Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dynavix NANO

Zde řešíme všechny modely navigací DYNAVIX - např. NANO/ATTO/DELTA/CUBE/THETA/Mountfield...

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod tkonrad v 16 čer 2010 10:03

Zdravim, Maslo diky, jen bych rad vedel odkud pochazi radek "init.run.1 = \ShellDisk\Shell\PlayCam.exe"? Vsechno nasvedcuje tomu, ze Dyn 9 se spousti jak pises, vypis meho souboru shelldaemon.cfg:

dynavixLocation.SDMMC = \MyFlashDisk\DYNAVIX\PND_DYNAVIX_EUROPE.EXE
dynavixLocation.noSDMMC = \MyFlashDisk\DYNAVIX\PND_DYNAVIX.EXE
dynavixLocation.SDMMC.map = europe

Diky
tkonrad
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 kvě 2010 08:36

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod maslo v 16 čer 2010 11:51

Tak jsem na tom zprovoznil Igo primo. Mám už aspoň první dobrej pocit z toho že na tom jede něco jinýho :D. Akorát mě mrzí že to je pro jiné rozlišení, takže tlačítka jsou dotykoě totálně jinde :D. Takže bude zkoušet dál igo nebo vyzkoušim něco jinýho.
Kdyby někdo věděl kde stáhnout igo přesně pro tento typ dynavix (displej 4,3” s rozlišením 480x272) .. já vim že linky tady nesměj bejt :D tak aspoň nápovědu pro strýčka googla :D.

2tkonrad: No nevim kde se tam vzal ten řádek, ale asi nemá vliv takže ho klidně smáznu :D.
maslo
 
Příspěvky: 10
Registrován: 09 čer 2010 21:53

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod maslo v 16 čer 2010 21:54

Návod pro igo primo!!!
Tak jsem stáhnul i igo primo pro 480x272 rozlišení, celkem asi až na 5 pokus, ale přeci. Zadrhnul jsem se při pár problémech....
1) při načítání naběhne chyba: global_cfg
řešení: podle mého zkoušení, neustále dokola jsem dospěl ktomu, že je to v souboru sys.txt, kde je potřeba napsat správnou adresu podle potřeby kde je aplikace.

[folders]
app="SDMMC/primo"

2) Při zapnutí naběhne navigace a dá na výběr jazyk po zvolení jazyka naběhne chyba:Out of memory + nějaký číslo + cache 0.
řešení: na paměťové kartě či na myflashdisk podle toho z čeho to spouštíte máte společně s primo adresář i adresář igo8 (stačí adresář igo8 přejmenovat a mělo by to šlapat)

GL, kdyby nějak někdo chtěl lépe navést tak pište sem :D.
maslo
 
Příspěvky: 10
Registrován: 09 čer 2010 21:53

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod maslo v 17 čer 2010 16:25

Tak jsem zprovoznil ten soft a šel vyzkoušet gps na cestu a zjistil jsem že mi navigace nenajde satelit, takže jsem zase v pr*. zkoušl jsem v sys.txt přenastavit port na 2 ... 4 a jako nic.Kdyby někdo věděl co stim?

....................
port stačí nastavit na 1 a mělo by to fungovat
maslo
 
Příspěvky: 10
Registrován: 09 čer 2010 21:53

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod athlon4000 v 27 čer 2010 00:32

Moje navigace z Mounfildu se čím dl více kouše už i u prohlížení foto.chtěl bych přeinstalovat win ce core 5 .má někdo s tím zkušenost?.je to složitý ?poradte co s tím mám dělat .a taky mě baterka vydrzí pár minut a chcípne je to normální?
athlon4000
 
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2010 21:44

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod palorep v 29 čer 2010 05:18

Ahoj lidi. Moje navigace potrebuje nový firmware. je to z mountfieldu. nemá nekdo firmware? nemuzu ho nikde sehnat. a v dynavixu nechteji poskytnout.
Všem diky
palorep
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2009 10:40

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Leoš v 29 čer 2010 07:08

Můžeš mi napsat proč ,chceš ten firmware? Přestala ti navi fungovat? Možná bych něco věděl.
Leoš
 
Příspěvky: 29
Registrován: 07 úno 2010 15:06

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod palorep v 29 čer 2010 07:39

prestala fungovat len ju restartuje. nechce sa pripojit k aktivesync. zacne pripojovat a restartne sa
palorep
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2009 10:40

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod Leoš v 29 čer 2010 07:47

Ozvi se na: m-butoo@centrum.cz
Leoš
 
Příspěvky: 29
Registrován: 07 úno 2010 15:06

Re: Dynavix NANO

Příspěvekod passion v 07 črc 2010 10:00

Dobrý deň. Stretol ma podobný problém s Dynnavix Nano z Mounfieldu.
Dal som si tam podľa vašich návodov iGO8 - všetko išlo bez najmenších problémov pár dní až... Raz mi navi zamrzla - displej ostal nehybný, nereagoval na žiadny pohyb/ťuk. Vypol som vypínačom do off a navi už nenabehla, vôbec sa nezapne. Teraz po pripojení USB sa nerozsvieti ani LED nabíjania a PC (win7) ju detekuje ako neznáme zariadenie MT3351 - bez driveru. To je všetko, čo to spraví. Máte prosím niekto nejaký nápad, ako to rozchodiť (flashnúť a podobne?)
Ďakujem za prípadné rady, s pozdravom passion.
passion
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 kvě 2009 13:39

PředchozíDalší

Zpět na DYNAVIX - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků