Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

X-site XSN-35iGO

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

X-site XSN-35iGO

Příspěvekod orangi v 09 pro 2009 08:52

Zdravím Vás priatelia. Mám problém s touto navigáciou. Zariadenie používa Windows Ce 5.0. Po spustení ostane svietiť len úvodná obrazovka a to je všetko. Mal niekto podobný problém?
Oplatí sa ho vôbec posielať do Čiech na opravu?

Ďakujem
orangi
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 bře 2009 20:36

Re: X-site XSN-35iGO

Příspěvekod mikels v 09 pro 2009 21:52

Já osobně bych se obrátil na podporu či výrobce a nechal přehrát firmware... Jinak jasná reklamace
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: X-site XSN-35iGO

Příspěvekod jekyl&hyde v 14 kvě 2010 14:10

Zdravim,
potřebuju poradit s navigací. Jedná se o X-site XSN401.
Stalo se mi že mi nechce naběhnout ani do základního systému, jako kolegovi.
Našel jsem pár odkazů kde se dá přes kartu nahrát igo8,... a nebo třeba shodit navi na windows ce. Protože mi nejspš zhavaroval origo system, tak mi navigačka nic nedělá ani s těmahle věcma, prostě jen svítí obrázek (nejspíš bios) poršáka u větrnýho mlýnu.
:-(
Při připojení k pc mi to hlásí: "zařízení nebylo rozpoznáno". Před tím mi to ukazovalo kartu (hrálo si to na čtečku karet). Reset jen resetne to co zbylo, a opět to hodí tapetu :-( zde to opět končí.
Nenašel jsem nikde, ani jinde na fóru žádný soft, kerý by nahodil alespon origo systém.
Když už teda ale budu muset řešit tehle problém, rád bych kdybych z navigace "vytvořil" systém windows ce a dál si tam mohl třeba nahrát igo8, a další prográmky pro multimediální přehrávání videa, mp3 a všeho možnýho. (když už nekam pojedu kde budu třeba spát (v autě,... :-D ) tak ať si můžu pustit třeba filmek nebo pustit mp3...,...)

Prosím moc a moc kohokoli, kdo by věděl a poradil by mi jak to mam provézt nebo kde mam najít nejakej soft (nebo ovladač) kterej by mi pomohl oživit navigaci. Byl bych strašně rád. Na novou nemám, a reklamace mi asi nevýjde, koupil jsem to od kámoše když to ještě běželo.

Dík moc J&H
jekyl&hyde
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 kvě 2010 14:02

Re: X-site XSN-35iGO

Příspěvekod mikels v 14 kvě 2010 15:23

Hele max by Ti pomohlo přehrát firmware.. Holt je nakopnutý winCE...Ale jestli někde výrobce firmware pro tuto navigaci umístil to Ti neporadím...
Jinak zkus najít tady něco:
Kód: Vybrat vše
http://www.smartauto.cz/index.php/lang-cz/fotogalerie/x-site-xsn-352s
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: X-site XSN-35iGO

Příspěvekod bird1 v 09 zář 2010 21:27

Zdravím, měl bych jeden dotaz : Mám navigaci X-Site35Evropa. Je v ní baterie jen 850mA, tak by mě zajímalo jestli nemá někdo přehled a neexistuje za ni nějaká silnější náhrada.Díky za odpověď ať je jaká koliv .
bird1
 
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2010 17:32
Bydliště: Lipník n.B


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků