Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix ATTO

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod amatér v 15 bře 2010 21:14

Můžeš to přiložit sem.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 15 bře 2010 21:15

jsme to všechno nascreenoval a vložil do wordu.....je toho relativně dost....tak jestli by to šlo tak na mail jinak to rozhážu no
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod amatér v 15 bře 2010 22:20

Tak za prvé:
- ze složky iGO8 na SD odstraň složky: save a custom
- ze složky iGO8 na MFD odstraň soubory : crah, všechny čtyři soubory *.bmp, soubor iGOToday a soubor NNGxNav, nevím co obsahuje složka CARS :?:

Za druhé do sys.txt dej pouze zápis:
[interface]
igo_da_buildnumber="8.3.4.117940"
gestures=1
nic víc, ostatní zápisy, které tam pravděpodobně jsou, můžeš doplňovat postupně, až budeš znát jejich význam. S programem ALLZip nemám žádné zkušenosti, možná mohlo jeho použitím dojít i k porušení souborů (to fakt nevím)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 07:02

zdar tak jsem to udělal podle tebe. zapnu navigaci....chvilku to chroustá a naběhne modrá uvítací obrazovka igo 8 ale tak po 2 sekundách to jakoby spadne....do základní nabídky zdali si zvolit navigaci nebo hudnu či obrázky.po opětovném zmáčknutí na ikonu navigace už mě to hodí "previous instance of igo8 has not finished exiting yet. Please try again in a few seconds or soft-reset your device".
když jí zkusim restartovat tak to udělá to samé zase se zobrazí na chvilenku uvitací okno igo a slítne to....
jinak co se týče toho allzipu přes něj jsem ti ukázal pouze co je v tech složkách jinak ho u tohoto vubec nepoužívám....
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 07:09

ještě v té složce cars to posílám v příloze...a čoveče vytvořily se mě složky custom a save ted v tom igo8 ale přímo na myflashdisk
cars.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod amatér v 16 bře 2010 08:29

To, že se vytvořily obě složky na MFD je v pořádku, co mě ale zaráží je to první, že ty jsi nějakým způsobem experimentoval se souborem iGOToday a NNGxNav (co je to za soubory, jakou mají příponu)? Nebo se souberem application.dat, než jsi ho přejmenoval na iGO8.exe?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 08:42

ahoj nijak jsem neexperimentoval soubory igotoday a nngcxnac maji příponu.dll což jsou knihovn ynějaké jsou byly součástí toho co jsem stahnul a jak bylo uvedeno nebo ty jsi napsal prejmenoval jsem pouze application. dat na igo.exe.no poukd te zaráži ty 2 souboty tak je také mohu zkusit smazat a uvidime co to udela....jinak ještě v příloze zasílám co přesně obsahuje ta složka kteoru jsem stahl
složka.JPG
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 08:45

ted se kukám jsme ti poslal screen jinačího souboru
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 08:57

ted s ena to koukám já jsem zřejmě musel prokombinovat 2 ruzné složky co mám stažené....v jedné je application. dat a v druhé oboje..jak application.dat tak i igo8.exe..a to me taky mate mevim zdali mám smazat igo8.exe a přejmenovat to application.dat nebo nechat tak zachované....jde ještě nejak zjistit jaká verze je stažená ..jelikož na té jedné složce neni napsána verze..
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod amatér v 16 bře 2010 09:26

No když nevíš co vlastně máš, je těžké radit. Podívej se přes google a stáhni jen základní sw.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron