Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod gps v 25 čer 2012 12:00

to Amatér:
Díky za rychlou odpověď.
Tak bohužel to s tím zámkem SD karty nepomohlo, pro jistotu jsem vyzkoušel obě polohy "posuvníku" na SD kartě a chová se to stále stejně (Zavírání, čekejte...)

Pokoušel jsem se IGO Primo rozjet taky z prostředí Windows CE (IGO zkopírováno do Resident Flash) kde jsem si nainstaloval Total Commander ,vytvořil na plochu spouštěcí ikonu IGO a normálně (úspěšně) navigaci spustil.
V tomto případě se IGO Primo korektně ukončí a vrátí se do plochy Windows CE.

Bohužel pokud vypnu Panasonic Stradu pomocí jejího HW vypínače (né uspávacího PWR tlačítka) tak mi sice přístroj naběhne do plochy Windows CE 5.0 (pomocí CEdesktop.exe) ,ale vše je smazané (Total commander zmizí,ikony na ploše atd.) jak po Hard Resetu....

Pro jsem se vydal cestou spouštění IGO 8 , Primo z SD karty a zde je ten problém s ukončením navigace přes softwarové tlačítko v navigaci ,kde to zůstane "zamrzlé" v tom "exiting, please wait"
gps
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 čer 2012 14:33

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod dodulo v 16 bře 2013 11:40

Ahojte vsetci do GPS Panasonic Strada beziaci na wince 5.0 som nahodil posledne iGO Primo v2.4 ( 6.nov 2012 ) no nefunguje v nom nastavenie hlasitosti, hlasitost je stale rovnaka a nic ju neovplyvnuje, nastavenie hlasitosti cez rychlu volbu alebo priamo v menu nie je funkcne. GPS nema samostatne hardverove tlacidlo na pridavanie hlasitosti. Viete mi niekto pomoct kde by mohol byt problem? Pretoze, nemoznost nastavit si hlasitost mi pride dost velky pruser. Dakujem velmi pekne
dodulo
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 čer 2012 23:04

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod josfiala v 23 črc 2014 11:15

Ahoj,mám v Stradě iGO Primo® 2.0 v9.6.5.221194 ,nainstalované na SD kartě.Vše funguje korektně jen při přepočítávání trasy začne va nyvigaci různě škvrkat.po přepočítání naviguje opět hlasově korektně.pouze,když se nedržím naplánované trasy ,tak je zle.Může to být problém HW?Nebo by to vyřešil zápis do sys.txt.
Můj sys.txt :
Kód: Vybrat vše
https://dl.dropboxusercontent.com/u/3775685/sys.txt

Díky







Edit Mio-Treo.info:

Obrázek
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 23 črc 2014 11:58, celkově upraveno 1
Důvod: Linky do [code][/code]
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod Ivo K v 24 črc 2014 05:10

josfiala píše:....Vše funguje korektně jen při přepočítávání trasy začne va nyvigaci různě škvrkat....

Při takovém popisu problému s navigací, ti těžko někdo poradí. Promiň, ale co znamená to, co jsem červeně zvýraznil?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod josfiala v 25 črc 2014 09:58

Hlasove povely se zadrhavaji a vychazi z navigace zvukove pazvuky.Zkusil jaem navou sd kartu,nove mapy a nove nahrat stejne iGo Primo a zatim to vypada,ze je problem vyresen.:smile:

Odesláno z mého PAP4300 DUO pomocí Tapatalk 2
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod Frozovel v 06 bře 2019 20:17

Ahoj. Potřeboval bych prosím vědět jak se dostanu do navigace? Po připojení přes USB kabel se mi v PC navigace nenačte. Takže se nemůžu dostat na přejmenování souboru a pokračování dál v potupu.
Frozovel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 kvě 2016 13:53

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod Ivo K v 07 bře 2019 09:10

Připoj navigaci k jinému PC -> PC s jiným operačním systémem (Win 7, Win XP, 32bit)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků