Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix ATTO

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 10:30

no tak jsme to konečně rozchodil...ted ted nějak nemůže najít signál...co dávate v nastaveni gps?vse na automatice nebo něco konkrétně?
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod SvoDa v 16 bře 2010 10:35

načítání signálu GPS jde urychlit zápisem do sys.txt
[gps] ; nastavení pro GPS
port=2 ; číslo portu pro GPS (2 pro MIO Cx20)
baud=57600 ; přenosová rychlost (57600 pro MIO Cx20)

kde si doplníš hodnoty na kterých to "chytá" tvůj přístroj, nebo to nech pár minut venku nebo u okna a měl by se signál chytit. "Tvoje" hodnoty se pak objeví v SAVE/system.ini a odtud si je opiš do sys.txt
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 10:42

mě jen spíš zaráží i když jsem byl venku na volném prostranství že jsme se nechytil....čas se mě upravil ale na přesnou polohu musí být dle mě min 3 družice tak jestli s tim nemá potíže to nějak zaměřit....
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod SvoDa v 16 bře 2010 10:47

na přesnou polohu musí být družice 4. Je pravda, že se třemi ti to sesynchronizuje čas a "někam" blízko tvé skutečné polohy tě to umístí, ale stále to poskakuje.
Chytání signálů také trvá déle, pokud jsi měl přístroj předtím zcela vypnut, nebo, chytáš-li jej "v pohybu", např. až za jízdy
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 10:51

a ještě takový dotázek...mapy mám nahrávat jak do contentu v navigaci tak i na flash kartu nebo staci jenom na flash kartu?
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod SvoDa v 16 bře 2010 10:53

Mapy se vším ostatním si dej do content kam chceš, jen musíš ke content nastavit v sys.txt správnou cestu, např.

[folders] ; nastavení cest ke složkám v konkrétním zařízení
content="\Storage Card\igo8\CONTENT"; složka content (mapy, POI, ...)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 16 bře 2010 20:05

tak navigace ozkoušena v provozu je to pecka moc děkuji všem za velkou trpělivost a ohleduplnost:))))pokud něco bude určitě se ozvu:)
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 18 bře 2010 18:31

ještě mám takový dotázek koukal jsem že dynavix nabízí nový firmware(pro lepší signál gps) ale musim jím jí tam poslat což se mě moc nechce...neumí to tu někdo nebo neví někdo kde ho stahnout a případně jak ho tam nahrát?díkes
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod jakes2 v 27 kvě 2010 13:15

Ahoj jsem se chtěl zase ještě pozeptat zdali nějaká verze IGO8 map nepodporuje i čísla popisných....díky moc za odpověď
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: Dynavix ATTO

Příspěvekod vovi v 27 kvě 2010 17:35

To je otázka mapových podkladů - a ze současných map ČR nemá žádná kompletní číslování. Ale (téměř) kompletní adresní body obsahují POI od CEDA (jsou to ty cca 40 MB). Pak se dá víceméně jakákoliv adresa dohledat.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků