Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Návrh na "Sraz 2019"

Výhody, akce a další zajímavé nabídky pro registrované uživatele tohoto fóra a pro členy našeho VIP klubu...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod sroubek50 v 21 úno 2019 08:46

Ahoj. Taky bych otestoval loňskou úrodu :ano: . Já jsem pro v jakékoliv cenové variantě.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
sroubek50
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 63
Registrován: 17 čer 2008 07:07
Bydliště: Krnov

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod Tomáš Kubec v 21 úno 2019 12:19

Ahoj Romčo. 1+1, jedna noc sobota.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod Jarouš v 21 úno 2019 14:45

Pokud tam přijedu, přijedu tam proto, abych vás viděl.
Jestli budu ve sklepě nebo ne je mi celkem jedno.Pokud se nepletu, tak je Sváťa jenom přeprodávačem vína druhých ( pokud se něco nezměnilo )) a tak pravděpodobně žádné špičkové víno mít nebude.Jako správný Moravák, mám raději pivo než víno. :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod xroman v 21 úno 2019 18:13

Nečekal jsem, že zájem bude takový. Myslel jsem si, že by se nás mohlo sejít tak 12 -14 a teď je nás celkem 24 + 2 děti a to je dobře. Samozřejmě, že stav se může ještě změnit, někdo onemocní atd. Ale pro tento počet lidí už je horní část starého sklepa Radových, kde jsem si myslel, že by se v sobotu dalo posedět, malá. Sehnat prostor s vlastním sálem, kde by nás nechali celý den a s potřebným počtem pokojů (nyní cca 13), tak to není také jednoduché a o žádném takovém a ještě volném teď nevím. Není nás dost na to "zabrat" celou hospodu a je nás hodně k jednomu stolu.

-----------------------------------
Takže můj návrh programu - moje představa, která se na základě vašich přání může ještě změnit:

Pátek:
- Jak už jsem psal, tak v pátek bych cca od 18 - 19 hodin zamluvil nějaká místa v restauraci hotelu Rustikál, kde se dá i dobře najíst. Budeme se scházet předpokládám od odpoledne do večera

Sobota:
- Kdo bude chtít v sobotu ráno snídani, tak u Radových to za 90 Kč na osobu je možné domluvit.
- Pak volný program až do večera dle uvážení. Kdo by se chtěl s někým někde sejít a pokecat, tak restaurací v okolí je dost. V okolí je i velké množství památek a míst, která se dají navštívit a to i za horšího počasí. Já se buď budu pohybovat v Hustopečích a pak bych určitě šel s někým pokecat a na oběd a odpoledne třeba na kávu do Rustikálu, nebo jiné místní restaurace, nebo se někam pojedu podívat.
- Od cca 18 hodin návštěva sklepa Radových s večeří, občerstvením a ochutnávkou vín. Sváťa Rada dělá víno s kamarádem, určitě ho jen nekupuje a dál neprodává. Víno si dělá podle sebe, podle své chuti a možností. Byl jsem u něj na vínu mockrát. Někdy bylo lepší, někdy horší. Naposledy jsem zde byl v sobotu 2. února a víno měl opravdu dobré. Já také nejsem vinař a buď mě víno chutná nebo ne, ale tentokrát měl víno opravdu dobré. 2. února byl v Hustopečích dopoledne masopust a od 12 hodin místní vinaři otevírali své sklepy a nabízeli víno k degustaci. Obešel jsem snad všechny otevřené sklepy, kterých bylo snad 14 a víno u Radových mě chutnalo tentokrát prostě nejvíce. Stejně tak je možné u nich ochutnat a koupit Mandlovici a Ořechovici. Tyto likéry si také nedělá sám. Pode jeho receptu je pro něj dělá nějaký lihovar.

Neděle:
- Ráno snídaně u Radových, pokud budete chtít a odjezd domů
---------------------------------

Chápu i to, že někdo víno nemusí a má raději pivo, ale nejde udělat program tak, aby vyhovoval všem. Pokud by těch co víno nemusí a nechtějí posedět ve sklepě bylo víc, tak začneme řešit nějakou jinou alternativu, ale o žádné jiné vhodné teď prostě nevím. Jedině snad zjistit v místních restauracích, jestli by se tam nedalo někde posedět a nebo zkusit pronajmout v hotelu Rustikál nějaký salónek nebo sál, pokud by byl volný.


Takže ještě jednou vás, kteří to již neudělali, prosím o informaci jestli v sobotu chcete posedět ve sklepě, nebo co by vám vyhovovalo.
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod fanda v 21 úno 2019 20:46

Romane, já jsem taky pro sklípek. Morava = dobré víno. Na pivo si dojdu doma.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod toja v 21 úno 2019 20:48

Ja sa prispôsobím. Som za každú somarinu.
Víno nemusím, ale na tie dve kôstkovice sa pozriem.
A myslím, že ak bude treba, budeme improvizovať.
Musím sa opakovat: Romane, na tebe je spoleh. Dík.
Joying Car Radio GPS Navigation HD system on the basis of Android & ARM Cortex-A53 Octa-core PX5 & iGO LUNA
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
toja
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 210
Registrován: 01 zář 2008 14:53

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod Jarouš v 24 úno 2019 08:34

Romane, já jsem to nemyslel nijak zle.
Také nejsem znalec vína a také mi prostě nějaké chutná a jiné ne.V Německu jsem měl třeba několikrát možnost pít pravé Šampaňské a nechutnalo mi.
Ale Ořechovice a Mandlovice, to je jiná liga.Ta je od Sváťi fakt dobrá.
Nevíš, jestli nebude mít slámové nebo ledové víno?Pokud ano, zjisti prosím cenu.Děkuji mnohokrát.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod xroman v 24 úno 2019 10:19

Jardo, já vím, že jsi to nemyslel zle, to mě tentokrát ani nenapadlo. :D :D . Ta moje reakce byla určená pro všechny. Jo a "šampíčko" mě nechutná také.

Teď když jsem tam byl, tak nevím jestli měl ledovku nebo slámovku, něco jsem tam koštoval, ale úplně nejvíc mě tam chutnal výběr z cibéb, který prodával 0,4 l za 350 nebo 400 Kč, teď přesně nevím. To mě fakt chutnalo nejvíc.


Co se týká likérů tak teď nabízí:
Mandli - 40%
Mandli sladkou - 40%
Nandli karamelová -35%
Višňovku - 35%
Ořechovku - 35%
Zázvor - 30%

Obsah lahve 0,5 l cena vč. DPH je 250,-Kč.
Obsah lahve 0,2 l cena vč. DPH je 120,-Kč

Co se týká sklípku, tak toho dost mají uvedeného na www.hustopecskysklipek.cz .
Co se týká Mandle, tak toho dost mají uvedeného na www.mandla.cz .
Samsung Galaxy S22+
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
xroman
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 14 črc 2008 18:17
Bydliště: Přelouč

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod amatér v 09 bře 2019 14:37

Pokud bude ještě místo, mám také zájem (sobota - neděle).
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Návrh na "Sraz 2019"

Příspěvekod toja v 09 bře 2019 15:15

:D
Joying Car Radio GPS Navigation HD system on the basis of Android & ARM Cortex-A53 Octa-core PX5 & iGO LUNA
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
toja
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 210
Registrován: 01 zář 2008 14:53

PředchozíDalší

Zpět na Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron