jsem ani ještě u své navigace neviděl-vidím jen stálý ukazatel o stavu baterie v levo nahoře) )
tommix
 
Příspěvky: 11
Registrován: 16 lis 2012 12:10

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod tommix v 21 pro 2012 17:23

to SvoDa :
tys měl pravdu! 8-) Teď jsem si to hodil ještě k noťasu přes USB a opravdu to tam vyskočilo! (měl jsem to už ale tolikrát připojený a někdy i fakt dlouho a nikdy to myslím nevyskočilo..?).
A myslíš, že je na to nějaká "známá léčba"?
tommix
 
Příspěvky: 11
Registrován: 16 lis 2012 12:10

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod SvoDa v 21 pro 2012 17:26

Jedině prolézt menu přístroje, jestli není někde nějaká možnost volby na oznamování/neoznamování stavu baterie nebo připojení k nabíječce, atp., popř. přehrát (přeinstalovat) SW přístroje
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Dinavix- FATAL ERROR

Příspěvekod tommix v 21 pro 2012 17:35

Dobře, zítra se na to podívám. Díky za odpověď :)
tommix
 
Příspěvky: 11
Registrován: 16 lis 2012 12:10

Další

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron