Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Via Michelin

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Via Michelin

Příspěvekod cyberice v 12 čer 2010 05:01

Mapy by si mel mit v adresari "Map" v adresari "Content" (/StorageCard/InstallSD/Content/Map) Jinak na konci toho sys.txt sdmmc si myslim , ze je to v poradku , alespon me to tak maka, asi taky zalezi jakou pouzivas verzi iGo
cyberice
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2010 12:20

Re: Via Michelin

Příspěvekod Ivo K v 14 čer 2010 09:35

Pokud se slot pro paměťovou kartu ve tvém stroji jmenuje "Storage Card"; to usuzuji ze zápisu(to je zápis pro umístění navigačního SW):
[folders]
app="Storage Card/InstallSD"

Tak aby ti fungoval MapChanger, musíš mít v zápise také "Storage Card":
[
[switchmap]
changer="\Storage Card\InstallSD\Extension\MapChanger\MapChanger.exe"
1=",map_ta,\Storage Card\InstallSD,\Storage Card\InstallSD,"
2=",map_nt,\Storage Card\InstallSD,\Storage Card\InstallSD,"
3=",map_ot,\Storage Card\InstallSD,\Storage Card\InstallSD,"
4=",map_us,\Storage Card\InstallSD,\Storage Card\InstallSD,"
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Via Michelin

Příspěvekod Bren v 15 čer 2010 01:07

Procházeli jsme to s jedním kolegou asi 6 hodin a nepodařilo se nám to. Údajně ten konec toho sys je jen na skin a není důležitý. Ale chtěl jsem se ještě zeptat. Když se tam vloží nová karta z iGO8 spustí se ti software Viamichelin nebo to přeblikne do Windowsů a hned to nabootuje už iGO. Mě to hlasí, že zařízení nemůže najít mapy - ale je to hláška z prostředí Viamichelin tzn. že je tam vidět panáček Michelinu. Vypadá to jako by se rozjel softare Viamichelin a a nepoznal mapy. Zkoušeli jsme taky smazat se zařízení soubory v program files a nahrát tam přímo iGO8. Jenže iGO jsou větší než paměť zařízení a nevlezou se tam. Už jsem vcelku bezradný. Myslím, si, že jsme vyzkoušeli téměř vše, ale kolega říkal, že si myslí, že to bude taková banalita, kterou přehlížíme. Nenapadá vas ještě něco dalšího.
Bren
 
Příspěvky: 21
Registrován: 29 kvě 2010 13:05

Re: Via Michelin

Příspěvekod rsvejk v 15 čer 2010 10:52

uz treti den si hraji taky s jednim kouskem X-950T.
Po vlozeni karty se mi automaticky rozjede Igo8, vse OK, chytne druzice, urci polohu.
Potom dam "hledat" aby mi to naslo nekam cestu, a pri vypoctu trasy mi to napise hlasku :
"program memory is very low. You must select one task .. the amount of program memory, if available."

coz jestli dobre chapu tak ma malo operacni pameti aby trasu vypocital.
Kartu tam mam 2GB z poloviny prazdnou a verzi IGo8.3.4.102680. (zkousel jsem i jine verze,ale nepomohlo to..)

Nevi nekdo jak uvolnit pamet v zarizeni ?
rsvejk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 kvě 2010 06:17

Re: Via Michelin

Příspěvekod Ivo K v 15 čer 2010 11:31

Podívej se nějakým programem(např. Resinfo) jaké programy jsou spuštěné a to co není potřeba "vykopni".
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Via Michelin

Příspěvekod rsvejk v 16 čer 2010 13:26

aha diky za info. To me nenapadlo ze vubec neco takoveho existuje.

Nakonec jsem igo v teto navigaci rozjel,ale musel jsem vypnout veskere specialni nastaveni - jako 3D zobrazeni a dalsi.

Budu ji jeste chvili testovat a uvidim .. dulezite je, ze tam ig8 jede
rsvejk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 kvě 2010 06:17

Re: Via Michelin

Příspěvekod Ivo K v 16 čer 2010 14:18

Ten program ResInfo umí nejen zobrazit spuštěné programy, ale umí je i ukončit(tedy mimo ty systémové, nutné pro běh Woken)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Via Michelin

Příspěvekod Bren v 17 čer 2010 20:47

Vyzkoušel jsem všechno možné a pořád nic. Ještě bych rád zkusil nějakou jinou verzi iGO. Jakou tam máte nahranou vy.
Díky
Bren
 
Příspěvky: 21
Registrován: 29 kvě 2010 13:05

Re: Via Michelin

Příspěvekod Ivo K v 18 čer 2010 13:59

:idea: Podívej se do podpisů uživatelů. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Via Michelin

Příspěvekod Bren v 14 črc 2010 14:30

Ahojte, povedl se mi dílčí úspěch. Spustilo se mi iGO8, ale při načítání language mi to dá na výběr čestinu, ale nereaguje to na potvrzení. Nevím jestli je třeba čeština dobrá, ale měl jsem tam angličtinu a dělalo to stejně. Co by tam mohlo být za chybu.
Díky za radu
Bren
 
Příspěvky: 21
Registrován: 29 kvě 2010 13:05

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků